Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Německo | Irsko | Kanada | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Aachen | Augsburg | Berlin | Bonn | Bremen | Dortmund | Dresden | Düsseldorf | Erfurt | Frankfurt | Freiburg | Hamburg | Hannover | Karlsruhe | Kassel | Kiel | Köln | Konstanz | Leipzig | Magdeburg | Mainz | Mannheim | München | Nürnberg | Passau | Regensburg | Rostock | Saarland | Stuttgart | Trier | Ulm | Wiesbaden | Würzburg | Jinde v Německu
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: 1 ... 48 49 50 51 52 [53] 54 55 56 57 58 ... 117   Dolů
 
Autor Téma: Život v Německu oproti Česku  (Přečteno 9913889 krát)
lalilala



Karma: -83
Příspěvků: 120


« Odpověď #780 : Leden 14, 2014, 08:19:04 am »

Rusna většina lidi vi co se deje, vsak i ty největší chytraci tady na webu, co tady vsechno kritizuji a pejou ody na svou vlast,  zijou tady v Německu, někteří i 10let Smích
Proc asi...  Kroutím očima
Asi proto jak dobre se jim v te sve vlasti dařilo a zilo Smích

Protože taky není tak úplně lehké sbalit si věci a odejít, ale ty to asi nejsi schopný pobrat. Tak jsem uvažovala, že asi teď v zimě nemáš moc co na práci, když tady stále jen vypisuješ své , viď? Představovala jsem si, že takový řemeslník jako ty neví kam dřív skočit.

Tvoje uvahy a představy o cemkoli fakt znat nechci Smích
Staci co tady nakydas i když Te clovek slušne zada at si ho nevsimas a Ty se stejne vetres do cizich rozhovoru a pokračuješ dal...

Mam volno a vylepsuju nase bydleni, predelavam prakticteji a zvetsuji, to by si ale vedela kdyby si cetla poradne, uz sem to psal...


no vypadá to, že toho moc nenaděláš, když tady stále vypisuješ na kompu.

"Vtíráš se do cizích hovorů :-)" Ty sám nic jiného neděláš a to jsi prý chlap. Víš, ale ony internetové diskuze jsou o tom, že každý může napsat svůj názor a ani ty ani Diddi a ještě asi dva nicky si tu nebudou diktovat kdo se bude moci vyjádřit a kdo ne.

Ze by to slo i z mobilu za par vterin ? ;-)
Ty mas ale o me starosti... Smích Smích

No jo, o kom jsem tady nedávno psala, nechceš jít radši něco dělat? To na tebe pracuje tvoje manželka nebo co?
Zaznamenáno
dorotka.foryou
Host
« Odpověď #781 : Leden 14, 2014, 08:20:50 am »

Rusna většina lidi vi co se deje, vsak i ty největší chytraci tady na webu, co tady vsechno kritizuji a pejou ody na svou vlast,  zijou tady v Německu, někteří i 10let Smích
Proc asi...  Kroutím očima
Asi proto jak dobre se jim v te sve vlasti dařilo a zilo Smích

Protože taky není tak úplně lehké sbalit si věci a odejít, ale ty to asi nejsi schopný pobrat. Tak jsem uvažovala, že asi teď v zimě nemáš moc co na práci, když tady stále jen vypisuješ své , viď? Představovala jsem si, že takový řemeslník jako ty neví kam dřív skočit.

Tvoje uvahy a představy o cemkoli fakt znat nechci Smích
Staci co tady nakydas i když Te clovek slušne zada at si ho nevsimas a Ty se stejne vetres do cizich rozhovoru a pokračuješ dal...

Mam volno a vylepsuju nase bydleni, predelavam prakticteji a zvetsuji, to by si ale vedela kdyby si cetla poradne, uz sem to psal...


no vypadá to, že toho moc nenaděláš, když tady stále vypisuješ na kompu.

"Vtíráš se do cizích hovorů :-)" Ty sám nic jiného neděláš a to jsi prý chlap. Víš, ale ony internetové diskuze jsou o tom, že každý může napsat svůj názor a ani ty ani Diddi a ještě asi dva nicky si tu nebudou diktovat kdo se bude moci vyjádřit a kdo ne.

Ze by to slo i z mobilu za par vterin ? ;-)
Ty mas ale o me starosti... Smích Smích

tak to jsem nepobrala
Zaznamenáno
jirike
Host
« Odpověď #782 : Leden 14, 2014, 08:22:47 am »

Tak jsem tady zavítala a nestačím se divit,jirike, diddi a další. Vy fakt bydlíte a pracujete v Německu? Já jsem tak pracovně vytížená, že na plkání někde na diskuzích fakt nemám moc času, že vás to baví. A Hary, Dorotka a Pepík mají pravdu, že v Německu není všechno růžové, jak vy tu předvádíte. Jenže vy asi nic neděláte, podle toho jak jste tu stále vylepení, tak pro vás tu tady asi ráj na světě bude, to věřím. Pak ale nevím z čeho žijete, pokud vím, tak každý se tu musí pěkně otáčet, aby si vydělal euro....

Jo jo v Nemecku Úsměv
Ty nemas nikdy volno, pracujes NON-STOP ?
Nemuze mit clovek volno, vybirat nadelane hodiny, nebo mit dovcu ?
Mrknutí
Dalsi starostka o ostatni a jejich pracovni dobu ?? Smích
Zaznamenáno
jirike
Host
« Odpověď #783 : Leden 14, 2014, 08:26:12 am »

Rusna většina lidi vi co se deje, vsak i ty největší chytraci tady na webu, co tady vsechno kritizuji a pejou ody na svou vlast,  zijou tady v Německu, někteří i 10let Smích
Proc asi...  Kroutím očima
Asi proto jak dobre se jim v te sve vlasti dařilo a zilo Smích

Protože taky není tak úplně lehké sbalit si věci a odejít, ale ty to asi nejsi schopný pobrat. Tak jsem uvažovala, že asi teď v zimě nemáš moc co na práci, když tady stále jen vypisuješ své , viď? Představovala jsem si, že takový řemeslník jako ty neví kam dřív skočit.

Tvoje uvahy a představy o cemkoli fakt znat nechci Smích
Staci co tady nakydas i když Te clovek slušne zada at si ho nevsimas a Ty se stejne vetres do cizich rozhovoru a pokračuješ dal...

Mam volno a vylepsuju nase bydleni, predelavam prakticteji a zvetsuji, to by si ale vedela kdyby si cetla poradne, uz sem to psal...


no vypadá to, že toho moc nenaděláš, když tady stále vypisuješ na kompu.

"Vtíráš se do cizích hovorů :-)" Ty sám nic jiného neděláš a to jsi prý chlap. Víš, ale ony internetové diskuze jsou o tom, že každý může napsat svůj názor a ani ty ani Diddi a ještě asi dva nicky si tu nebudou diktovat kdo se bude moci vyjádřit a kdo ne.

Ze by to slo i z mobilu za par vterin ? ;-)
Ty mas ale o me starosti... Smích Smích

No jo, o kom jsem tady nedávno psala, nechceš jít radši něco dělat? To na tebe pracuje tvoje manželka nebo co?

Nemohla by sis to precist o par radku vejs kde pisu zcela jasne ze mam volno ? Mrknutí
Zaznamenáno
lalilala



Karma: -83
Příspěvků: 120


« Odpověď #784 : Leden 14, 2014, 08:29:00 am »

Rusna většina lidi vi co se deje, vsak i ty největší chytraci tady na webu, co tady vsechno kritizuji a pejou ody na svou vlast,  zijou tady v Německu, někteří i 10let Smích
Proc asi...  Kroutím očima
Asi proto jak dobre se jim v te sve vlasti dařilo a zilo Smích

Protože taky není tak úplně lehké sbalit si věci a odejít, ale ty to asi nejsi schopný pobrat. Tak jsem uvažovala, že asi teď v zimě nemáš moc co na práci, když tady stále jen vypisuješ své , viď? Představovala jsem si, že takový řemeslník jako ty neví kam dřív skočit.

Tvoje uvahy a představy o cemkoli fakt znat nechci Smích
Staci co tady nakydas i když Te clovek slušne zada at si ho nevsimas a Ty se stejne vetres do cizich rozhovoru a pokračuješ dal...

Mam volno a vylepsuju nase bydleni, predelavam prakticteji a zvetsuji, to by si ale vedela kdyby si cetla poradne, uz sem to psal...


no vypadá to, že toho moc nenaděláš, když tady stále vypisuješ na kompu.

"Vtíráš se do cizích hovorů :-)" Ty sám nic jiného neděláš a to jsi prý chlap. Víš, ale ony internetové diskuze jsou o tom, že každý může napsat svůj názor a ani ty ani Diddi a ještě asi dva nicky si tu nebudou diktovat kdo se bude moci vyjádřit a kdo ne.

Ze by to slo i z mobilu za par vterin ? ;-)
Ty mas ale o me starosti... Smích Smích

No jo, o kom jsem tady nedávno psala, nechceš jít radši něco dělat? To na tebe pracuje tvoje manželka nebo co?

Nemohla by sis to precist o par radku vejs kde pisu zcela jasne ze mam volno ? Mrknutí

Chlap horší než ženská, když má volno píše nesmysly na netu. A ty máš asi volno nonstop ne? Nejsi nakonec nezaměstnaný v ČR a jen tak sníš o životě v DE? Nedáte vy se s Diddi nakonec i dohromady??? Byli byste skvělý páreček.
« Poslední změna: Leden 14, 2014, 08:30:45 am od lalilala » Zaznamenáno
jirike
Host
« Odpověď #785 : Leden 14, 2014, 08:29:27 am »

Doroto, ze nemusim sedet u kompu, jak si psala, ale napsat to jako sms z mobilu a za par vterin Úsměv
Jeste neco ?  Kroutím očima
Zaznamenáno
lalilala



Karma: -83
Příspěvků: 120


« Odpověď #786 : Leden 14, 2014, 08:31:29 am »

Doroto, ze nemusim sedet u kompu, jak si psala, ale napsat to jako sms z mobilu a za par vterin Úsměv
Jeste neco ?  Kroutím očima

Z mobilu nebo z kompu, zabírá to drahocený čas, ne?
Zaznamenáno
jirike
Host
« Odpověď #787 : Leden 14, 2014, 08:32:45 am »

Bože...

Kroutím očima Smích

Opet by se hodila slova doktora Pstrosmajera....
Zaznamenáno
lalilala



Karma: -83
Příspěvků: 120


« Odpověď #788 : Leden 14, 2014, 08:56:18 am »

Bože...

Kroutím očima Smích

Opet by se hodila slova doktora Pstrosmajera....

na tebe, viď? Bože :-) Bože, to zní trochu zženštile, nejsi..Co????
Zaznamenáno
jirike
Host
« Odpověď #789 : Leden 14, 2014, 10:14:51 am »

Bože...

Kroutím očima Smích

Opet by se hodila slova doktora Pstrosmajera....

na tebe, viď? Bože :-) Bože, to zní trochu zženštile, nejsi..Co????

Slova o letajici holubicce se na chlapa moc nehodi Mrknutí
Co Tobe je po mem čase. .. Starostko Smích
Zaznamenáno
lalilala



Karma: -83
Příspěvků: 120


« Odpověď #790 : Leden 14, 2014, 10:33:54 am »

Bože...

Kroutím očima Smích

Opet by se hodila slova doktora Pstrosmajera....

na tebe, viď? Bože :-) Bože, to zní trochu zženštile, nejsi..Co????

Slova o letajici holubicce se na chlapa moc nehodi Mrknutí
Co Tobe je po mem čase. .. Starostko Smích

No jo, ty jsi asi nepochopil, co jsem naznačovala, svatá prostoto :-(
Zaznamenáno
hary01



Karma: -121
Příspěvků: 2857


« Odpověď #791 : Leden 14, 2014, 10:57:33 am »

Neblbnite.... Škleb
Zaznamenáno
jirike
Host
« Odpověď #792 : Leden 14, 2014, 11:06:53 am »

Pochopil sem to moc dobre...
Odmitam ale na takovy blbosti reagovat.
O pomoc Boha s duševne chorymi se neobraceji jen zeny, nebo ?  Mrknutí
Vis do jaky hospody chodim a kde me znaji, prijd se klidne podivat jakej sem chlap...
A ja pak budu doufat ze Te mezi stamgastama poznám Smích bojim se totiž ze ne...
Zaznamenáno
kleena



Karma: 81
Příspěvků: 1795



« Odpověď #793 : Leden 14, 2014, 11:42:06 am »

Koukám, že Dorotce už asi opravdu zcela přeskočilo. Už ji zajímá i volný čas a sexuální orientace všech okolo?
Jeden by řekl, Dorotko, že pokud někdo má na krku problémy a plné ruce práce, tak jsi to právě ty - opravdu nění nic důležitějšího, co bym lěla řešit, než naprosté nesmysly o všech kolem tebe?
Zaznamenáno

A opice mínusují a mínusují...
i.Shag
hary01



Karma: -121
Příspěvků: 2857


« Odpověď #794 : Leden 14, 2014, 12:11:10 pm »

moracie prsia s ananasom a zapecene so syrom a hranolkami....odporucam  Mrknutí
Zaznamenáno
Stran: 1 ... 48 49 50 51 52 [53] 54 55 56 57 58 ... 117   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Mnichov.de © 2024

Stránka Čechů a Slováků o životě, práci a studiu v Mnichově - Německu. Užitečné články s aktuálními informacemi o životě, práci, studiu, kultuře, památkách, akcích v Mnichově i jinde v Německu. Diskuze, inzerce ubytování, práce i seznámení, galerie s fotkami, spolujízda z a do Mnichova. Vše co potřebujete vědět pokud se chystáte vycestovat a nebo přestěhovat do Mnichova - Německa.

Odkazy | spolujizda | Zahnarzt München