Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Německo | Irsko | Kanada | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Aachen | Augsburg | Berlin | Bonn | Bremen | Dortmund | Dresden | Düsseldorf | Erfurt | Frankfurt | Freiburg | Hamburg | Hannover | Karlsruhe | Kassel | Kiel | Köln | Konstanz | Leipzig | Magdeburg | Mainz | Mannheim | München | Nürnberg | Passau | Regensburg | Rostock | Saarland | Stuttgart | Trier | Ulm | Wiesbaden | Würzburg | Jinde v Německu
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Hledám bydlení v jižním německu  (Přečteno 35348 krát)
Jaromir86



Karma: 0
Příspěvků: 13


« : Březen 11, 2012, 06:08:47 pm »

Ahoj,

hledám s přítelkyní bydlení v Bavorsku,nebo Bádensku popř. ve Frankfurtu.Stačí nám něco malého.Klidně i spolubydlení.Již nějakou dobu zkoušíme hledat přes Německé reality a inzerce,ale zatím se nedaří.Jsme ochotni dát jak rozumnou kauci tak i zaplatit i nějaký ten nájem dopředu.
Pokud by jste nám někdo mohli pomoct,byl bych Vám velmi vděčný.

Předem děkuji za jakoukoliv odezvu.

Jarda
« Poslední změna: Březen 11, 2012, 06:44:02 pm od Jaromir86 » Zaznamenáno
David
Zakladatel

*

Karma: 45
Příspěvků: 2556


:)


WWW
« Odpověď #1 : Březen 11, 2012, 08:39:05 pm »

Jaké byly doposud důvody pro odmítnutí Vás ubytovat?
Jakou máte měsíční představu za nájem?
Zaznamenáno
Jaromir86



Karma: 0
Příspěvků: 13


« Odpověď #2 : Březen 11, 2012, 09:10:00 pm »

Ahoj,

tak odpovědi:že už je to obsazené,nebo jen pro studenty(aniž by to bylo v popisu dáno) a teď poslední,že je to puze pro jednu osobu a to jsem se díval na 1-zimmer a ne na WG.Tak fakt nevíme.
Tak odhadem jsme odpověděli na  cca 30 inzerátů a dostalo se nám 8 odpovědí.

Naše představa je tak do těch 500EUR/měsíc
Zaznamenáno
Martaaa



Karma: 1
Příspěvků: 8


« Odpověď #3 : Březen 11, 2012, 11:19:20 pm »

tak to jste podle me jeste docela uspesni: 8/30, holt sehnat bydleni tu je tezke. Mimochodem fakt, ze 1 pokoj je jen pro jednoho a ne pro par tady berou automaticky, kdyz se budete hlasit jako par, budete mit casto problemy i u jinych bytujinde...tim ovsem nerikam, ze to neni mozne.
Zaznamenáno
Jaromir86



Karma: 0
Příspěvků: 13


« Odpověď #4 : Březen 12, 2012, 06:51:26 pm »

Děkuji za informaci.

Je to opravdu těžší něž jsem myslel,ale snad něco najdeme.Ale ještě jednou díky.
Zaznamenáno
kleena



Karma: 81
Příspěvků: 1795



« Odpověď #5 : Březen 12, 2012, 08:15:27 pm »

Hadam spravne...
Tak odhadem jsme odpověděli na  cca 30 inzerátů a dostalo se nám 8 odpovědí.
...ze na ty inzeraty pisete?
Dobra rada - pokud to jen trosku jde, volejte na ty inzeraty, a sice bez vahani, okamzite. Kdokoliv, kdo ma trosku slusny byt, zacne okamzite po zverejneni inzeratu dostavat tuny mailu a telefonatu. Jednak je ten byt take podle toho rychle pryc, jednak - mel bys po jedno- ci dvoudennim bombardovani jeste chut, odpovidat nekomu, ze ses bohuzel rozhodl jinak? Tem, co odpovedeli, by bylo potreba postavit pomnik Úsměv
Po telefonu se jednak inzerentovi vnutis do pozornosti, jednak mas sanci udelat dojem. Pisemne neudelas zadny, jsi nekde v poradi, tvuj mail si mozna nekdo precte...mozna take ne.
Zaznamenáno

A opice mínusují a mínusují...
i.Shag
Jaromir86



Karma: 0
Příspěvků: 13


« Odpověď #6 : Březen 13, 2012, 07:36:50 pm »

Ahoj,

předem díky za radu,ale je to trochu těžší.Německy celkem umím a pořád se učím,ale vím,že pokud se Němec rozkecá tak to bude problém.Ale za zkoušku nic nedám že?
Zaznamenáno
Jaromir86



Karma: 0
Příspěvků: 13


« Odpověď #7 : Březen 16, 2012, 08:23:00 pm »

Ahoj,

mám otázku.Bylo mi řečeno,že mám do žádostí o ubytování dávat že jsem sám.Ale pokud to uvedu a někdo by se mi ozval mám mu říct,že jsme dva?Pořád mi nejde do hlavy proč uvádějí "poze pro jednu osobu" a to jsou i opravdu větší pokoje.Nevím Nevím co si myslet/Nerozhodný

díky ze info.
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Mnichov.de © 2024

Stránka Čechů a Slováků o životě, práci a studiu v Mnichově - Německu. Užitečné články s aktuálními informacemi o životě, práci, studiu, kultuře, památkách, akcích v Mnichově i jinde v Německu. Diskuze, inzerce ubytování, práce i seznámení, galerie s fotkami, spolujízda z a do Mnichova. Vše co potřebujete vědět pokud se chystáte vycestovat a nebo přestěhovat do Mnichova - Německa.

Odkazy | spolujizda | Zahnarzt München