Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Německo | Irsko | Kanada | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Aachen | Augsburg | Berlin | Bonn | Bremen | Dortmund | Dresden | Düsseldorf | Erfurt | Frankfurt | Freiburg | Hamburg | Hannover | Karlsruhe | Kassel | Kiel | Köln | Konstanz | Leipzig | Magdeburg | Mainz | Mannheim | München | Nürnberg | Passau | Regensburg | Rostock | Saarland | Stuttgart | Trier | Ulm | Wiesbaden | Würzburg | Jinde v Německu
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Fitness v Mnichove  (Přečteno 47550 krát)
julox



Karma: 1
Příspěvků: 9


« : Červen 15, 2011, 07:06:29 pm »

Caute,
Neviete mi niekto odporucit nejake fitness v Mnichove?Par co som navstivil (Fitness First, Body and Soul ...) ponukaju hlavne clenske baliky na mesiac/rok kde je kopu veci okrem posilovne ako welness,sauna atd. co vobec nepotrebujem. V Mnichove som casto na sluzobnej ceste cize by mi najviac vyhovovalo fitness kde by sa dalo kupit nieco na baze vstupov (v tych co som navstivil vstup 20Euro :-( ) popripade nieco na par tyzdnov ci mesiac za rozumnu cenu, nakolko tu nie som plny mesiac. Nie som narocny fakt potrebujem par ciniek a lavicku ci kladky....Vopred dakujem!
Zaznamenáno
David
Zakladatel

*

Karma: 45
Příspěvků: 2556


:)


WWW
« Odpověď #1 : Červen 15, 2011, 07:42:52 pm »

McFit: www.mcfit.de ma sice za 16,90€/mesic ... ALE smlouva na min. 12 mesicu

Squash Schwabing ma mimo jine i fitko na jednotlive stupy a to za 10€/vstup nebo 85€ za 10 vstupu
« Poslední změna: Červen 28, 2016, 05:47:03 pm od David » Zaznamenáno
julox



Karma: 1
Příspěvků: 9


« Odpověď #2 : Červen 15, 2011, 07:47:06 pm »

Cau David,

vdaka. To s tou zmluvou je trochu problem pre mna.Nasiel som nakoniec nieco aj tuto na fore
http://www.mnichov.de/forum/index.php?topic=162.msg3898#msg3898

Nevies mi ty alebo niekto iny povedat ci to fitko v olympiahalle je stale aktualne za tych 2,50 alebo podobne? Zagooglil som nejake weby, ale taku cenu bez nejakej zmluvy a podobne som zatial nikde nenasiel...to by bolo pre mna priam idealne...Úsměv
Zaznamenáno
David
Zakladatel

*

Karma: 45
Příspěvků: 2556


:)


WWW
« Odpověď #3 : Červen 15, 2011, 09:04:58 pm »

Fitko v Olympiaschwimmhalle uz je 2 roky taky JEN na smlouvu za priblizne 50€/mesic a min. na 12 mesicu. Tzn. jednotlive vstupy plati pouze na plavani nebo saunu.

Dej vědět pro které jsi se rozhodl Úsměv
« Poslední změna: Červen 15, 2011, 09:07:36 pm od David » Zaznamenáno
covergirl



Karma: 6
Příspěvků: 106


« Odpověď #4 : Červen 15, 2011, 10:46:28 pm »

Ahoj,

my chodime do Fitstar, maju fitneska po celom Mnichove. Platime 16e na mesiac a tiez je vraj povinne clenstvo minimalne na rok, ale ked som sa pri prihlasovani pytala, ze co v pripade, ked napr. z Nemecka po par mesiacoch odidem, tak mi trener povedal, ze to nie je problem, proste zrusime zmluvu a dalej platit nemusim.
Sauna tam nie je, ani klima, sprcha je za 50 centov, ale je tam dost strojov, vsetko je vo velmi dobrom stave a personal je tiez v pohode.
http://www.fit-star.de/
Zaznamenáno
pardie



Karma: 0
Příspěvků: 13



« Odpověď #5 : Červen 20, 2011, 11:04:20 pm »

bezkonkurencne je moje http://www.clever-fit.com Úsměv
Zaznamenáno
julox



Karma: 1
Příspěvků: 9


« Odpověď #6 : Červen 23, 2011, 08:31:05 pm »

tak som nakoniec bol vo fit star. odporucam. prijemny personal, priestranne s dostatkom strojov a za tu cenu uplne super. bolo mi povedane, ze v pripade, ze odidem z Mnichova mozem zrusit a peniaze mi vratia.Ze vraj staci ak im dam nejake potvrdenie napr, ze uz nepracujem v Mnichove, co by nemal byt problem.
Zaznamenáno
Alenita



Karma: 0
Příspěvků: 2



« Odpověď #7 : Červenec 03, 2012, 10:38:22 pm »

Ahojte,
Fitstar , poznam dost dobre a skoro vsetky pobocky, je to v poriakdu , nie je drahe , stroje da sa, len jedina pobocka in SEndling  ponuka extra kurzy...pre zenske ale aj chlapov .Úsměv) teda aerobne cvicenia, a vraj aj zumbu, Úsměv) no ja som tam uz dlhsie a rozmyslam , ze asi zmenim finesko, ako zmenu, Úsměv) tak co Slovaci mozem dat aj vo Fitku zraz a spolocne cvivit  Úsměv)))))))))))) srandujem Úsměv)
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Mnichov.de © 2024

Stránka Čechů a Slováků o životě, práci a studiu v Mnichově - Německu. Užitečné články s aktuálními informacemi o životě, práci, studiu, kultuře, památkách, akcích v Mnichově i jinde v Německu. Diskuze, inzerce ubytování, práce i seznámení, galerie s fotkami, spolujízda z a do Mnichova. Vše co potřebujete vědět pokud se chystáte vycestovat a nebo přestěhovat do Mnichova - Německa.

Odkazy | spolujizda | Zahnarzt München