Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Německo | Irsko | Kanada | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Aachen | Augsburg | Berlin | Bonn | Bremen | Dortmund | Dresden | Düsseldorf | Erfurt | Frankfurt | Freiburg | Hamburg | Hannover | Karlsruhe | Kassel | Kiel | Köln | Konstanz | Leipzig | Magdeburg | Mainz | Mannheim | München | Nürnberg | Passau | Regensburg | Rostock | Saarland | Stuttgart | Trier | Ulm | Wiesbaden | Würzburg | Jinde v Německu
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Squash spoluhráč/ka  (Přečteno 33265 krát)
Dellfi



Karma: 2
Příspěvků: 16


« : Září 08, 2011, 08:35:56 pm »

Hledám středně dobrého spoluhráče, který "umí" hrát s babou, a nebo šikovou spoluhráčku, která si ráda dá do těla, ale při tom nemusí být žádná přebornice, jako já. Ale ne začátečník. Tak 1krát týdnně. Zatím nevím kde, záleží na domluvě. Zuzka
Zaznamenáno
David
Zakladatel

*

Karma: 45
Příspěvků: 2556


:)


WWW
« Odpověď #1 : Září 08, 2011, 08:55:07 pm »

Někdy bych zahrál, vybavení mám. A co takhle speedminton? Úsměv
Zaznamenáno
Lukinho



Karma: 0
Příspěvků: 3


« Odpověď #2 : Září 09, 2011, 11:54:28 am »

Ahoj,

svýho času jsem hrál squash dost, ale delší dobu jsem se k němu nedostal, proto bych rád zase začal chodit.
Moc jsem se tím nezabýval, ale našel jsem pár více i méně dostupných squash center:
www.sports4you.eu - Sendling
www.parkclubnymphenburg.de - Neuhausen
www.squash-house-perlach.de - na S-Bahn, sice dál, ale asi o něco příznivější ceny, v sobotu maji vtipnou nabidku Squashen bis zum Umfallen - 8 Eur za 3 hodiny na osobu ;-)

Lukáš
Zaznamenáno
Dellfi



Karma: 2
Příspěvků: 16


« Odpověď #3 : Září 10, 2011, 07:16:53 pm »

Jééé tak super, že se našli dobrovolníci  Kroutím očima

Davide, ráda zajdu, máš nějaké oblíbené místo? Speedminton jsem nikdy nehrála, ale když jsem zjistila, o co se jedná, tak si nejsem jistá, jestli by mě to vůbec bavilo. Ale squash 100 % jo.

Lukáši, bezva. Nejlépe bych se asi dostala na Sendling mit U-Bahn, pak asi na Perlach, ale spoj bych musela ještě vykoumat a nejdál by to bylo do Neuhausen s tramvají. Jak je to u tebe? Bohužel nemám ještě pálku s míčkem, dorazí mi za 14 dní, tak až pak bychom se mohli domluvit.
Zaznamenáno
David
Zakladatel

*

Karma: 45
Příspěvků: 2556


:)


WWW
« Odpověď #4 : Září 10, 2011, 07:40:57 pm »

Já ten speedminton hraju normálně se squashovýma pálkama, když se to umí, tak je to docela rychlovka téměř jako u squashe.

Dá se hrát dobře v Olympiaparku nebo i ve Westparku. Mám dvě rakety i míčky.

Dobré to je i s osvětlením míčků na večer, takže se to dá hrát kdykoliv, něco jako blackminton.





« Poslední změna: Září 10, 2011, 07:52:33 pm od David » Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Mnichov.de © 2024

Stránka Čechů a Slováků o životě, práci a studiu v Mnichově - Německu. Užitečné články s aktuálními informacemi o životě, práci, studiu, kultuře, památkách, akcích v Mnichově i jinde v Německu. Diskuze, inzerce ubytování, práce i seznámení, galerie s fotkami, spolujízda z a do Mnichova. Vše co potřebujete vědět pokud se chystáte vycestovat a nebo přestěhovat do Mnichova - Německa.

Odkazy | spolujizda | Zahnarzt München