Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Německo | Irsko | Kanada | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Aachen | Augsburg | Berlin | Bonn | Bremen | Dortmund | Dresden | Düsseldorf | Erfurt | Frankfurt | Freiburg | Hamburg | Hannover | Karlsruhe | Kassel | Kiel | Köln | Konstanz | Leipzig | Magdeburg | Mainz | Mannheim | München | Nürnberg | Passau | Regensburg | Rostock | Saarland | Stuttgart | Trier | Ulm | Wiesbaden | Würzburg | Jinde v Německu
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Někdo na kolo v Mnichově?  (Přečteno 67684 krát)
Bananek



Karma: 0
Příspěvků: 5


« : Květen 22, 2011, 05:37:34 pm »

Ahoj jsem již více jak pul roku v Mnichově a doted jsem nepoznal nikoho, kdo se trochu vice věnuje kolu. Preferuji spíše sportovnější ježdění jak MTB tak silnici. Kdyby měl někdo chuť někdy pojezdit nechť se mi urcite ozve. Nebo věděl o nějaky partičce co občas zmizí na kolech pryč z města.

S pozdravem, Petr
Zaznamenáno
marzan



Karma: 3
Příspěvků: 94


« Odpověď #1 : Květen 23, 2011, 05:06:12 pm »

nazdar, chodime na mtb, skoro kazdy weekend a sviatky. tegernsee, zillertal, garmisch.... ak chces, dam nabuduce vediet . next weekend je inac mtb marathon na tegernsee. (vygoogluj si mtb festival)
Zaznamenáno
maninen1



Karma: 0
Příspěvků: 1


« Odpověď #2 : Květen 27, 2011, 09:35:20 am »

Cau,

obcas taky vyjedem do Alp, Oberammergau, Mittenwald, GAPA atd......
Tak se muzes ozvat a neco vymyslime... ...bud zde mnichov.de nebo
email: thlava[zavináč]seznam.cz
Maj sa.V.
Zaznamenáno
henie84



Karma: 0
Příspěvků: 40



WWW
« Odpověď #3 : Květen 27, 2011, 03:41:24 pm »

caf,

ja uz mam po opeaci loktu, tak muzu zacit premejslet vo nejakym jezdeni ... tak dejte vedet esli bude nejakej vyjezd v okoli, bohuzel pristich par vikendu jsem zabitej na dovoleny Úsměv
Zaznamenáno
David
Zakladatel

*

Karma: 45
Příspěvků: 2556


:)


WWW
« Odpověď #4 : Květen 27, 2011, 03:48:59 pm »

Mám v plánu zajet někdy za pěkného počasí podél Isaru směr Freising na prohlídku letiště. Kdo by se přidal?
Zaznamenáno
marzan



Karma: 3
Příspěvků: 94


« Odpověď #5 : Červen 02, 2011, 08:49:40 am »

samstag sa chystame na karwendel runde, kto ma chut, 0151 191 45 330. tagestour tura s ca. 1800 höhenmeter http://www.gps-tour.info/de/touren/detail.56896.html
Zaznamenáno
hinja



Karma: 0
Příspěvků: 13



« Odpověď #6 : Červenec 05, 2011, 11:05:28 am »

pojezdil by nekdo po praci pres tyden? ted sem prijel do mnichova a vikendy mam zatim zabity, ale k veceru vsedni dny bych se obcas projel.
Zaznamenáno
Manue



Karma: 0
Příspěvků: 4


« Odpověď #7 : Červenec 06, 2011, 01:33:28 pm »

Ahoj,
jsem taky uplne nova v Mnichove, po praci bych taky rada vyjela podel reky, nebo k jezerum, prakticky kamkoli do prirody. rada se pridam, nebo se pridejte ke mne.


Manue
Zaznamenáno
ddoti
Host
« Odpověď #8 : Červenec 07, 2011, 02:54:21 pm »

Ahoj,

jezdim na kole po Mnichove i kolem temer kazdy den, takze jestli mate chut pristi tyden po praci nekam vyrazit muzeme se spolu projet. 

ddoti[zavináč]web.de
 
Zaznamenáno
hinja



Karma: 0
Příspěvků: 13



« Odpověď #9 : Červenec 12, 2011, 03:29:58 pm »

zitra, nebo ve ctvrtek? podle pocasi
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Mnichov.de © 2024

Stránka Čechů a Slováků o životě, práci a studiu v Mnichově - Německu. Užitečné články s aktuálními informacemi o životě, práci, studiu, kultuře, památkách, akcích v Mnichově i jinde v Německu. Diskuze, inzerce ubytování, práce i seznámení, galerie s fotkami, spolujízda z a do Mnichova. Vše co potřebujete vědět pokud se chystáte vycestovat a nebo přestěhovat do Mnichova - Německa.

Odkazy | spolujizda | Zahnarzt München