Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Německo | Irsko | Kanada | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Aachen | Augsburg | Berlin | Bonn | Bremen | Dortmund | Dresden | Düsseldorf | Erfurt | Frankfurt | Freiburg | Hamburg | Hannover | Karlsruhe | Kassel | Kiel | Köln | Konstanz | Leipzig | Magdeburg | Mainz | Mannheim | München | Nürnberg | Passau | Regensburg | Rostock | Saarland | Stuttgart | Trier | Ulm | Wiesbaden | Würzburg | Jinde v Německu
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Nejlevnější soukromá zdravotní pojišťovna  (Přečteno 76848 krát)
ppp2006



Karma: 4
Příspěvků: 35


« : Duben 18, 2011, 10:45:45 pm »

38 let, zdravý, podnikání v Něm. na pár měsíců. Měl by někdo tip? PS: zubaře mám v ČR, vynikajicího, nemá smlouvu s pojišťovnou, takže "zub za 1300" ale nelituji Mrknutí  a do ČR to se zubem nějak dojedu.
Takže tip na nejlevnějsí pojištovnu jen na krátké období. Děkuji
Zaznamenáno
kleena



Karma: 81
Příspěvků: 1795



« Odpověď #1 : Duben 20, 2011, 08:42:15 pm »

Jsou lide, kteri tvrdi, ze maji soukrome zdrav. pojisteni "pro cizince" za 60 EUR za mesic. V realu jsem to sice nevidel (moje pred par lety stalo neco pres 200 mesicne). Ale pohledej v nemeckem Google "PKV rechner" nebo asi jeste lepe "pkv vergleich", vyber si nejaky, ktery ti nabidky vyplivne hned a ne "dejte nam sve udaje, osobni nabidku vam posleme" a nech si neco vyhledat. Osobne bych se vyhnul tem s prilis vemlouvavymi domenami Úsměv Spis neco, co zni jako financni periodikum nebo tak.
Zaznamenáno

A opice mínusují a mínusují...
i.Shag
ppp2006



Karma: 4
Příspěvků: 35


« Odpověď #2 : Duben 24, 2011, 07:06:42 pm »

pro info vsem:
to pojisteni pro cizince jsem nasel treba tady http://www.healthinsurancegermany.com/expatriates-health-insurance-germany-online-application.html
"Ex Pat Health Insurance & Long-Term Travel Insurance for Expatriate, Travellers and Emigrants in Germany, Europa and Asia from only € 65 / Month !
Insurance company:
Hanse-Merkur Reiseversicherung AG, Siegfried-Wedells-Platz 1, 20354 Hamburg"

jinak google vyplivnul na "pkv vergleich" treba http://www.beste-private-krankenversicherung.de/rechner/DRe1212b.php
a tam se pojistne pohybuje od 190-350 EUR/mesic
Zaznamenáno
kleena



Karma: 81
Příspěvků: 1795



« Odpověď #3 : Duben 26, 2011, 10:27:37 am »

To pojisteni pro cizince je zajimave - protoze ale stoji zhruba 1/4 toho, co bezne pojisteni, dej pozor na to, co hradi. DOst mozna nebudou hradit vzdycky 100% uctu od doktora (a doktori maji ve zvyku nasobit polozky na uctech soukromych pacientu faktorem vetsim nez 1...casto i 3). Hlavnim kamenem urazu muze byt onen zubar.
Zaznamenáno

A opice mínusují a mínusují...
i.Shag
neitus2



Karma: 0
Příspěvků: 7


« Odpověď #4 : Květen 10, 2011, 09:28:51 am »

sou lide, kteri tvrdi, ze maji soukrome zdrav. pojisteni "pro cizince" za 60 EUR za mesic. V realu jsem to sice nevidel (moje pred par lety stalo neco pres 200 mesicne). Ale pohledej v nemeckem Google "PKV rechner" nebo asi jeste lepe "pkv vergleich", vyber si nejaky, ktery ti nabidky vyplivne hned a ne "dejte nam sve udaje, osobni nabidku vam posleme" a nech si neco vyhledat. Osobne bych se vyhnul tem s prilis vemlouvavymi domenami Spis neco, co zni jako financni periodikum nebo tak.

poznas niekoho takeho?su to ludia ktory tu pracuju s tymto poistenim? vdaka za odpoved
Zaznamenáno
kleena



Karma: 81
Příspěvků: 1795



« Odpověď #5 : Květen 10, 2011, 12:13:58 pm »

poznas niekoho takeho?su to ludia ktory tu pracuju s tymto poistenim? vdaka za odpoved
Nevim ted jmenovite, ale nepomuze ti link od ppp2006, ktery udajne mluvi o pojisteni za 60?
Zaznamenáno

A opice mínusují a mínusují...
i.Shag
neitus2



Karma: 0
Příspěvků: 7


« Odpověď #6 : Květen 11, 2011, 07:46:42 pm »

Nakoniec to dopadlo najlepsie ako mohlo, nemusim nic menit a staci mi moja doterajsia poistka vo VZP na slovensku a europsky preukaz poistenca, bol som v aok a tam mi vystavili papier nieco v tom zmysle, ze mam zdravotne krytie na zaklade svojej domacej poistky a to mi na 400 eurovu brigadu staci, nemusim nic menit a ked pridem na slovensko tak som nadalej poisteny. Vdaka za odpovede.
« Poslední změna: Květen 11, 2011, 07:52:26 pm od neitus2 » Zaznamenáno
neitus2



Karma: 0
Příspěvků: 7


« Odpověď #7 : Květen 11, 2011, 07:51:54 pm »

Inac predchadzajucim prispevkom som mienil reagovat na inom mieste kde som sa pytal na tie zdravotne poistky a xel som napisat ako to dopadlo pre ostatnych, len som to nechtiac dal tu, teraz je to trochu z kontextu..neviem to uz zmazat tak to tu necham
Zaznamenáno
kleena



Karma: 81
Příspěvků: 1795



« Odpověď #8 : Květen 12, 2011, 04:12:52 pm »

pre ostatnych, len som to nechtiac dal tu, teraz je to trochu z kontextu..neviem to uz zmazat tak to tu necham
Smazat to tusim jde, ale vsak to tu nech, ta informace nemuze ani tady uskodit Úsměv Diky!
Zaznamenáno

A opice mínusují a mínusují...
i.Shag
Jenna



Karma: 8
Příspěvků: 50


« Odpověď #9 : Květen 12, 2011, 05:25:58 pm »

poznas niekoho takeho?su to ludia ktory tu pracuju s tymto poistenim? vdaka za odpoved
Nevim ted jmenovite, ale nepomuze ti link od ppp2006, ktery udajne mluvi o pojisteni za 60?
No my jsme meli spousty let pojisteni pro expats,  byl to jeden z tehle tarifu  http://www.central.de/online/portal/ceninternet/content/139788/303408,
nevim, jaka je nejlevnejsi verze (60euro snad mozna v tarifu omezenem treba na kratsi dobu a hodne oklestenem o sluzby, mozna s velkou spoluucasti, ze clovek pocita s tim, ze stejne neni nemocny..ale zda se mi to stejne moc malo).
Jde v principu o to, ze v te castce se nepocita se "sporenim na duchod" ..  Pak uz jen vybrat si z tuny pojistoven a tarifu, ruzne sluzby v tarifech, spoluucastmi (nebo bez), a bonusy..
Vyuzili jsme pak poradce od www.verticus.de  - bezplatny, nezastupuji konkretni pojistovnu, je tam hodnoceni od klientu, takze si clovek muze vybrat poradce a kdyz nic jineho, vysvetli co je a neni mozne...
Zaznamenáno
ppp2006



Karma: 4
Příspěvků: 35


« Odpověď #10 : Květen 13, 2011, 10:25:38 am »

dostal jsem do mailu link na http://www.auslandstreff.de/
udajne to funguje dobre (ale jeste jsem se tim ale nezabyval tak nic blizsiho nevim)
Zaznamenáno
ppp2006



Karma: 4
Příspěvků: 35


« Odpověď #11 : Prosinec 10, 2011, 09:12:24 pm »

po delším čase dávám feedback jak jsem dopadnul
dopadnul jsem ne úplně dobře, nakonec mi jeden agent "vnutil" privátní zdravko od Gothaer.
Kámenem úrazu bylo, že jiné pojišťovny vyžadovaly tzv. "Vorversicherung" 24 měsíců v Německu, což je pro Čecha, co právě začal v Německu, nesplnitelná překážka.
Jelikož mi Gothaer od nového roku zvedá platby, tak se budu zase dívat jestli se s tím Vorversicherungem nedá něco udělat (zda občané jiných EU států nemají v tomto směru vyjímku)
dám zase vědět jak to dopadlo
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Mnichov.de © 2024

Stránka Čechů a Slováků o životě, práci a studiu v Mnichově - Německu. Užitečné články s aktuálními informacemi o životě, práci, studiu, kultuře, památkách, akcích v Mnichově i jinde v Německu. Diskuze, inzerce ubytování, práce i seznámení, galerie s fotkami, spolujízda z a do Mnichova. Vše co potřebujete vědět pokud se chystáte vycestovat a nebo přestěhovat do Mnichova - Německa.

Odkazy | spolujizda | Zahnarzt München