Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Německo | Irsko | Kanada | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Aachen | Augsburg | Berlin | Bonn | Bremen | Dortmund | Dresden | Düsseldorf | Erfurt | Frankfurt | Freiburg | Hamburg | Hannover | Karlsruhe | Kassel | Kiel | Köln | Konstanz | Leipzig | Magdeburg | Mainz | Mannheim | München | Nürnberg | Passau | Regensburg | Rostock | Saarland | Stuttgart | Trier | Ulm | Wiesbaden | Würzburg | Jinde v Německu
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 ... 10   Dolů
 
Autor Téma: správanie sa na fóre  (Přečteno 655575 krát)
largoapassionata



Karma: 7
Příspěvků: 68



« Odpověď #30 : Březen 31, 2015, 05:42:16 pm »

Už se nedivím, že je Kleena taková chodící encyklopedie. Když se narodil 1938 jako třináctiletý...
Zaznamenáno
jesieenka
Host
« Odpověď #31 : Březen 31, 2015, 06:13:23 pm »

ale mne je uplne jedno, KTO kleena je, ja ho posudzujem vyhradne podla toho, ako sprava tu ... a moju uctu vzdy mal bez toho, aby som vedela, KTO to je Co???

Nasi taky a proto si vyslouzil oznaceni Mirek Dusin...

Uz se chytas?

Nechytam sa, nemam pocit, ze by si prave jemu prejavoval nejaku zvlastnu uctu!
Nedavno, ked on tebe napisal, ze sa vyjadrujes ako v 4. cenovej bez vetraku, si mu napisal, ze "nechapes, co ti napisal zle", to je fakt taka "ucta", ze na taku sa mozem vykaslat!

ked si ja niekoho vážim, tak vždy poriadne čítam, čo píše, a zamýšlam sa, či predsa len nemá pravdu, aj ked ma kritizuje, ty u kleenu zjavne NIČ TAKE nerobiš!
« Poslední změna: Březen 31, 2015, 06:21:18 pm od jesieenka » Zaznamenáno
Hair



Karma: -158
Příspěvků: 741



« Odpověď #32 : Březen 31, 2015, 06:29:55 pm »

ale mne je uplne jedno, KTO kleena je, ja ho posudzujem vyhradne podla toho, ako sprava tu ... a moju uctu vzdy mal bez toho, aby som vedela, KTO to je Co???

Nasi taky a proto si vyslouzil oznaceni Mirek Dusin...
Uz se chytas?

Nechytam sa, nemam pocit, ze by si prave jemu prejavoval nejaku zvlastnu uctu!
Nedavno, ked on tebe napisal, ze sa vyjadrujes ako v 4. cenovej bez vetraku, si mu napisal, ze "nechapes, co ti napisal zle", to je fakt taka "ucta", ze na taku sa mozem vykaslat!

ked si ja niekoho vážim, tak vždy poriadne čítam, čo píše, a zamýšlam sa, či predsa len nemá pravdu, aj ked ma kritizuje, ty u kleenu zjavne NIČ TAKE nerobiš!

Jahudko, co ty tady zase?  Mrknutí
Uz jsme se bali, ze jsi na FB, ktery sis moc pochvalovala...

A o tom vyjadrovani, bych na tvem miste pomlcela, myslim ze jsi tu dneska zanechala nesmazatelnou stopu, nechtej, abych ti ji sem znovu prekopirovala.

A o tom, ze by ses zamyslela nad tim, kdyz ti nekdo pise, jestli nema nahodou pravdu, tak o tom nemuze byt ani reci.
To si jen myslis, ze se zamyslis, ale skutecnost je zcela jina...  Smích
Zaznamenáno
jesieenka
Host
« Odpověď #33 : Březen 31, 2015, 06:56:26 pm »

prosim TO, čo tu niektori OMYLOM považuju za človeka, ale pritom v prirodnej hierarchii je omnoho NIZSIE ako druh "človek" a aj nižšie ako zvierata a hmyz, a chodi to sem (okrem ineho) pod nickom "hair", aby sa TO nevyjadrovalo smerom ku mne... henten "tvor" sa mi z hloky duse HNUSI  Co??? Kroutím očima Co??? Smutek
« Poslední změna: Březen 31, 2015, 06:59:41 pm od jesieenka » Zaznamenáno
jesieenka
Host
« Odpověď #34 : Březen 31, 2015, 06:57:59 pm »

Vidim, že dalši "vypadnuvši" z fora sa vratil, vydržal ani nie 2 týdžne, kym si zaregistroval novy nick, uvidime, kedy ho zavislost premoze tak, ze sem prispeje ... didi sa položila po ani nie tyzdni Škleb
Zaznamenáno
Hair



Karma: -158
Příspěvků: 741



« Odpověď #35 : Březen 31, 2015, 07:29:59 pm »

prosim TO, čo tu niektori OMYLOM považuju za človeka, ale pritom v prirodnej hierarchii je omnoho NIZSIE ako druh "človek" a aj nižšie ako zvierata a hmyz, a chodi to sem (okrem ineho) pod nickom "hair", aby sa TO nevyjadrovalo smerom ku mne... henten "tvor" sa mi z hloky duse HNUSI  Co??? Kroutím očima Co??? Smutek

... tedy s tebou tve nezvladatelne negativni emoce pekne cvici  Smích
Ale aspon jsi se prinutila nepsat ty nejnizzsi vulgarity z 18.cenove skupiny ci kanalu, jak to nazval Kleena, i kdyz ti to muselo dat dost prace.  Smích

Jen dotaz, co je nizsi nez zviratka a hmyz?
Ja jen abych vedela, do jakeho prirodovedneho kmenu ci podkmenu se mam zaradit  Mrknutí
Zaznamenáno
jesieenka
Host
« Odpověď #36 : Březen 31, 2015, 07:41:08 pm »

a presne o TO ti ide, ze? Co??? Kroutím očima Co??? Co??? Co???
Zaznamenáno
Hair



Karma: -158
Příspěvků: 741



« Odpověď #37 : Březen 31, 2015, 07:53:24 pm »

a presne o TO ti ide, ze? Co??? Kroutím očima Co??? Co??? Co???

Nerozumim dotazu.
O co mi ma, podle tebe jit?
Takze znovu:
Ja jsem se te ptala, do jakeho prirodovedneho kmenu se mam zaradit, a ty mi odpovis:
" ... a presne o TO ti ide,ze?"
Nejak postradam souvislost.
Zaznamenáno
Truskawka



Karma: 0
Příspěvků: 2



« Odpověď #38 : Březen 31, 2015, 11:04:20 pm »

Chciałbym przeprosić wszystkich, dla wszystkich nonsensów i obraża pisałem i jeszcze będzie.
Zaznamenáno
jesieenka
Host
« Odpověď #39 : Březen 31, 2015, 11:33:08 pm »

Me nejvic mrzi to, ze ji clovek napise tri odstavce.
Kde to mysli uprimne (ne jako Standa Gross).

Chce ji dat treba krapet jinej pohled na vec, poradit ji a nebo pomoct ale ona to zase arogantne smaze...

To je proste sila :-/



jasne, chcel si mi "POMOCT", tak ako mi "pomahas" uz tyzden ...

tak sorry, ze som hned nepochopila, ze meno a priezvisko, co si sem hadzal, bola len tvoja nechutna a perverzna sranda, myslela som si, ze ide naozaj o niekoho osobne udaje a TAM nepoznam pardonu!
Zaznamenáno
jesieenka
Host
« Odpověď #40 : Březen 31, 2015, 11:35:37 pm »

Nejhorsi na tom je ta predstava, ze tihle lide by meli ucit nase deti...

Pak nema ten svet vypadat tak jak vypada.



ty mas nejake deti? Škleb

p.s. kedze som bola na kurze a pisala som len pocas kratkych prestavok, tak mi nemalo ako dojst, ze sa tu naozaj neprezradzala niekoho identita ...
« Poslední změna: Březen 31, 2015, 11:37:43 pm od jesieenka » Zaznamenáno
Hair



Karma: -158
Příspěvků: 741



« Odpověď #41 : Duben 01, 2015, 12:43:14 am »

Nejhorsi na tom je ta predstava, ze tihle lide by meli ucit nase deti...

Pak nema ten svet vypadat tak jak vypada.



ty mas nejake deti? Škleb

p.s. kedze som bola na kurze a pisala som len pocas kratkych prestavok, tak mi nemalo ako dojst, ze sa tu naozaj neprezradzala niekoho identita ...

Jahodo, a ty mas nejake deti?
Zaznamenáno
Katty
Host
« Odpověď #42 : Duben 01, 2015, 12:59:48 pm »

Kde je to tema Pozitivni pristup k zivotu Co???
Zase to nemuzu najit.
Pry je to mimo me moznosti,to nechapu,haze to na me nejake negace  Jsem v rozpacích Pláč
Zaznamenáno
jesieenka
Host
« Odpověď #43 : Duben 01, 2015, 01:01:50 pm »

katty, tu temu som zmazala, lebo ostala prazdna, nikto do nej neprispel a kedze bolo HLBOKO po polnoci, predpokladala som, ze ani neprispeje ... a medzitym som si to s tou temou rozmyslela
Zaznamenáno
Katty
Host
« Odpověď #44 : Duben 01, 2015, 01:10:39 pm »

Jezkovy voka.To je chaos.
Ja v noci spim a kdyz rano vidim v mailu takove tema a pak je zase pryc
NEZAKLADEJ TADY TEMA.
Stejne to dapadne tak ze se tam hadas s kazdym a musis mit posledni slovo.Proc to nenechas plavat.
Zaznamenáno
Stran: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 ... 10   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Mnichov.de © 2024

Stránka Čechů a Slováků o životě, práci a studiu v Mnichově - Německu. Užitečné články s aktuálními informacemi o životě, práci, studiu, kultuře, památkách, akcích v Mnichově i jinde v Německu. Diskuze, inzerce ubytování, práce i seznámení, galerie s fotkami, spolujízda z a do Mnichova. Vše co potřebujete vědět pokud se chystáte vycestovat a nebo přestěhovat do Mnichova - Německa.

Odkazy | spolujizda | Zahnarzt München