Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Německo | Irsko | Kanada | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Aachen | Augsburg | Berlin | Bonn | Bremen | Dortmund | Dresden | Düsseldorf | Erfurt | Frankfurt | Freiburg | Hamburg | Hannover | Karlsruhe | Kassel | Kiel | Köln | Konstanz | Leipzig | Magdeburg | Mainz | Mannheim | München | Nürnberg | Passau | Regensburg | Rostock | Saarland | Stuttgart | Trier | Ulm | Wiesbaden | Würzburg | Jinde v Německu
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: 1 ... 47 48 49 50 51 [52] 53 54 55 56 57 ... 117   Dolů
 
Autor Téma: Život v Německu oproti Česku  (Přečteno 9913736 krát)
jirike
Host
« Odpověď #765 : Leden 13, 2014, 07:26:31 pm »

Rusna většina lidi vi co se deje, vsak i ty největší chytraci tady na webu, co tady vsechno kritizuji a pejou ody na svou vlast,  zijou tady v Německu, někteří i 10let Smích
Proc asi...  Kroutím očima
Asi proto jak dobre se jim v te sve vlasti dařilo a zilo Smích

Protože taky není tak úplně lehké sbalit si věci a odejít, ale ty to asi nejsi schopný pobrat. Tak jsem uvažovala, že asi teď v zimě nemáš moc co na práci, když tady stále jen vypisuješ své , viď? Představovala jsem si, že takový řemeslník jako ty neví kam dřív skočit.

Tvoje uvahy a představy o cemkoli fakt znat nechci Smích
Staci co tady nakydas i když Te clovek slušne zada at si ho nevsimas a Ty se stejne vetres do cizich rozhovoru a pokračuješ dal...

Mam volno a vylepsuju nase bydleni, predelavam prakticteji a zvetsuji, to by si ale vedela kdyby si cetla poradne, uz sem to psal...
Zaznamenáno
hary01



Karma: -121
Příspěvků: 2857


« Odpověď #766 : Leden 13, 2014, 07:44:23 pm »

urobte si chleba vo vajicku s cibulkou a horcicou a mate to lepsie  Smích
Zaznamenáno
jirike
Host
« Odpověď #767 : Leden 13, 2014, 08:34:15 pm »

urobte si chleba vo vajicku s cibulkou a horcicou a mate to lepsie  Smích
A anglickou navrch Úsměv
Zaznamenáno
jirike
Host
« Odpověď #768 : Leden 13, 2014, 08:40:12 pm »

Od pana Kalouska to nebyl zas az tak spatny krok, že nas vsechny upozornil na to, z ceho 8let brala vlada soc.demokracie penize na to rozdavani a prilepsovani vsem tem ,,potrebnym"... Smích

Ja sem rad ze sem se to dozvedel. A ta slozenka v novinach byla vtipna Smích
Nechapu proc to tolik lidi pobourilo...  Úsměv
Zaznamenáno
hary01



Karma: -121
Příspěvků: 2857


« Odpověď #769 : Leden 13, 2014, 08:44:14 pm »

Jirike ludia si zasluzia socialne istoty  Úsměv
Zaznamenáno
Pepik
Host
« Odpověď #770 : Leden 13, 2014, 09:04:45 pm »

Vzkaz přispěvateli "jirike":

Chápu, že se upínáš na českou komunitu a také proto trávíš tady na fóru hodně času.
Zvaž ale, zda je skutečně nutné na veškerý šrot Majora Terazkyho reagovat. Místo
toho se třeba zkus začít řídit heslem "Méně je více". Na Tvém místě bych se možná raději věnoval
německému jazyku - nevěřil bys, co se Ti při jeho ovládnutí otevře za obzory a co všechno
se jen třebas od domorodců budeš moci dozvědět ! A nadto nepřestaneš vycházet z údivu při zjištění
kolik slov v češtině pochází z němčiny.

Schönen Feierabend !

Zaznamenáno
hary01



Karma: -121
Příspěvků: 2857


« Odpověď #771 : Leden 13, 2014, 09:10:37 pm »

Pepik same mudrosti dnes chrchlis,,,, Smích Smích Smích

ale s nemcinou mas pravdou....
Zaznamenáno
jirike
Host
« Odpověď #772 : Leden 13, 2014, 09:57:45 pm »

Vzkaz přispěvateli "jirike":

Chápu, že se upínáš na českou komunitu a také proto trávíš tady na fóru hodně času.
Zvaž ale, zda je skutečně nutné na veškerý šrot Majora Terazkyho reagovat. Místo
toho se třeba zkus začít řídit heslem "Méně je více". Na Tvém místě bych se možná raději věnoval
německému jazyku - nevěřil bys, co se Ti při jeho ovládnutí otevře za obzory a co všechno
se jen třebas od domorodců budeš moci dozvědět ! A nadto nepřestaneš vycházet z údivu při zjištění
kolik slov v češtině pochází z němčiny.

Schönen Feierabend !

Vim, mas pravdu s němčinou...
Zadny z receptu zatim nezabral a jde me to z tezka, priznavam.
Ani zavazek jednoho, dvou slov denne nedodržuji.
Sem lajdak a stydim se Úsměv
Uceni se jazyka me nikdy neslo Smutek Po hodine nevim nic...
Když studuju neco jineho, tak to absorbuju pouhym ctenim a vse si pamatuju a vydrzim hodiny...
Nevim cim to je...
Zaznamenáno
Diddi
Host
« Odpověď #773 : Leden 13, 2014, 10:13:26 pm »

Jirko, pak nezbyva nez opravdu dodrzovat, co jsem Ti jiz radila. Pritelkyne s Tebou musi mluvit nemecky a ty se snaz ji odpovidat, ona Te bude hned opravovat. Nemusite takhle "trdlovat" porad Mrknutí, ale pulhodinka konverzace Te nezabije.
Na mluvnici se vyprdni, spisovatel z Tebe stejne nebude, ale budes lepe rozumet a vyjadrovat se.
Zaznamenáno
dorotkaforyou
Host
« Odpověď #774 : Leden 14, 2014, 07:33:58 am »

Vypadá to, že se nemají s kým hádat, tak to zkouší s námi.

S tebou to nikdo nemusi zkouset, ty si vzdycky nekde nekoho najdes a jak vidno jsi stejne vnimana, jako zde. Jaka nahoda!!!!!!! Smích:D:D

Uz aby sis konecne nasla nejakeho chlapa a prestala otravovat. Seznamky nejak nezabiraji, co?

Tady nas budes umravnovat a sama si na svem fb vystavujes obrazky s napisem"jsme stat plny debilu'". Jsi falesna jak petnik.
No jo, my dve se nikdy neshodneme, uz jenom kdyz si pomyslim, ze ty jsi chovatelka madarskych oharu, kdezto ja, verna tvym blbym kecum, jsem uz jako dite byla majitelkou NEMECKEHO ohare. Dlouhosrsteho.Smích:D;D


http://auto.aktualne.centrum.cz/fotogalerie/2013/12/21/ferdinand-porsche-zivot-a-dilo/foto/587078/


Péťa Mlynář ·  Autor nejlepších komentářů · Pracuje ve společnosti WATER & POWER ENERGY

Dorotka Zdenka Foryouva
 Proč paní Dorotko řešíte mě? Řešte téma, českého rodáka F.Porsche a názor Čechů na něho. Nenechám se zatahovat do nějakých osobních útoků, jak je na českých diskuzních serverech zvykem. Je faktem, a vy to jen svým přístupem potvrzujete, že Češi jsou zapšklým národem nevážící si svých osobností a je národním zvykem odsuzovat každého kdo se vymyká průměru. Pak se nelze divit, že tito schopní odcházejí do zahraničí a chtějí na své rodiště zapomenout, jelikož se chová macešsky.



Odpovědět · To se mi líbí

 · 29. prosinec 2013 v 19:31


tak ty můžeš tak o osobních útocích v diskuzích na jiné co mluvit, ty a mohla bych vás tady ještě pár jmenovat tu neustále útočíte na jiné zjm. pak na Haryho. A facebookový účet nemám. A vůbec, že tě to baví sledovat jiné lidi, spíš se mi zdá, že chlapa bys potřebovala ty, kdybys měla rodinu jak píšeš, sotva bys měla čas na takové blbosti tu vypisovat stále
Zaznamenáno
dorotkaforyou
Host
« Odpověď #775 : Leden 14, 2014, 07:39:07 am »

Rusna většina lidi vi co se deje, vsak i ty největší chytraci tady na webu, co tady vsechno kritizuji a pejou ody na svou vlast,  zijou tady v Německu, někteří i 10let Smích
Proc asi...  Kroutím očima
Asi proto jak dobre se jim v te sve vlasti dařilo a zilo Smích

Protože taky není tak úplně lehké sbalit si věci a odejít, ale ty to asi nejsi schopný pobrat. Tak jsem uvažovala, že asi teď v zimě nemáš moc co na práci, když tady stále jen vypisuješ své , viď? Představovala jsem si, že takový řemeslník jako ty neví kam dřív skočit.

Tvoje uvahy a představy o cemkoli fakt znat nechci Smích
Staci co tady nakydas i když Te clovek slušne zada at si ho nevsimas a Ty se stejne vetres do cizich rozhovoru a pokračuješ dal...

Mam volno a vylepsuju nase bydleni, predelavam prakticteji a zvetsuji, to by si ale vedela kdyby si cetla poradne, uz sem to psal...


no vypadá to, že toho moc nenaděláš, když tady stále vypisuješ na kompu.

"Vtíráš se do cizích hovorů :-)" Ty sám nic jiného neděláš a to jsi prý chlap. Víš, ale ony internetové diskuze jsou o tom, že každý může napsat svůj názor a ani ty ani Diddi a ještě asi dva nicky si tu nebudou diktovat kdo se bude moci vyjádřit a kdo ne.
Zaznamenáno
dorotkaforyou
Host
« Odpověď #776 : Leden 14, 2014, 07:41:18 am »

Od pana Kalouska to nebyl zas az tak spatny krok, že nas vsechny upozornil na to, z ceho 8let brala vlada soc.demokracie penize na to rozdavani a prilepsovani vsem tem ,,potrebnym"... Smích

Ja sem rad ze sem se to dozvedel. A ta slozenka v novinach byla vtipna Smích
Nechapu proc to tolik lidi pobourilo...  Úsměv

hlavně, že Kalousek se na tom státním dluhu velmi velmi podílel už od r. 1990 co je ve vysokých funkcích. Zloděj křičí, chyťte zloděje :-)
« Poslední změna: Leden 14, 2014, 07:45:05 am od dorotkaforyou » Zaznamenáno
dorotkaforyou
Host
« Odpověď #777 : Leden 14, 2014, 07:43:30 am »

Vzkaz přispěvateli "jirike":

Chápu, že se upínáš na českou komunitu a také proto trávíš tady na fóru hodně času.
Zvaž ale, zda je skutečně nutné na veškerý šrot Majora Terazkyho reagovat. Místo
toho se třeba zkus začít řídit heslem "Méně je více". Na Tvém místě bych se možná raději věnoval
německému jazyku - nevěřil bys, co se Ti při jeho ovládnutí otevře za obzory a co všechno
se jen třebas od domorodců budeš moci dozvědět ! A nadto nepřestaneš vycházet z údivu při zjištění
kolik slov v češtině pochází z němčiny.

Schönen Feierabend !

Vim, mas pravdu s němčinou...
Zadny z receptu zatim nezabral a jde me to z tezka, priznavam.
Ani zavazek jednoho, dvou slov denne nedodržuji.
Sem lajdak a stydim se Úsměv
Uceni se jazyka me nikdy neslo Smutek Po hodine nevim nic...
Když studuju neco jineho, tak to absorbuju pouhym ctenim a vse si pamatuju a vydrzim hodiny...
Nevim cim to je...

Já už jsem to tu psala, když se přesunete někteří na německé diskuze, jen vám to prospěje
Zaznamenáno
lalilala



Karma: -83
Příspěvků: 120


« Odpověď #778 : Leden 14, 2014, 08:03:47 am »

Tak jsem tady zavítala a nestačím se divit,jirike, diddi a další. Vy fakt bydlíte a pracujete v Německu? Já jsem tak pracovně vytížená, že na plkání někde na diskuzích fakt nemám moc času, že vás to baví. A Hary, Dorotka a Pepík mají pravdu, že v Německu není všechno růžové, jak vy tu předvádíte. Jenže vy asi nic neděláte, podle toho jak jste tu stále vylepení, tak pro vás tu tady asi ráj na světě bude, to věřím. Pak ale nevím z čeho žijete, pokud vím, tak každý se tu musí pěkně otáčet, aby si vydělal euro....
Zaznamenáno
jirike
Host
« Odpověď #779 : Leden 14, 2014, 08:12:04 am »

Rusna většina lidi vi co se deje, vsak i ty největší chytraci tady na webu, co tady vsechno kritizuji a pejou ody na svou vlast,  zijou tady v Německu, někteří i 10let Smích
Proc asi...  Kroutím očima
Asi proto jak dobre se jim v te sve vlasti dařilo a zilo Smích

Protože taky není tak úplně lehké sbalit si věci a odejít, ale ty to asi nejsi schopný pobrat. Tak jsem uvažovala, že asi teď v zimě nemáš moc co na práci, když tady stále jen vypisuješ své , viď? Představovala jsem si, že takový řemeslník jako ty neví kam dřív skočit.

Tvoje uvahy a představy o cemkoli fakt znat nechci Smích
Staci co tady nakydas i když Te clovek slušne zada at si ho nevsimas a Ty se stejne vetres do cizich rozhovoru a pokračuješ dal...

Mam volno a vylepsuju nase bydleni, predelavam prakticteji a zvetsuji, to by si ale vedela kdyby si cetla poradne, uz sem to psal...


no vypadá to, že toho moc nenaděláš, když tady stále vypisuješ na kompu.

"Vtíráš se do cizích hovorů :-)" Ty sám nic jiného neděláš a to jsi prý chlap. Víš, ale ony internetové diskuze jsou o tom, že každý může napsat svůj názor a ani ty ani Diddi a ještě asi dva nicky si tu nebudou diktovat kdo se bude moci vyjádřit a kdo ne.

Ze by to slo i z mobilu za par vterin ? ;-)
Ty mas ale o me starosti... Smích Smích
Zaznamenáno
Stran: 1 ... 47 48 49 50 51 [52] 53 54 55 56 57 ... 117   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Mnichov.de © 2024

Stránka Čechů a Slováků o životě, práci a studiu v Mnichově - Německu. Užitečné články s aktuálními informacemi o životě, práci, studiu, kultuře, památkách, akcích v Mnichově i jinde v Německu. Diskuze, inzerce ubytování, práce i seznámení, galerie s fotkami, spolujízda z a do Mnichova. Vše co potřebujete vědět pokud se chystáte vycestovat a nebo přestěhovat do Mnichova - Německa.

Odkazy | spolujizda | Zahnarzt München