Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Německo | Irsko | Kanada | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Aachen | Augsburg | Berlin | Bonn | Bremen | Dortmund | Dresden | Düsseldorf | Erfurt | Frankfurt | Freiburg | Hamburg | Hannover | Karlsruhe | Kassel | Kiel | Köln | Konstanz | Leipzig | Magdeburg | Mainz | Mannheim | München | Nürnberg | Passau | Regensburg | Rostock | Saarland | Stuttgart | Trier | Ulm | Wiesbaden | Würzburg | Jinde v Německu
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Sledování MS v ledním hokej v Norimberku 11. a 13.05.2011  (Přečteno 31775 krát)
kalkulus ass



Karma: 6
Příspěvků: 25


aktual


WWW
« : Květen 09, 2011, 11:04:04 pm »

Ahoj,

jako další akci doporučuji vzhledem k úspěchům ČR na tomto mistrovství shlédnutí zápasu na velkoplošné obrazovce v irské hospodě v centru Norimberka "Dubliner Irish Pub und Sport Bar". Určitě i pokec u dobrého piva a noví lidi pro jednoho nebo druhého zajímavé..

Adresa:
dubliner-irishpub.com/
hallplatz. 21, ecke klaragasse, 90402 Nürnberg
091121144981

Čas:

čtvrtfinále   
středa, 11. května     v   16:15   h       Czech Rep.   vs.       USA         
                           
    
Semi-finále v případě postupu   
pátek, 13.května    v   16:15   h   CZE vs. SWE/GER   

(PS prosímtě Davide otiskni v samostatné rubrice toto jako podtéma v rubrice akce srazy . Díky Petr)
Zaznamenáno
David
Zakladatel

*

Karma: 45
Příspěvků: 2556


:)


WWW
« Odpověď #1 : Květen 09, 2011, 11:43:18 pm »

Ahoj,

díky. Nešlo založit nové téma?

Užijte si to!

Zaznamenáno
kalkulus ass



Karma: 6
Příspěvků: 25


aktual


WWW
« Odpověď #2 : Květen 10, 2011, 03:56:43 pm »

JJ, nešlo, přihlásím se, potom kliknu na srazy a není to pro mě k nenalezení (?!), ale jinak díky za pomoc.

Kdo dorazí? Jsem po 2,5 letech z Berlína v Norimberku nový bytem teprv zkraje 2.týdne a byl jsem tam v neděli a v pátek, a pokaždé jsem tam na někoho narazil. Nejprve kluky ze Slezska a pak z Varu co přijeli fandit a tentokrát to bylo ono, odjeli jsme potom kolem 23.h zpátky na Volksfest a pak rovnou do diskošky, tam však zase někoho potkali, tak mě Norimberg totálně dostal...!!! Nevím co se děje, poslední dobou se tu pártuje o stošest... :-)

Už jsem se za tu dobu znovu stěhoval (do lepšího), taxem si to dohromady vynahradil tady už ve 4-řech klubech, kde k dosažení maximálního efektu jsem narazil vždy na nekoho - přesto stále hledám lidi - to nejlepší z české enklávy tady.. kua lidi tak zkuste dotazit na hokej, to bude zas fičák!!! Teda aspon ti zahr.experti s dobrými zkušensotmi a profíci s pozitivním přístupem jako já, co si to fakt chtějí a umí užít...  Kroutím očima

Petr
Nürnberg (Südstadt - Gibitzenhof)
www.pitass.eu
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Mnichov.de © 2024

Stránka Čechů a Slováků o životě, práci a studiu v Mnichově - Německu. Užitečné články s aktuálními informacemi o životě, práci, studiu, kultuře, památkách, akcích v Mnichově i jinde v Německu. Diskuze, inzerce ubytování, práce i seznámení, galerie s fotkami, spolujízda z a do Mnichova. Vše co potřebujete vědět pokud se chystáte vycestovat a nebo přestěhovat do Mnichova - Německa.

Odkazy | spolujizda | Zahnarzt München