Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Německo | Irsko | Kanada | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Aachen | Augsburg | Berlin | Bonn | Bremen | Dortmund | Dresden | Düsseldorf | Erfurt | Frankfurt | Freiburg | Hamburg | Hannover | Karlsruhe | Kassel | Kiel | Köln | Konstanz | Leipzig | Magdeburg | Mainz | Mannheim | München | Nürnberg | Passau | Regensburg | Rostock | Saarland | Stuttgart | Trier | Ulm | Wiesbaden | Würzburg | Jinde v Německu
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: 1 ... 79 80 81 82 83 [84] 85 86 87 88 89 ... 117   Dolů
 
Autor Téma: Život v Německu oproti Česku  (Přečteno 9892458 krát)
Diddi
Host
« Odpověď #1245 : Červenec 31, 2014, 11:57:51 pm »

Hair, to je zbytecne.
Zaznamenáno
jesennavila



Karma: 5
Příspěvků: 433



« Odpověď #1246 : Srpen 01, 2014, 12:03:51 am »


Pokud to tak je, pak nechapu proc jsi se o tom zminovala a ptala na to.
Zcrla jiste vis, ze je to presne tak jak sem napsal...

A co se Tveho odchazeni tyka.... Pak teda ja nechapu proc jsi tady 20h denne a pak mas vycitky ? Tebe u toho neco drzi ? Nejake pouto ? Mrknutí]

Samozrejme, že to viem. Viem ale aj iné veci, ktoré si ty ešte možno neuvedomuješ ... alebo si to "nemôžeš dovoliť"? (ako často tú vetu počúvam)

Príklady:  moj brat si choroby nevyleží, lebo musí makať! Môj otec sa dal radsej prepustiť na reverz z nemocnice, lebo chcel ďalej robiť ... pretože mu záležalo nielen na práci, ale aj na idei, čo za tým bola ... a dnes ... leží už viac ako 3 roky na cintoríne

Nie som tu 20 hod denne!
Ak ťa to tak veľmi zaujíma, momentálne pracujem z domu. A napríklad, celú nedelu som tu nebola.
« Poslední změna: Srpen 01, 2014, 12:22:43 am od jesennavila » Zaznamenáno
Hair



Karma: -158
Příspěvků: 741



« Odpověď #1247 : Srpen 01, 2014, 12:05:40 am »


A že každý svojimi príspevkami sem sleduje aj to, že očakáva nejaké uznanie, tak to hádam nikto nepoprie. To sa týka pravidelných prispievateľov, jedine u kleenu by som možno urobila výnimku.

Ináč hair, keď ja robím v reáli vtipy (aj na sebe), tak sa všetci na tom smejú, toľko k tvojmu super "odhadu".

A dúfam, že za tento "výkon" si na seba hrdá! Škleb

A na záver si neodpustím jednu poznámku: už mi je jasné, prečo pracuješ pre ALDI a nerobíš napr. nejaké poradenstvo ...

 Smích
teda Vilo, ty mne skoro prekonavas v psychologii !!!  Smích
To opravdu myslis vazne, ze tu lidi prispivaji, aby dosahli nejakeho uznani?  Šok... Zatim jsem teda mela presne tenhle pocit jenom u tebe, nikdo jiny mne doposud nenapadl. Ale ze jsi to tak hezky vybalila, tak aspon vidim, jak vlastne fungujou tve myslenkove pochody  Mrknutí.

No vtipy.... , ja nevim Vilo, podle tvych prispevku se zdraham tomu jaksi uverit  Mrknutí

A prosim, o vysvetleni, proc pracuju u ALDI a nedelam nejake poradenstvi.. to jsem zase nepochopila ja. Pis konkretne, nepusobi to na ctenare dobre, kdyz nekdo tajuplne neco naznacuje a dela, ze je chytrej.  Mrknutí
Zaznamenáno
jesennavila



Karma: 5
Příspěvků: 433



« Odpověď #1248 : Srpen 01, 2014, 12:11:24 am »

Hair, to je zbytecne.

jasne diddi, my dve vieme, že máš o mne vemi podobný názor a nemáš s tým najmenší problém

Hair, mne je úplne jedno, čo ako na koho pôsobí. Myslím, že si dobre pochopila aj každý, kto pochopiť chcel.
Teba si takisto nemám prečo vážiť.

Hoci, musím uznať, že jirikem už mám lepšiu mienku, na rozdiel od vás dvoch bol o tom ochotný aspoň diskutovať!
Preto sa mu aj ospravedlňujem za to, že som spomenula jeho rodinu a dcéry.

Vy dve ste si ma dopredu zaradili do "šuplíčka", nič o mne neviete, ale hlavne, že ma "poznáte."
A už som to raz písala, nejaké teoretické vedomosti ešte nerobia z človeka naozajstného znalca ľudí. Zažila som tu v reáli už raz!

« Poslední změna: Srpen 01, 2014, 12:19:36 am od jesennavila » Zaznamenáno
jesennavila



Karma: 5
Příspěvků: 433



« Odpověď #1249 : Srpen 01, 2014, 12:15:20 am »


teda Vilo, ty mne skoro prekonavas v psychologii !!!  Smích
To opravdu myslis vazne, ze tu lidi prispivaji, aby dosahli nejakeho uznani?  Šok... Zatim jsem teda mela presne tenhle pocit jenom u tebe, nikdo jiny mne doposud nenapadl. Ale ze jsi to tak hezky vybalila, tak aspon vidim, jak vlastne fungujou tve myslenkove pochody  Mrknutí.


No vtipy.... , ja nevim Vilo, podle tvych prispevku se zdraham tomu jaksi uver

Myslela som to tak, že ak sem niekto napíše, očakáva niekde v skryte duše za to aj nejaké uznanie. Ale nie tak, že sem píše s cieleným zámerom, aby ho niekto uznával.

A s tými vtipmi! Presne TO som myslela tým, že nejaké teoretické vedomosti ešte neurobia z človeku znalca ľudí.
« Poslední změna: Srpen 01, 2014, 12:25:40 am od jesennavila » Zaznamenáno
Diddi
Host
« Odpověď #1250 : Srpen 01, 2014, 12:18:30 am »

Hair, prosimte, nemohla bys mi poradit nejaky psychologicky trik, obavam se, ze ted samym rozrusenim z toho , co jsem se tu von" hiesigem  Moralapostel " dozvedela o sobe, neusnu. Mrknutí
Zaznamenáno
jesennavila



Karma: 5
Příspěvků: 433



« Odpověď #1251 : Srpen 01, 2014, 12:21:01 am »

Hair, prosimte, nemohla bys mi poradit nejaky psychologicky trik, obavam se, ze ted samym rozrusenim z toho , co jsem se tu von" hiesigem  Moralapostel " dozvedela o sobe, neusnu. Mrknutí


Však o TEBE som nič nepísala.
A na morálnu som sa nikdy nehrala.
Zaznamenáno
Hair



Karma: -158
Příspěvků: 741



« Odpověď #1252 : Srpen 01, 2014, 12:22:12 am »

Hair, prosimte, nemohla bys mi poradit nejaky psychologicky trik, obavam se, ze ted samym rozrusenim z toho , co jsem se tu von" hiesigem  Moralapostel " dozvedela o sobe, neusnu. Mrknutí


Noooo, nalila jsem si tu k tomu sklenku dobreho würtemberskeho bileho,  takovahle nocni "pařba" za to stoji  Smích.
Ovsem nevim, jeslti ti to jako psycholozka muzu takhle otevrene doporucit, precejen mam jen teoreticke znalosti, znalec lidi nejsem, a tak nevim, jeslti by ti to udelalo tak dobre, jako mne  Smích
« Poslední změna: Srpen 01, 2014, 12:24:04 am od Hair » Zaznamenáno
Diddi
Host
« Odpověď #1253 : Srpen 01, 2014, 12:23:18 am »

Hair, prosimte, nemohla bys mi poradit nejaky psychologicky trik, obavam se, ze ted samym rozrusenim z toho , co jsem se tu von" hiesigem  Moralapostel " dozvedela o sobe, neusnu. Mrknutí


Však o TEBE som nič nepísala.
A na morálnu som sa nikdy nehrala.


Vsak o TEBE som tiez nic nepisala. Mrknutí Smích
Zaznamenáno
jesennavila



Karma: 5
Příspěvků: 433



« Odpověď #1254 : Srpen 01, 2014, 12:24:04 am »

Tak ma len napadlo a prečo vy dve tu so mnou diskutujete, keď sa vám taak veľmi hnusím?  Škleb
Zaznamenáno
Diddi
Host
« Odpověď #1255 : Srpen 01, 2014, 12:24:49 am »

Hair, prosimte, nemohla bys mi poradit nejaky psychologicky trik, obavam se, ze ted samym rozrusenim z toho , co jsem se tu von" hiesigem  Moralapostel " dozvedela o sobe, neusnu. Mrknutí


Noooo, nalila jsem si tu k tomu sklenku dobreho würtemberskeho bileho,  takovahle nocni "pařba" za to stoji  Smích.
Ovsem nevim, jeslti ti to jako psycholozka muzu take otevrene doporucit, precejen mam jen teoreticke znalosti, znalec lidi nejsem, a tak nevim, jeslti by ti to udelalo tak dobre, jako mne  Smích

Ja se priznam, ja to zvladnu i bez. Uz se mi stejne klizi oci. Smích
Zaznamenáno
Diddi
Host
« Odpověď #1256 : Srpen 01, 2014, 12:27:02 am »

Tak ma len napadlo a prečo vy dve tu so mnou diskutujete, keď sa vám taak veľmi hnusím?  Škleb

Treba nas bavis.
Zaznamenáno
jesennavila



Karma: 5
Příspěvků: 433



« Odpověď #1257 : Srpen 01, 2014, 12:27:52 am »

Jasne didi, nepisala si o mne, len si opať len naznačovala, tak, žeby aj blbý pochopil, koho tým myslíš.

No, tak sa aj ja zahrám na psychologičku (hoci som si vedomá, že nasledovné môže byť vtiahnuté aj na mňa)

Môj známy mi raz kedysi povedal "ak niekomu na druhom niečo veľmi vadí, tak je to väčšinou vlastnosť, ktorá mu vadí na ňom samom" ...
Zaznamenáno
Hair



Karma: -158
Příspěvků: 741



« Odpověď #1258 : Srpen 01, 2014, 12:28:12 am »

Hair, prosimte, nemohla bys mi poradit nejaky psychologicky trik, obavam se, ze ted samym rozrusenim z toho , co jsem se tu von" hiesigem  Moralapostel " dozvedela o sobe, neusnu. Mrknutí


Však o TEBE som nič nepísala.
A na morálnu som sa nikdy nehrala.


Vsak o TEBE som tiez nic nepisala. Mrknutí Smích

No, to vis ze ne, to jsi se asi spletla, Diddi  Smích.
Akorat mi te je lito, protoze jsi skoncila se mnou v nejakem supliku  Smích
Zaznamenáno
jesennavila



Karma: 5
Příspěvků: 433



« Odpověď #1259 : Srpen 01, 2014, 12:29:27 am »

ano didi, bavím?

tak ako bavilo jednu nemenovanú osobu iných ponižovať?
a ktorá bola kedysi tvoja "veľká kamoška"?

Zaznamenáno
Stran: 1 ... 79 80 81 82 83 [84] 85 86 87 88 89 ... 117   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Mnichov.de © 2024

Stránka Čechů a Slováků o životě, práci a studiu v Mnichově - Německu. Užitečné články s aktuálními informacemi o životě, práci, studiu, kultuře, památkách, akcích v Mnichově i jinde v Německu. Diskuze, inzerce ubytování, práce i seznámení, galerie s fotkami, spolujízda z a do Mnichova. Vše co potřebujete vědět pokud se chystáte vycestovat a nebo přestěhovat do Mnichova - Německa.

Odkazy | spolujizda | Zahnarzt München