Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Německo | Irsko | Kanada | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Aachen | Augsburg | Berlin | Bonn | Bremen | Dortmund | Dresden | Düsseldorf | Erfurt | Frankfurt | Freiburg | Hamburg | Hannover | Karlsruhe | Kassel | Kiel | Köln | Konstanz | Leipzig | Magdeburg | Mainz | Mannheim | München | Nürnberg | Passau | Regensburg | Rostock | Saarland | Stuttgart | Trier | Ulm | Wiesbaden | Würzburg | Jinde v Německu
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10   Dolů
 
Autor Téma: správanie sa na fóre  (Přečteno 655585 krát)
SpeCZialized



Karma: -27
Příspěvků: 328



« Odpověď #90 : Duben 01, 2015, 03:11:02 pm »

Vsiml si nekdo kolik rano bylo snehu?

Me meli dneska menit okna... =/
Mesic krasne, a kdyz je maji menit tak napadne snih.

Aprilove pocasi =D

Tak mne to vyhovuje. Myti oken se odklada na neurcito.Smích Ale ta zima ten vitr moc prijemne nejsou, to je fakt, vcera to s nama docela pohazovalo po dalnici.

Okna se taky nekdy musi mejt?  :-D
Zaznamenáno
Katty
Host
« Odpověď #91 : Duben 01, 2015, 03:11:28 pm »

Jo a pry hlasi snezeni dal.
To je des.Mam deti dovezt pres Liberec k babi.To bude pekelna jizda.Doufam ta dalnice je prujezdna.
« Poslední změna: Duben 01, 2015, 03:14:44 pm od Katty » Zaznamenáno
pipapo



Karma: -60
Příspěvků: 130


« Odpověď #92 : Duben 01, 2015, 03:12:21 pm »

Spec..... nemusi, kdyz se jednomu nechce, da je vymenit.Mrknutí
Zaznamenáno
SpeCZialized



Karma: -27
Příspěvků: 328



« Odpověď #93 : Duben 01, 2015, 03:15:29 pm »

Spec..... nemusi, kdyz se jednomu nechce, da je vymenit.Mrknutí

Ja uz o tom slysel vypravet, ale na zivo, sem to jeste nevidel =D
Zaznamenáno
Hair



Karma: -158
Příspěvků: 741



« Odpověď #94 : Duben 01, 2015, 03:16:10 pm »

Vsiml si nekdo kolik rano bylo snehu?
Me meli dneska menit okna... =/
Mesic krasne, a kdyz je maji menit tak napadne snih.
Aprilove pocasi =D

No, v Liberci vcera napadlo tolik snehu, ze museli znovu vyjet sypace.
Problem byl v tom, ze technicke sluzby mely jiz predelana vsechna auta na tzv. letni provoz, chybely jim radlice a pluhy a meli je jiz pipraveny na kropeni silnic.
A tak narychlo opet nasazovali pluhy a predelavali vse zpatky, aby byl Liberec vubec prujezdny a schudny.  Úsměv

Me rano vola ten pan z firmy ze jako neprijde, prej ve snehu delat nebude.
Ja jeste polstar na ksichte a nechapu co to ten clovek povida. Pak si rikam, ze by april?
Na nemce se mi to nehodili, ty si musi slovo vtip vyhledat ve slovniku. Tak koukam z okna a tam 5cm snehu.
Myslel sem ze mi trefi =D

Nam vymenovali okna asi pred tremi lety, 15.ledna, venku bylo asi minus 20, rano prisli, vymlatili vsehcny okna v celem byte najednou, pote neco brousili, tmelili, pizlali... Nova okna nasadili az nekdy odpoledne v 16:00.
V byte to bylo uzasny, chodili jsme doma ve valenkach, v kabatech, v cepicich, v rukavicich a varili si caj s rumem, sesli se vsichni sousedi, kteri na tom byli podobne...
Takze v tech 16:00, kdyz panove prisli s novymi okny, tak jsme usoudili, ze vlastne je to prima, a ze kdyby je nasazovali treba i dalis den, tak ze to klidne vydrzime..

Meli jsme takovej sousedskej "teambuilding" a dodneska z nej cerpame  Smích
Zaznamenáno
Hair



Karma: -158
Příspěvků: 741



« Odpověď #95 : Duben 01, 2015, 03:17:45 pm »

Vsiml si nekdo kolik rano bylo snehu?
Me meli dneska menit okna... =/
Mesic krasne, a kdyz je maji menit tak napadne snih.
Aprilove pocasi =D
Tak mne to vyhovuje. Myti oken se odklada na neurcito.Smích Ale ta zima ten vitr moc prijemne nejsou, to je fakt, vcera to s nama docela pohazovalo po dalnici.

Okna se taky nekdy musi mejt?  :-D

Nene, nemusi, kdyz to vydrzis dost dlouho, tak se dockas vymeny  Smích
Zaznamenáno
Katty
Host
« Odpověď #96 : Duben 01, 2015, 03:18:38 pm »

Je to moje vina.
Ja o vikendu ulozila vsechno zimni obleceni a poctive vyprala a vyzehlila letni.
Ted si ten proces muzu sase zopakovat.
Loni to bylo taky tak ale to jen prselo takze jsem zpet vytahla jen bundu.
Letos budu tahat i rukavice.
Omlouvam se je to moje prokleti.
Zaznamenáno
Hair



Karma: -158
Příspěvků: 741



« Odpověď #97 : Duben 01, 2015, 03:20:48 pm »

Je to moje vina.
Ja o vikendu ulozila vsechno zimni obleceni a poctive vyprala a vyzehlila letni.
Ted si ten proces muzu sase zopakovat.
Loni to bylo taky tak ale to jen prselo takze jsem zpet vytahla jen bundu.
Letos budu tahat i rukavice.
Omlouvam se je to moje prokleti.

jojo, nojo, to je v Liberci uplne bezny  Smích Smích
(omlouvam se dopredu, je to samo vtip, zadna urazka - tady clovek nikdy nevi.... - ale je hrozny vysvetlovat for..., nojo..., treba to prejde...  Mrknutí
« Poslední změna: Duben 01, 2015, 03:21:52 pm od Hair » Zaznamenáno
SpeCZialized



Karma: -27
Příspěvků: 328



« Odpověď #98 : Duben 01, 2015, 03:27:18 pm »

Ja si to poradne nedovedu predstavit, jak to tady delaji.
Uz mi menilli jednu stranu a to sem byl nastesti mimo.

Ale kdyz si vezmu ze prijde pan na kontrolu vody, vleze mi do bytu v zasranejch botech a pak se v koupelne postavi na koberec pred umyvadlo. V tu chvilku bych ho zabil.

Pak jak to asi vypada kdyz meni okna =D
To musi bejt bordel uplne vsude...
Nechci bejt doma az to budou delat.
Zaznamenáno
SpeCZialized



Karma: -27
Příspěvků: 328



« Odpověď #99 : Duben 01, 2015, 03:28:35 pm »

Je to moje vina.
Ja o vikendu ulozila vsechno zimni obleceni a poctive vyprala a vyzehlila letni.
Ted si ten proces muzu sase zopakovat.
Loni to bylo taky tak ale to jen prselo takze jsem zpet vytahla jen bundu.
Letos budu tahat i rukavice.
Omlouvam se je to moje prokleti.

:-D
takze ty za to muzes!!!

Budes obetovana za rozbresku!!!
Zaznamenáno
Hair



Karma: -158
Příspěvků: 741



« Odpověď #100 : Duben 01, 2015, 03:31:20 pm »

Ja si to poradne nedovedu predstavit, jak to tady delaji.
Uz mi menilli jednu stranu a to sem byl nastesti mimo.

Ale kdyz si vezmu ze prijde pan na kontrolu vody, vleze mi do bytu v zasranejch botech a pak se v koupelne postavi na koberec pred umyvadlo. V tu chvilku bych ho zabil.

Pak jak to asi vypada kdyz meni okna =D
To musi bejt bordel uplne vsude...
Nechci bejt doma az to budou delat.

u nas se panove na mereni vody zouvaji pred bytem, fakt  Šok takhle jsem na to koukala, kdyz jsem to vidlea poprve.

A s oknama pohoda, vsechno prikryli, vsechno zakryli, poradek po nich byl skoro vzornej - jasne prach, protoze to vyrezavali z ramu pilou, ale to taky vyluxovali, akorat ja jsem si to jeste predelava podle sebe  Smích - klasika..
Takse my se jen tetelili se sousedama na sedacce a kreslech, ktery byly uprostred pokoje, prikryty igelitama, v zasuvce Wasserkocher, u gauce rum a v rukou hrnky  Smích
Zaznamenáno
SpeCZialized



Karma: -27
Příspěvků: 328



« Odpověď #101 : Duben 01, 2015, 03:33:59 pm »

Ja si to poradne nedovedu predstavit, jak to tady delaji.
Uz mi menilli jednu stranu a to sem byl nastesti mimo.

Ale kdyz si vezmu ze prijde pan na kontrolu vody, vleze mi do bytu v zasranejch botech a pak se v koupelne postavi na koberec pred umyvadlo. V tu chvilku bych ho zabil.

Pak jak to asi vypada kdyz meni okna =D
To musi bejt bordel uplne vsude...
Nechci bejt doma az to budou delat.

u nas se panove na mereni vody zouvaji pred bytem, fakt  Šok takhle jsem na to koukala, kdyz jsem to vidlea poprve.

A s oknama pohoda, vsechno prikryli, vsechno zakryli, poradek po nich byl skoro vzornej - jasne prach, protoze to vyrezavali z ramu pilou, ale to taky vyluxovali, akorat ja jsem si to jeste predelava podle sebe  Smích - klasika..
Takse my se jen tetelili se sousedama na sedacce a kreslech, ktery byly uprostred pokoje, prikryty igelitama, v zasuvce Wasserkocher, u gauce rum a v rukou hrnky  Smích

Takze doma porad bejt nechci, ale na rum k vam skocim =D

Asi mam moc cerny mineni, musim uznat ze po te prvni vymene bylo taky vsude naklizeno...

Zaznamenáno
SpeCZialized



Karma: -27
Příspěvků: 328



« Odpověď #102 : Duben 01, 2015, 03:34:34 pm »

To je klidek co...

A pak ze to nejde, aby se k sobe lide chovali slusne.
Zaznamenáno
rudo



Karma: -112
Příspěvků: 1466


« Odpověď #103 : Duben 01, 2015, 03:35:27 pm »

Je to moje vina.
Ja o vikendu ulozila vsechno zimni obleceni a poctive vyprala a vyzehlila letni.
Ted si ten proces muzu sase zopakovat.
Loni to bylo taky tak ale to jen prselo takze jsem zpet vytahla jen bundu.
Letos budu tahat i rukavice.
Omlouvam se je to moje prokleti.


Budes obetovana za rozbresku!!!


čo, čo??
jedna sa tu o nejake obetovani PANNY Co???
« Poslední změna: Duben 01, 2015, 03:38:02 pm od rudo » Zaznamenáno
Katty
Host
« Odpověď #104 : Duben 01, 2015, 03:39:23 pm »

Ja si to poradne nedovedu predstavit, jak to tady delaji.
Uz mi menilli jednu stranu a to sem byl nastesti mimo.

Ale kdyz si vezmu ze prijde pan na kontrolu vody, vleze mi do bytu v zasranejch botech a pak se v koupelne postavi na koberec pred umyvadlo. V tu chvilku bych ho zabil.

Pak jak to asi vypada kdyz meni okna =D
To musi bejt bordel uplne vsude...
Nechci bejt doma az to budou delat.

Prisel ke me kontrolor na ty udelatka na radiatorech.Chtel se vzout a jak se sklonil  k botam muj pes to pojal jako vitani a vrhl se na nej.Tak si ty boty opucoval a zeptal se zda muze dal.Jinak se vzdy ptaji a malir v koupelne po sobe i uklidil. Kdyz meni okny tak snad taky uklidi.
Zaznamenáno
Stran: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Mnichov.de © 2024

Stránka Čechů a Slováků o životě, práci a studiu v Mnichově - Německu. Užitečné články s aktuálními informacemi o životě, práci, studiu, kultuře, památkách, akcích v Mnichově i jinde v Německu. Diskuze, inzerce ubytování, práce i seznámení, galerie s fotkami, spolujízda z a do Mnichova. Vše co potřebujete vědět pokud se chystáte vycestovat a nebo přestěhovat do Mnichova - Německa.

Odkazy | spolujizda | Zahnarzt München