Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Německo | Irsko | Kanada | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Aachen | Augsburg | Berlin | Bonn | Bremen | Dortmund | Dresden | Düsseldorf | Erfurt | Frankfurt | Freiburg | Hamburg | Hannover | Karlsruhe | Kassel | Kiel | Köln | Konstanz | Leipzig | Magdeburg | Mainz | Mannheim | München | Nürnberg | Passau | Regensburg | Rostock | Saarland | Stuttgart | Trier | Ulm | Wiesbaden | Würzburg | Jinde v Německu
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: 1 ... 46 47 48 49 50 [51] 52 53 54 55 56 ... 117   Dolů
 
Autor Téma: Život v Německu oproti Česku  (Přečteno 9950738 krát)
jirike
Host
« Odpověď #750 : Leden 12, 2014, 05:10:03 pm »

Jirike pardon...nechcem Ti zakryvat tvoje ruzove pohlady na zapadnu civilizaciu...prepac  Smích

Nevim jak si na to prisel a kde Mrknutí
Mam dostatečný rozhled po zapadni civilizaci a predstav si to ze většina lidi umi hledat na Google a YouTube Smích
To nemusíš každému ukazovat, že to umíš taky.... Mrknutí
To je vysada děti 1-3 roky že ukazují kazdemu co dovedou a oni se tomu jakože divi Smích
Zaznamenáno
rusna
Host
« Odpověď #751 : Leden 12, 2014, 06:26:43 pm »

ty vole Harry,co sem pletes Ameriku,tady je to o Cesich a Slovacich v Nemecku............

Kdysi jsem cetl jednu knizku,myslim,ze se jmenovala O vseznalkovi,to sem nevedel,ze pochazi ze Slovenska...

Co se tyce Jirike,i ja jsem tu smulu a nedostal jsem zaplaceno,ale jak psal Jirike,mas na vyber,bud budes mit praci a doufat,ze ti za ni zaplati a nebo nebudes mit,co do huby,je to risk a v Cechach to nikohi nesere,daji ti 3 mesice splatnost,pak neberou telefony a pak skonci nebo set ti smejou do ksichtu,bohuzel i ja tuto zkušenost mam..


Pekny den
Zaznamenáno
hary01



Karma: -121
Příspěvků: 2857


« Odpověď #752 : Leden 12, 2014, 06:36:59 pm »

Rusna Ty si pozorne pozri cele video a zistis,ze farmaceuticky priemysel je problem kazdej krajiny nielen ameriky...tak nebud naivny...
Zaznamenáno
jirike
Host
« Odpověď #753 : Leden 12, 2014, 06:51:06 pm »

Rusna většina lidi vi co se deje, vsak i ty největší chytraci tady na webu, co tady vsechno kritizuji a pejou ody na svou vlast,  zijou tady v Německu, někteří i 10let Smích
Proc asi...  Kroutím očima
Asi proto jak dobre se jim v te sve vlasti dařilo a zilo Smích
Zaznamenáno
jirike
Host
« Odpověď #754 : Leden 12, 2014, 06:55:31 pm »

Farmaceutické firmy jsou problem vsude, to ano a ještě dalsich milion jinych problemu je problem na celem světe. ..

A co s tim udelame Hary v komunite Čechů a Slováků v Nemecku ? Mrknutí

Na webu obycejne neobyčejných lidi zijicich v zahraničí ?

Povim Ti to, uplne prd...  Úsměv
Zaznamenáno
hary01



Karma: -121
Příspěvků: 2857


« Odpověď #755 : Leden 12, 2014, 07:00:40 pm »

Jirike zamysis sa nad tym ty aj dalsi a zacnete veci vnimat realne...jo  Mrknutí
Zaznamenáno
rusna
Host
« Odpověď #756 : Leden 12, 2014, 07:45:39 pm »

Video o farmacii je zajimave,asi se dam na doktorinu..
Zaznamenáno
jirike
Host
« Odpověď #757 : Leden 12, 2014, 08:07:54 pm »

Jirike zamysis sa nad tym ty aj dalsi a zacnete veci vnimat realne...jo  Mrknutí

O.K. Zamyslím Úsměv Dik
Zaznamenáno
hary01



Karma: -121
Příspěvků: 2857


« Odpověď #758 : Leden 13, 2014, 11:39:17 am »

http://www.youtube.com/watch?v=ZplT65xLqbI
Zaznamenáno
dorotka.foryou
Host
« Odpověď #759 : Leden 13, 2014, 03:57:12 pm »

Jirike o zivote vies vsetko,len Ty...a spol..par ludi z tohto fora...to je jasne  Smích

Ne Hary, jen ja ne. Ziji tady tisice Čechů a Slovaku, ale buliš tady jen Ty a par dalších neúspěšných jedinců co se neumí smirit s životem který si sami vybrali... Úsměv

a u tebe by mě zajímalo, čím ty posuzuješ úspěšnost a neúspěšnost. Mě zrovna ty moc úspěšný nepřipadáš, zedník nebo co jsi, manželka prodavačka....

Ono to tam je dokonce i napsane jak sem to myslel.
Každý clovek je strujcem sveho osudu...
A narikat a plakat nad svou realitou je pro me totéž jako plakat sam nad sebou...
Pokud posuzujes úspěšnost podle dosaženého vzdělání Smích
Nooo... Tak to mluvi taky samo za sebe Úsměv

A Tve napadani ostatnich taky...

Zadal sem Te slusne at si me nevšímás.

Někdo tato pláče a naříká? Jen jsem konstatovala realitu, že to v Německu není tak růžové jak to tady někteří popisujete a takové bylo i téma. To vy tady stále ostatní napadáte. Připadáte mi tady někteří hodně zamindrákovaní včetně tebe, sorry, bez urážky.
Zaznamenáno
dorotka.foryou
Host
« Odpověď #760 : Leden 13, 2014, 03:58:59 pm »


Ubožačko, připadáš mi už něco jako nacistka. Vůbec nechápu, proč vůbec tu vypisuješ v češtině, jdi si psát se svými miláčky Němci hezky v němčině

Doroto, jestli si myslis, ze se snizim na tvou uroven a zacnu tady s urazkami àla Hary, ci Dorota, tak to te musim zklamat. Ostatne ty sis jmeno, ktere k tobe dokonale sedi, dala sama. Mozna ti ho taky dal nekdo jiny, cemuz bych se nedivila.
 Ovsem musim te durazne upozornit, abys vazila sva slova, mozna jsi tak hloupa, za se domnivas, ze internet je anonymni, ale musim te opet zklamat, neni. Pokud budes pokracovat v tomto tonu, mohlo by se ti brzo stat, ze budes platit vic nez jenom 500 Euro, to ti garantuju.

Takze me pro priste vynech, ve vlastnim zajmu.

no jo, vyhrožování na to tě užije, přečti si příspěvky svoje vůči mě, abys neplatila nakonec ještě ty.
Zaznamenáno
dorotka.foryou
Host
« Odpověď #761 : Leden 13, 2014, 04:01:30 pm »

Dovolím si přeposlat článek,který se objevil na blogu iDnes.cz..Autorem je Soňa Svobodová.

Vítej občánku v zemi blahobytu, v České republice

Můj synu, píšu ti, abych nezapomněla, proč jsem tě odmítla vzít na vítání občánků. Snad to pochopíš a odpustíš mi.

 1. Dnes je ti 1 měsíc a jako občan ČR už dlužíš zhruba 120 tisíc Kč.

2. Prezidentem ČR je člověk, který se chlubí svou arogancí a zklamal i mnohé z těch, kteří si jej v historicky první přímé volbě zvolili.

3. Vlády ČR vytvářejí a podporují rasismus v zemi, konkrétně silné protiromské smýšlení. Špatnými zákony a systémem dávek, dvojím metrem a vytvářením nespočtu agentur pro začleňování, které celou situaci spíše zhoršují než zlepšují. Toto vše umožňuje romské menšině žít na úkor druhých a hájit svá práva na nicnedělání magickým štítem rasismu. Toto vše je pak příčinou rostoucí nespokojenosti mezi neromskými občany. Neviním romskou menšinu, viním vlády, že toto umožnily a umožňují.

4. Vlády ČR rozhazují a rozkrádají státní peníze a nikdo z jejich členů nenese přímou právní odpovědnost.

5. Vlády ČR podporují korupci ve všech oblastech života. Zrovna nyní se projednává případ Davida Ratha, který se jako jeden z mála "nechal nachytat".

6. Vlády ČR šetří na nesprávných místech. Důkazem je např. stav zdravotnictví. Ve státní porodnici kde jsi se narodil, měla zdravotní sestra na noční službě na starosti 22 pacientek, z toho 13 po císařském řezu, některé na kapačkách, všechno ženy s různými zdravotními problémy. Sloužila noční směnu sama a nikoliv poprvé. A to je jen jeden z mnoha příkladů špatného stavu zdravotnictví.


7. Tvoje vyhlídky na zářivou budoucnost a čestný život jsou denně zastíněny novými důkazy o "nepořádku" v této zemi.

Pokud se pozorně rozhlédneš kolem sebe, zjistíš, že ne vše je tak, jako jsem popsala. Možná se to za těch 15 let, než jsem ti dala tento dopis, změnilo. Přála bych si, aby to byly změny k lepšímu. Pokud se to nezlepšilo, zřejmě se zeptáš, proč jsem ti tento dopis dala, když už v ČR nežijeme. Právě pro výše uvedené důvody, kvůli kterým jsme se přestěhovali z východu na západ.
Soňa Svobodová|pátek 10. leden 2014 19:51|karma článku: 22,27|přečteno: 994 x

Tak by mě zajímalo, kolik dluží Němec když se narodí. ČR ještě není tak zadlužená zdaleka jak Německo. Avšem tu kampaň v ČR začal Kalousek a každý to po něm jen papouškuje
Zaznamenáno
dorotka.foryou
Host
« Odpověď #762 : Leden 13, 2014, 04:06:04 pm »

Rusna většina lidi vi co se deje, vsak i ty největší chytraci tady na webu, co tady vsechno kritizuji a pejou ody na svou vlast,  zijou tady v Německu, někteří i 10let Smích
Proc asi...  Kroutím očima
Asi proto jak dobre se jim v te sve vlasti dařilo a zilo Smích

Protože taky není tak úplně lehké sbalit si věci a odejít, ale ty to asi nejsi schopný pobrat. Tak jsem uvažovala, že asi teď v zimě nemáš moc co na práci, když tady stále jen vypisuješ své výšplechy, viď? Představovala jsem si, že takový řemeslník jako ty neví kam dřív skočit.
Zaznamenáno
dorotka.foryou
Host
« Odpověď #763 : Leden 13, 2014, 04:07:56 pm »

Jirike zamysis sa nad tym ty aj dalsi a zacnete veci vnimat realne...jo  Mrknutí

Hary vyprdni se na ně, opěvují Němce, ale je divný, že se raději s nima nedohadují někde na forech v jejich oblíbené němčině. Vypadá to, že se nemají s kým hádat, tak to zkouší s námi.
Zaznamenáno
Diddi
Host
« Odpověď #764 : Leden 13, 2014, 05:04:30 pm »

Vypadá to, že se nemají s kým hádat, tak to zkouší s námi.

S tebou to nikdo nemusi zkouset, ty si vzdycky nekde nekoho najdes a jak vidno jsi stejne vnimana, jako zde. Jaka nahoda!!!!!!! Smích:D:D

Uz aby sis konecne nasla nejakeho chlapa a prestala otravovat. Seznamky nejak nezabiraji, co?

Tady nas budes umravnovat a sama si na svem fb vystavujes obrazky s napisem"jsme stat plny debilu'". Jsi falesna jak petnik.
No jo, my dve se nikdy neshodneme, uz jenom kdyz si pomyslim, ze ty jsi chovatelka madarskych oharu, kdezto ja, verna tvym blbym kecum, jsem uz jako dite byla majitelkou NEMECKEHO ohare. Dlouhosrsteho.Smích:D;D


http://auto.aktualne.centrum.cz/fotogalerie/2013/12/21/ferdinand-porsche-zivot-a-dilo/foto/587078/


Péťa Mlynář ·  Autor nejlepších komentářů · Pracuje ve společnosti WATER & POWER ENERGY

Dorotka Zdenka Foryouva
 Proč paní Dorotko řešíte mě? Řešte téma, českého rodáka F.Porsche a názor Čechů na něho. Nenechám se zatahovat do nějakých osobních útoků, jak je na českých diskuzních serverech zvykem. Je faktem, a vy to jen svým přístupem potvrzujete, že Češi jsou zapšklým národem nevážící si svých osobností a je národním zvykem odsuzovat každého kdo se vymyká průměru. Pak se nelze divit, že tito schopní odcházejí do zahraničí a chtějí na své rodiště zapomenout, jelikož se chová macešsky.



Odpovědět · To se mi líbí

 · 29. prosinec 2013 v 19:31
Zaznamenáno
Stran: 1 ... 46 47 48 49 50 [51] 52 53 54 55 56 ... 117   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Mnichov.de © 2024

Stránka Čechů a Slováků o životě, práci a studiu v Mnichově - Německu. Užitečné články s aktuálními informacemi o životě, práci, studiu, kultuře, památkách, akcích v Mnichově i jinde v Německu. Diskuze, inzerce ubytování, práce i seznámení, galerie s fotkami, spolujízda z a do Mnichova. Vše co potřebujete vědět pokud se chystáte vycestovat a nebo přestěhovat do Mnichova - Německa.

Odkazy | spolujizda | Zahnarzt München