Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Německo | Irsko | Kanada | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Aachen | Augsburg | Berlin | Bonn | Bremen | Dortmund | Dresden | Düsseldorf | Erfurt | Frankfurt | Freiburg | Hamburg | Hannover | Karlsruhe | Kassel | Kiel | Köln | Konstanz | Leipzig | Magdeburg | Mainz | Mannheim | München | Nürnberg | Passau | Regensburg | Rostock | Saarland | Stuttgart | Trier | Ulm | Wiesbaden | Würzburg | Jinde v Německu
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: 1 [2] 3 4 5 6 7 ... 10   Dolů
 
Autor Téma: správanie sa na fóre  (Přečteno 653066 krát)
rudo



Karma: -112
Příspěvků: 1466


« Odpověď #15 : Březen 31, 2015, 12:01:05 pm »

No Rudo, to  bych si o tobe nepomyslela. Ze zrovna TY tu budes zverejnovat soukrome udaje. Zklamal si ma. Asi ti napisu sukromu . Hněv

som proste ZAKERNY ,,, co uz
Zaznamenáno
jesieenka
Host
« Odpověď #16 : Březen 31, 2015, 12:02:31 pm »

Ak niekto chce, aby som vedela jeho meno a priezvisko, tak mi napise, ak nie, tak to mam respektovat a basta, on ma vlastne dovody, preco to neprezrada a tiez mas respektovat tak ty ako ako ja ja!!!!!!

A ja som kleenove slova VZDY brala vazne, aj ked som mala niekedy iny nazor, pretoze na rozdiel od vas, on sa tu nevyziva v tom, na inych podpasovo utocit, zhadzovat ho len tak z principu a vozit sa na nom, len aby si vybil vlastnu frustraciu a pocit bezmocnosti voci okolnostiam, osudu, atd

Ked nieco napise, vzdy to ma hlavu a patu a od neho si v pohode precitam aj DLHE prispevky, lebo vzdy tam naozaj ma co povedat a len tak netrepe!

Takze mi je neskutocne trapne, ze prave kvoli mne tu niekto, kto sa chce prizivovat na tom, co mozno v zivote dokazal, hodil na plac jeho identitu!"

Ja neviem, kto to je a neviem ani, ci dane udaje patria jemu a nebudem to zistovat.
Ak by chcel, sam mi svoje meno povie a ak to nepovedal, iste ma na to svoje osobne dovody, ktory ja mam respektovat!

A nebudem potom pidit ako nejaka uboha hyena ... ktovie, ci sa tu vobec ukaze este potom, ako ste sa s nim takto nechutne zahrali Co???
« Poslední změna: Duben 07, 2015, 11:39:16 pm od jesieenka » Zaznamenáno
SpeCZialized



Karma: -27
Příspěvků: 328



« Odpověď #17 : Březen 31, 2015, 12:05:52 pm »

Ak niekto chce, aby som vedela jeho meno a priezvisko, tak mi napise, ak nie, tak to mam respektovat a basta, on ma vlastne dovody, preco to neprezrada a tiez mas respektovat tak ty ako ako ja ja!!!!!!

A ja som kleenove slova VZDY brala vazne, aj ked som mala niekedy iny nazor, pretoze na rozdiel od vas, on sa tu nevyziva v tom, na inych podpasovo utocit, zhadzovat ho len tak z principu a vozit sa na nom, len aby si vybil vlastnu frustraciu a pocit bezmocnosti voci okolnostiam, osudu, atd

Ked nieco napise, vzdy to ma hlavu a patu a od neho si v pohode precitam aj DLHE prispevky, lebo vzdy tam naozaj ma co povedat a len tak netrepe!

Takze mi je neskutocne trapne, ze prave kvoli mne tu niekto, kto sa chce prizivovat na tom, co mozno v zivote dokazal, hodil na plac jeho identitu!"

Zi tak, aby pri TVOJOM mene ludia hovorili "wau" a neohanaj sa tymi, ktorym nesiahas ani po paty (tak ty nie, ako spezialized, ako rudo!)

Ja neviem, kto to je a neviem ani, ci dane udaje patria jemu a nebudem to zistovat.
Ak by chcel, sam mi svoje meno povie a ak to nepovedal, iste ma na to svoje osobne dovody, ktory ja mam respektovat!

A nebudem potom pidit ako nejaka uboha hyena ... ktovie, ci sa tu vobec ukaze este potom, ako ste sa s nim takto nechutne zahrali Co???


Jsi hodna ze se tady bijes za prava ostatni a do roztrhani tela branis Kleenovu identitu...

Jeste bych te v tom rad chvilku nechal ale uz to nejde  Kroutím očima  Smích

http://cs.wikipedia.org/wiki/Seznam_postav_z_Rychl%C3%BDch_%C5%A1%C3%ADp%C5%AF
Zaznamenáno
SpeCZialized



Karma: -27
Příspěvků: 328



« Odpověď #18 : Březen 31, 2015, 12:07:02 pm »

Nejhorsi na tom je ta predstava, ze tihle lide by meli ucit nase deti...

Pak nema ten svet vypadat tak jak vypada.

Zaznamenáno
jesieenka
Host
« Odpověď #19 : Březen 31, 2015, 12:07:11 pm »

ale mne je uplne jedno, KTO kleena je, ja ho posudzujem vyhradne podla toho, ako sprava tu ... a moju uctu vzdy mal bez toho, aby som vedela, KTO to je Co???
Zaznamenáno
kleena



Karma: 81
Příspěvků: 1795



« Odpověď #20 : Březen 31, 2015, 12:26:08 pm »

Dobrý den, přátelé!
Některé zdejší výroky se mi příčí, neb jsou nečestné a nesportovní! A neslušná slova dobrý chlapec, ani dobře vychovaná děvčata, neříkají!
Zaznamenáno

A opice mínusují a mínusují...
i.Shag
SpeCZialized



Karma: -27
Příspěvků: 328



« Odpověď #21 : Březen 31, 2015, 12:30:46 pm »

ale mne je uplne jedno, KTO kleena je, ja ho posudzujem vyhradne podla toho, ako sprava tu ... a moju uctu vzdy mal bez toho, aby som vedela, KTO to je Co???

Nasi taky a proto si vyslouzil oznaceni Mirek Dusin...

Uz se chytas?
Zaznamenáno
Mirek Dušín



Karma: -1
Příspěvků: 5



« Odpověď #22 : Březen 31, 2015, 01:02:46 pm »

Ale chlapci...
A kdo se to tu vydává za mne?
Zaznamenáno
SpeCZialized



Karma: -27
Příspěvků: 328



« Odpověď #23 : Březen 31, 2015, 01:16:34 pm »

Ale chlapci...
A kdo se to tu vydává za mne?

Ty budes nejakej podvodnik!!!

Mirek by nikdy neudelal pravopisnou chybu!!!
Zaznamenáno
jesieenka
Host
« Odpověď #24 : Březen 31, 2015, 01:22:12 pm »

ale mne je uplne jedno, KTO kleena je, ja ho posudzujem vyhradne podla toho, ako sprava tu ... a moju uctu vzdy mal bez toho, aby som vedela, KTO to je Co???

Nasi taky a proto si vyslouzil oznaceni Mirek Dusin...

Uz se chytas?

ano, chytam sa, minule si mu napisal, ze mi "vzdy na to naleti", to je fakt ucta ako .....
Zaznamenáno
Mirek Dušín



Karma: -1
Příspěvků: 5



« Odpověď #25 : Březen 31, 2015, 01:26:10 pm »

Ty budes nejakej podvodnik!!!
Mirek Dušín nikdy nepodvádí!

Mirek by nikdy neudelal pravopisnou chybu!!!
Připadne mi, že jsi to ty, kdo četl rodokapsy pod lavicí a proto zří chyby, kde žádné nejsou.
« Poslední změna: Březen 31, 2015, 01:27:33 pm od Mirek Dušín » Zaznamenáno
SpeCZialized



Karma: -27
Příspěvků: 328



« Odpověď #26 : Březen 31, 2015, 01:29:07 pm »

Mirek by nikdy neudelal pravopisnou chybu!!!
Připadne mi, že jsi to ty, kdo četl rodokapsy pod lavicí a proto zří chyby, kde žádné nejsou.

Vydava se za koho co - tj. 4 pad
Takze ne za ,,mne,, ale za me.

Ale je mozny ze se pletu, cestina nebyla nikdy moje silna stranka :-)
Zaznamenáno
Mirek Dušín



Karma: -1
Příspěvků: 5



« Odpověď #27 : Březen 31, 2015, 01:49:27 pm »

Vydava se za koho co - tj. 4 pad
Takze ne za ,,mne,, ale za me.

Ale je mozny ze se pletu, cestina nebyla nikdy moje silna stranka :-)
Slabinu přiznati jest prvním krokem k nápravě.
"mne" a "mě" jedno jest (viz kupř. http://prirucka.ujc.cas.cz/?id=650 ) - neradno plésti s "mně", k čemuž absence znamének diakritických by sváděti mohla.
Zaznamenáno
SpeCZialized



Karma: -27
Příspěvků: 328



« Odpověď #28 : Březen 31, 2015, 02:06:27 pm »

Vydava se za koho co - tj. 4 pad
Takze ne za ,,mne,, ale za me.

Ale je mozny ze se pletu, cestina nebyla nikdy moje silna stranka :-)
Slabinu přiznati jest prvním krokem k nápravě.
"mne" a "mě" jedno jest (viz kupř. http://prirucka.ujc.cas.cz/?id=650 ) - neradno plésti s "mně", k čemuž absence znamének diakritických by sváděti mohla.

:-)

Jo takhle...

Ja uz ty hacky hazu automaticky vsude kam se mi jen trochu hodi.

Zaznamenáno
Katty
Host
« Odpověď #29 : Březen 31, 2015, 02:18:43 pm »

Jeeee
'Mirku' , ty umis Starocestinu.
To se tak krasne cte.Hned mi prijde forum noblesnejsi
Zaznamenáno
Stran: 1 [2] 3 4 5 6 7 ... 10   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Mnichov.de © 2024

Stránka Čechů a Slováků o životě, práci a studiu v Mnichově - Německu. Užitečné články s aktuálními informacemi o životě, práci, studiu, kultuře, památkách, akcích v Mnichově i jinde v Německu. Diskuze, inzerce ubytování, práce i seznámení, galerie s fotkami, spolujízda z a do Mnichova. Vše co potřebujete vědět pokud se chystáte vycestovat a nebo přestěhovat do Mnichova - Německa.

Odkazy | spolujizda | Zahnarzt München