Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Německo | Irsko | Kanada | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Aachen | Augsburg | Berlin | Bonn | Bremen | Dortmund | Dresden | Düsseldorf | Erfurt | Frankfurt | Freiburg | Hamburg | Hannover | Karlsruhe | Kassel | Kiel | Köln | Konstanz | Leipzig | Magdeburg | Mainz | Mannheim | München | Nürnberg | Passau | Regensburg | Rostock | Saarland | Stuttgart | Trier | Ulm | Wiesbaden | Würzburg | Jinde v Německu
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: 1 ... 80 81 82 83 84 [85] 86 87 88 89 90 ... 117   Dolů
 
Autor Téma: Život v Německu oproti Česku  (Přečteno 9892867 krát)
Hair



Karma: -158
Příspěvků: 741



« Odpověď #1260 : Srpen 01, 2014, 12:30:32 am »

Tak ma len napadlo a prečo vy dve tu so mnou diskutujete, keď sa vám taak veľmi hnusím?  Škleb

Treba nas bavis.

Jsem ti to Vilo preci psala uz jednou, mam te rada  Mrknutí.
Zaznamenáno
jesennavila



Karma: 5
Příspěvků: 433



« Odpověď #1261 : Srpen 01, 2014, 12:30:55 am »

Takže takto vyzerá ten hair prezentovaný "zmysel pre humor"
Baviť sa na úkor iných ...
« Poslední změna: Srpen 01, 2014, 12:47:27 am od jesennavila » Zaznamenáno
Diddi
Host
« Odpověď #1262 : Srpen 01, 2014, 12:31:08 am »

Jasne didi, nepisala si o mne, len si opať len naznačovala, tak, žeby aj blbý pochopil, koho tým myslíš.

No, tak sa aj ja zahrám na psychologičku (hoci som si vedomá, že nasledovné môže byť vtiahnuté aj na mňa)

Môj známy mi raz kedysi povedal "ak niekomu na druhom niečo veľmi vadí, tak je to väčšinou vlastnosť, ktorá mu vadí na ňom samom" ...


Hair uz ti jednou napsala, ze neumis moc cist. Bohuzel na tom asi neco bude. Ja jsem nepsala, ze mi VADIS. Ja jsem psala, ze me BAVIS. Smích
Zaznamenáno
Diddi
Host
« Odpověď #1263 : Srpen 01, 2014, 12:32:31 am »

No, to vis ze ne, to jsi se asi spletla, Diddi  Smích.
Akorat mi te je lito, protoze jsi skoncila se mnou v nejakem supliku  Smích

No existuji urcite horsi supliky.Smích
Zaznamenáno
jesennavila



Karma: 5
Příspěvků: 433



« Odpověď #1264 : Srpen 01, 2014, 12:33:03 am »

Narážala som na predchodzí príspevok hair o mojich "príznakoch" a tvoj veľmi podobný názor (ináč by si jej nepísala, že sa zbytočne snaží, že?)
Zaznamenáno
jesennavila



Karma: 5
Příspěvků: 433



« Odpověď #1265 : Srpen 01, 2014, 12:34:58 am »

Takže si píšem: zmysel pre humor podľa hair je baviť sa na iných a zhadzovať ich
« Poslední změna: Srpen 01, 2014, 12:49:14 am od jesennavila » Zaznamenáno
Hair



Karma: -158
Příspěvků: 741



« Odpověď #1266 : Srpen 01, 2014, 12:35:50 am »

Jasne didi, nepisala si o mne, len si opať len naznačovala, tak, žeby aj blbý pochopil, koho tým myslíš.

No, tak sa aj ja zahrám na psychologičku (hoci som si vedomá, že nasledovné môže byť vtiahnuté aj na mňa)

Môj známy mi raz kedysi povedal "ak niekomu na druhom niečo veľmi vadí, tak je to väčšinou vlastnosť, ktorá mu vadí na ňom samom" ...

Vilo, tak ta tvoje prvni veta je presne to, o cem jsem ti psala, nechapes sdeleni v psanem textu.... precti si jeste jednou to, co psala Diddi, a na co ty podrazdene odpovidas (to je taky zaroven ten humor, ktery ti chybi).

Na psycholozku si samosrejme klidne hrat muzes  Mrknutí

A tvoje treti veta: hrajes si taky zaroven i na Harryho, ne?  Smích
Zaznamenáno
Diddi
Host
« Odpověď #1267 : Srpen 01, 2014, 12:37:50 am »

 Jak jsi vzpomnela na predchozi strance ty stare dobre casy, kdy obcas vsechny diskuze na jednom nejmenovanem serveru byly za noc zahlceny jednou nejmenovanou osobou, tak to mi pripomnelo, ze v nejlepsim je treba prestat a nekrmit, nekrmit, nekrmit!!!!!!!

Takze odchazim spat, dokud se jeste aspon troch bavim.Mrknutí
Zaznamenáno
jesennavila



Karma: 5
Příspěvků: 433



« Odpověď #1268 : Srpen 01, 2014, 12:38:21 am »

Naozajstný zmysel pre humor má ten, čo si vie urobiť srandu sám seba. Vy si tú srandu zo seba nerobíte nikde ... tá vaša domnelá "sranda" je v skutočnosti len ironický skrytý výsmech ...

Baviť sa na úkor iného, to vie každý hlupák.
Ktovie, čo si tým bavením na úkor druhých kompenzujú tí, čo tak konajú?

p.s. ešte dodám, že iné je baviť sa na úrok druhého, ak je ten druhý "rovnocenný"
« Poslední změna: Srpen 01, 2014, 12:44:57 am od jesennavila » Zaznamenáno
Diddi
Host
« Odpověď #1269 : Srpen 01, 2014, 12:41:26 am »

Jasne didi, nepisala si o mne, len si opať len naznačovala, tak, žeby aj blbý pochopil, koho tým myslíš.

No, tak sa aj ja zahrám na psychologičku (hoci som si vedomá, že nasledovné môže byť vtiahnuté aj na mňa)

Môj známy mi raz kedysi povedal "ak niekomu na druhom niečo veľmi vadí, tak je to väčšinou vlastnosť, ktorá mu vadí na ňom samom" ...


Hair uz ti jednou napsala, ze neumis moc cist. Bohuzel na tom asi neco bude. Ja jsem nepsala, ze mi VADIS. Ja jsem psala, ze me BAVIS. Smích

Ted se musim omluvit, uz pisu blbosti, to samozrejme neplatilo tobe Hair, nybrz nasi roztomile Jahudce.
Zaznamenáno
Hair



Karma: -158
Příspěvků: 741



« Odpověď #1270 : Srpen 01, 2014, 12:47:39 am »

Ale: to, čo su predvádzate, je už naozaj nechutné!
Otáčate veci, ako sa vám hodia a najmä "slečna psychologička".
Dobre sa "striafa", keď ste na mňa dve.

Diddi, o TEBE som mala lepšiu mienku.
Tak, asi som zabudla, KOHO najlepšou kamoškou si svojho času bola.
Neskôr tvoja nepriateľka na život a na smrť.

Jirike aspoň na rovinu napísal, čo mu vadí, ale vy dve Hněv

Vilo, klidek... co je nechutne? proc pouzivas takova silna slova?
Bohuzel, spatne chapes, co tu kdo pise, a take diky tomu tve odpovedi jsou snuskou zmatenych vyjadreni.

A to, ze tu vytahujes na Diddi, koho byla kdysi nejlepsi kamoskou, tak to zase povazuju ja za opravdu mimoradne nevkusne, i kdyz vubec nevim, o co jde. Nicmene chovas se jako nedospely jedinec, kteremu dosly argumenty, a tak vytahuje tzv. podpasovky v domeni, ze se treba trefi do citliveho mista druheho.
A to teda neni zrovna hezka charakterova vlastnost.

Takze k memu prispevku  c. 1240 v tomto vlakne si pridej bod 6, a to je bezcharakternost.
« Poslední změna: Srpen 01, 2014, 12:50:18 am od Hair » Zaznamenáno
jesennavila



Karma: 5
Příspěvků: 433



« Odpověď #1271 : Srpen 01, 2014, 12:50:59 am »

Jasné, poslúž si, ešte si kopni, iste ti to pomôže a možno za to budeš šťastnejšia.

Toto, čo ste predviedli, nebol podľa mňa žiadny humor, ale bavenie sa na úkor iného ... písať v jednej vete, že ma "máš rada" a na druhej strane o mne písať urážlivé nezmysly, to má byť ako ten tvoj toľko prezentovaný humor?

Odchádzam z tejto diskusie, píšte si tu, čo chcete a trebárs o mne vydaj celú psychologickú príručku!

Tipujem, že ľudom, čo sa chcú dozvedieť čosi o živote v Nemecku, to hrozne "pomôže"! Hněv

p.s. napokon, aj didi sa zachovala bezcharakterne, takisto prezradila zasa na oplátku niečo iné
« Poslední změna: Srpen 01, 2014, 12:55:45 am od jesennavila » Zaznamenáno
Hair



Karma: -158
Příspěvků: 741



« Odpověď #1272 : Srpen 01, 2014, 12:52:34 am »

kým ten váš skrytý výsmech dospelý JE, čo?

znas tuhle starou znamou vetu? :
"Nejsem paranoik, ale to jeste neznamena, ze po mne nejdou!"
 Mrknutí
« Poslední změna: Srpen 01, 2014, 12:58:50 am od Hair » Zaznamenáno
Lukaso



Karma: -1
Příspěvků: 138


« Odpověď #1273 : Srpen 23, 2014, 03:34:09 pm »

Opět po čase, TO UŽ JE DO NEBE VOLAJÍCÍ CO SE TU DĚJE.

http://video.aktualne.cz/dvtv/vydirany-podnikatel-podminka-pro-exinspektory-je-vysmech/r~55f1622c2a3d11e4bf0e0025900fea04/?utm_source=centrumHP&utm_medium=newsbox&utm_campaign=A&utm_term=position-2
Zaznamenáno
Lukaso



Karma: -1
Příspěvků: 138


« Odpověď #1274 : Září 03, 2014, 11:09:40 pm »

Myslím, že by se němci měli dívat na naše Černé ovce. Byl by to pro ně super zábavný pořad. Zvláště ten dnešní díl, to je neskutečná šaškárna. http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/1097429889-cerne-ovce/214452801080903
Zaznamenáno
Stran: 1 ... 80 81 82 83 84 [85] 86 87 88 89 90 ... 117   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Mnichov.de © 2024

Stránka Čechů a Slováků o životě, práci a studiu v Mnichově - Německu. Užitečné články s aktuálními informacemi o životě, práci, studiu, kultuře, památkách, akcích v Mnichově i jinde v Německu. Diskuze, inzerce ubytování, práce i seznámení, galerie s fotkami, spolujízda z a do Mnichova. Vše co potřebujete vědět pokud se chystáte vycestovat a nebo přestěhovat do Mnichova - Německa.

Odkazy | spolujizda | Zahnarzt München