Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Německo | Irsko | Kanada | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Aachen | Augsburg | Berlin | Bonn | Bremen | Dortmund | Dresden | Düsseldorf | Erfurt | Frankfurt | Freiburg | Hamburg | Hannover | Karlsruhe | Kassel | Kiel | Köln | Konstanz | Leipzig | Magdeburg | Mainz | Mannheim | München | Nürnberg | Passau | Regensburg | Rostock | Saarland | Stuttgart | Trier | Ulm | Wiesbaden | Würzburg | Jinde v Německu
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: 1 ... 44 45 46 47 48 [49] 50 51 52 53 54 ... 117   Dolů
 
Autor Téma: Život v Německu oproti Česku  (Přečteno 9950953 krát)
hary01



Karma: -121
Příspěvků: 2857


« Odpověď #720 : Leden 10, 2014, 01:44:51 pm »

Jirike v Nemecku a inde na zapade preco stat povlil Zeitarbeit?Toto svinstvo Ti nevadi ze?Na rozdiel od Vas som hned zlozil ruzove okuliare...ktore Tebe a a dalsim brania vo videni realneho sveta...vy velki hrdinovia...ktorym este cigareta na nadrazi nedohorela...
Zaznamenáno
Diddi
Host
« Odpověď #721 : Leden 10, 2014, 01:46:58 pm »

Tak co delas Hary pro svou vlast, ktere mas neustale plnou hubu? Neumis na tak jednoduchou otazku odpovedet? Pomahas ji tim, ze o ni  lzes?

CO ZROVNA TY DELAS PRO TO, ABY SE NASE NARODY POHNULY DAL? Zrovna ty delas sve vlasti v cizine akorat ostudu. Cim chces hybat zrovna ty? Tim, ze budes za kazdou cenu branit tomu, aby se rikala pravda? Nebyls to ty, kdo  tady pred nedavnem vychvaloval Beloruko, jak je tam vse bajecne, oproti Slovensku? No jak to? Copak to na Slovensku, v tve opevovane vlasti,  snad delaji spatne? Nebo se o tom smi mluvit jen nekdy? Jen tehdy, kdyz se to Harymu hodi do jeho chorych myslenek?

A muzu ti rict, ze me uz fakt nebavis, uz mam plny zuby tech tvejch falesnejch, prazdnejch, neuprimnejch kydu.
K cemu mam mit uctu? Ke korupci? K okradani? Ke klientelismu? K vychcankovstvi? Tak k cemu? Ke kusu zeme?
Mam mit uctu k vlasti jako ty ji mas, kdyz jsi nazval bratrsky narod zm.dy? Takovou uctu mas k Cechum?
Pateticnost z tebe jenom kape.
Nejsem ani velka Nemka, dokonce ani Nemka, ale ani velka Ceska. Pouze a jenom jsem se nahodou narodila v Cechach.  Driv mi bylo vtloukano do hlavy, ze mam na to byt hrda. Dnes se ptam proc? Odpovez Hary, proc mam na to byt hrda? Ano, muzu byt hrda na lidi, kteri pochazeli z tohoto naroda a neco dobreho svetu dali a to jiste jsem. to  A na co mam byt momentalne hrda? Reknes mi to? Kulovy mi reknes, jak vzdy. Protoze jsi prazdna nadoba, ktera jen duni.
A co ty muzes vedet, co si ktery Nemec kde zachovava a nezachovava. Zase jen kecy, kecy, kecy.....
Zaznamenáno
hary01



Karma: -121
Příspěvků: 2857


« Odpověď #722 : Leden 10, 2014, 01:49:34 pm »


Didi aspon sa nehram na nemca ako Ty a nekydam na vlast....ked uz chces byt nemka velika zober si nemecky pas a radsej bud ticho nez zosmiesnovat narod z ktoreho si vysla....ako keby v Nemecku bolo vsetko super a nic zle tu nebolo.Tie blaboly si mozes nechat pre tych co nevystrcili nohy z ciech.Ale ani ti ti neuveria.
Zaznamenáno
hary01



Karma: -121
Příspěvků: 2857


« Odpověď #723 : Leden 10, 2014, 01:50:38 pm »

Didi ti si uplne mimo a pises blaboly a kecy...nic ine.
Zaznamenáno
hary01



Karma: -121
Příspěvků: 2857


« Odpověď #724 : Leden 10, 2014, 01:55:02 pm »

Didi ten clanok kde zosmiesnujes Cesko vlast kde si sa narodila zmaz a nerob ostudu  Ceskej republiky.
Zaznamenáno
jirike
Host
« Odpověď #725 : Leden 10, 2014, 02:21:18 pm »

Jirike v Nemecku a inde na zapade preco stat povlil Zeitarbeit?Toto svinstvo Ti nevadi ze?Na rozdiel od Vas som hned zlozil ruzove okuliare...ktore Tebe a a dalsim brania vo videni realneho sveta...vy velki hrdinovia...ktorym este cigareta na nadrazi nedohorela...

Ne, mas pravdu, nevadi. Ty vidis jen negativa ZA firem.
Stat je povolil a drzi protoze vidi pozitiva.
Ja taky.

Růžové brýle Ti vadili v pohledu na reálný svět a musel si je odložit ?
Aha, to leccos vysvětluje Smích

Me v pohledu nikdy zadne bryle nevadili, protoze sem si nemohl dovolit je nosit.
A nemam je ani dnes....
Realny svet a zivot vidim stale, protože ho ziju, stejne jako vsichni ostatni, vis?
Nejsi jediny kdo to vidi a žije... Mrknutí

Ano na ZOB v Mnichove sem videl dost otresne obrazky nejen horicich nedopalku, ale i tech lidi...
Nastesti jen když sem vyzvedaval děti když sem prijeli.
Jinak mame auta Hary a jezdime do vlasti a zpet pomerne často Mrknutí a vidim tak realitu nejen tady ale i v ČR dost jasne...

Nikdo Tebe ani ostatni nenuti pracovat pro ZA firmy.
Jsi svobodny tak si toho vaz, můžeš delat kde chces a pro koho chceš. ...
Zaznamenáno
hary01



Karma: -121
Příspěvků: 2857


« Odpověď #726 : Leden 10, 2014, 02:26:37 pm »

Jirike stou kritikou to prehanate....ja viem,ze vela veci u nas ci u vas nefunguje,ale ani Nemecko nieje carovna zem.....aby ste tam este raz neutekali z Nemecka... Mrknutí
Zaznamenáno
Diddi
Host
« Odpověď #727 : Leden 10, 2014, 02:30:36 pm »

http://www.novinky.cz/domaci/288736-cesi-jsou-hrdi-na-svou-vlast-zit-by-ale-chteli-jinde.html

http://czech.ruvr.ru/2013_11_13/Jsou-Cesi-hrdi-na-svou-vlast/

Tohle se mi libilo, komentar jednoho Slovaka na bezva zakon, ktery vysel na Slovensku Škleb Hary, prazdna nadobo, to jsem nepsala ja, to psal tvuj soukmenovec!!!!!!!

Jedna se o tento zakon. Ja uz to ale ted chapu, on za to Hary vlastne ani nemuze. Kroutím očima

http://zahranicni.eurozpravy.cz/evropa/6763-vlastenecky-zakon-se-na-slovensku-tyka-i-materskych-skolek/

A tady je ten komentar, cti pozorne Haryku!!!!!

Som človek nie občan

Mato (bez ověření) | Březen 4, 2010 - 3 roky 44 týdnů


Už sa aj bijem do hrude a kričím že som slovák, som na to hrdý, nik na nás nemá, ja som niečo lepšie ako tí ostatní chudáci. Všade by mal byť taký zákon, nech je kazdý národ ten najlepší na svete a môžeme sa o to pobiť, hrdo budem bojovať za moju vlasť v 4-tej svetovej vojne. Možno budem zmrzačený a cucať žrádlo brčkom na posteli, možno padnem za môj milovaný národ, ale bude to úplne úžasné, lebo som padol za hrdosť.

Tento zákon vyzýva k nenávisti, nie k láske medzi národmi. Stačilo mi vlastnenectvo ktoré som videl v USA. Tam bola vlajka na každom dome, pomaly aj na aute a motorkách. A aj to tak vyzerá, američania bojovali/bojujú za svoju slobodu vojensky či ekonomicky vo Vietname, v južnej amerike, v Iraku, v Afganistane,, všade, takí su hrdí.

Pánovi Slotovi a iným politikom sa začína dariť presadzovat svoje nenávistné myšlienky k iným národom prvým krokom o vlastneneckom zákone. Zožrali mu to aj s navijákom za zámienkou hrdosti národa.

Hanbím sa za to že som slovák. Budú nás nútiť spievať hymnu, biť sa po hrudi a nútiť nás nasilu aby sme boli hrdí na Slovensko ?
 To je horšie ako za komunizmu, aby nám zákon prikazoval čo si máme myslieť !!!

Na čo mám vlastne byť hrdý Co???Co???
Zaznamenáno
hary01



Karma: -121
Příspěvků: 2857


« Odpověď #728 : Leden 10, 2014, 02:38:05 pm »

Didi s tymi blbostami namna nechod...a spametaj sa...lebo pises nezmysly a kydas na svoju vlast....na tvojom mieste by som zaliezol do diery....ty prazdna nadoba....
Zaznamenáno
Diddi
Host
« Odpověď #729 : Leden 10, 2014, 02:40:48 pm »

Tak Haryku, abych si u tebe udelala voko, tak jsem se rozhodla, ze kazde rano po poslechu ceske hymny, za pritomnosti cele me rodiny, i meho muze , budeme pak svorne poslouchat jeste toto a budeme samozrejme take hlasite jak na lesy zpivat a houpat se do rytmu. Doufam, ze jsem si u tebe vylepsila profil! Škleb


http://www.youtube.com/watch?v=-sYoWsQP9JA
Zaznamenáno
jirike
Host
« Odpověď #730 : Leden 10, 2014, 02:42:59 pm »

Jirike o zivote vies vsetko,len Ty...a spol..par ludi z tohto fora...to je jasne  Smích

Ne Hary, jen ja ne. Ziji tady tisice Čechů a Slovaku, ale buliš tady jen Ty a par dalších neúspěšných jedinců co se neumí smirit s životem který si sami vybrali... Úsměv
Zaznamenáno
hary01



Karma: -121
Příspěvků: 2857


« Odpověď #731 : Leden 10, 2014, 02:43:22 pm »

Didi staci,ze budes normalna...lebo si trapna...mas komplex ztoho odkial pochadzas?Skus vyhladat odbornu pomoc.... Mrknutí
Zaznamenáno
hary01



Karma: -121
Příspěvků: 2857


« Odpověď #732 : Leden 10, 2014, 02:44:21 pm »

Jirike ja som spokojny so zivotom len ma vedia nahnevat sedliaci typu Didi ktora hani svoju vlast....na taku primitivnost musim reagovat....
Zaznamenáno
Diddi
Host
« Odpověď #733 : Leden 10, 2014, 02:50:40 pm »

Ale Haryku, co mas proti sedlakum?  Škleb Bez sedlaku bys nemel co do huby, proc je urazis? Pokladas se za neco lepsiho?
Zaznamenáno
Diddi
Host
« Odpověď #734 : Leden 10, 2014, 03:02:41 pm »

Didi staci,ze budes normalna...lebo si trapna...mas komplex ztoho odkial pochadzas?Skus vyhladat odbornu pomoc.... Mrknutí

Kdybych mela komplexy, Haryku, tak bych se prave jako ty snazila za kazdou cenu otravovat kazdeho se svym prehnanym smyslem pro vlastenectvi a dosahovala tak praveho opaku, co jsem chtela. Neb ty jsi zosobneny komplex, Hary. Promin, ja vim, ze uz je to zase too much pro tvoji omezenou kapacitu, ze to asi tezko poberes. Tak jsem si s tebou zkratila cas v praci a jdu zase budovat svoji  temporäre Wahlheimat. Smích:D:D
« Poslední změna: Leden 10, 2014, 03:08:25 pm od Diddi » Zaznamenáno
Stran: 1 ... 44 45 46 47 48 [49] 50 51 52 53 54 ... 117   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Mnichov.de © 2024

Stránka Čechů a Slováků o životě, práci a studiu v Mnichově - Německu. Užitečné články s aktuálními informacemi o životě, práci, studiu, kultuře, památkách, akcích v Mnichově i jinde v Německu. Diskuze, inzerce ubytování, práce i seznámení, galerie s fotkami, spolujízda z a do Mnichova. Vše co potřebujete vědět pokud se chystáte vycestovat a nebo přestěhovat do Mnichova - Německa.

Odkazy | spolujizda | Zahnarzt München