Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Německo | Irsko | Kanada | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Aachen | Augsburg | Berlin | Bonn | Bremen | Dortmund | Dresden | Düsseldorf | Erfurt | Frankfurt | Freiburg | Hamburg | Hannover | Karlsruhe | Kassel | Kiel | Köln | Konstanz | Leipzig | Magdeburg | Mainz | Mannheim | München | Nürnberg | Passau | Regensburg | Rostock | Saarland | Stuttgart | Trier | Ulm | Wiesbaden | Würzburg | Jinde v Německu
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Prosím pomoct! Bakalářská práce  (Přečteno 48228 krát)
kachnicka



Karma: 0
Příspěvků: 6


« : Březen 17, 2011, 10:19:38 pm »

Ahoj lidi,
moc bych vás chtěla poprosit o vyplnění krátkého dotazníku. Vztahuje se k mé bakalářské práci, kde popisuju rozdíly v komunikaci na pracovišti v čechách a německu!!!!
mocc předem děkuju. je to pro me moc duležitý
odpovědi prosím zasílejte na email: k.nemcovaa[zavináč]seznam.cz

* Dotazník_komunikace 1.doc (62 KB - staženo 411 krát.)
Zaznamenáno
kleena



Karma: 81
Příspěvků: 1795



« Odpověď #1 : Březen 18, 2011, 01:36:52 pm »

Reginaegradecensis...to zni jako dobry jazykolam (nejspis i v te latine). Opravdu se tak HK rika? HK uz ma univerzitu?


Mam dva dotazy k formulari....totiz
- proc ten minuly cas ve vztahu k praci v Nemecku? Troufam si tvrdit, ze tady narazis spis na lidi, kteri v Nemecku (stale jeste) pracuji
- ma to pro tebe smysl i kdyz casti tykajici se zamestnani v CR zcela vynecham?
Zaznamenáno

A opice mínusují a mínusují...
i.Shag
kachnicka



Karma: 0
Příspěvků: 6


« Odpověď #2 : Březen 25, 2011, 08:40:18 pm »

ahojky, no s tim minulym casem moc dekuju, dobra pripominka, jeste poupravim..jsi zlaty ze si mi to rekl..
jinak ma to pro me smysl urcite..budu moc rada, kdyz dotaznik vyplnis..moc lidi, co pracujou v nemecku neznam a tudiz pomuzou vsechny nazory..
jinak hradec samozrejme univerzitu ma a uz pekne dlouho....muzes se kouknout www.uhk.cz:-)
primo nejlepsi univerzita v cechach, nemohu si vynachválit...
Budu se tedy tesit na odpoved!!!
Zaznamenáno
kachnicka



Karma: 0
Příspěvků: 6


« Odpověď #3 : Březen 25, 2011, 08:50:06 pm »

Tak lidičky, už jsem tu jednou prosila o vyplnění dotazníku k mé bakalářské práci a bohužel mi nikdy neodpověděl. Tak jsem se rozhodla, že to tu trochu zaspamuji:-)
Prosím, prosím...všechny názory pomůžou. ...Týká se lidí, kteří mají zkušenosti s prací v německu.
Děkuji moc ....
odpovědi prosím zasílat na e-mail: k.nemcovaa[zavináč]seznam.cz

* Dotazník_komunikace 1.doc (62.5 KB - staženo 380 krát.)
Zaznamenáno
Helca



Karma: 2
Příspěvků: 11



« Odpověď #4 : Březen 26, 2011, 09:00:51 am »

Dotazniky sa vyplnuju anonymne, ale ty od ludi chces, aby ti ho vyplnili a poslali spat, cim sa anonymita straca. Prerob si ho do online formy a potom ti ho vyplnim urcite aj ja....
Zaznamenáno
Meenzerin



Karma: -2
Příspěvků: 13



« Odpověď #5 : Duben 05, 2011, 07:43:26 pm »

 Jsem tady 22 let - takze ti k praci v Nemecku muzu vyplnit co chces, ale ma to smysl abych to vyplnovala, kdyz jsem v Cechach pracovala jenom jeste za  rezimu komunistu? To byla tenkrat stejne pracovni moralka pod psa  Mrknutí
Zaznamenáno
kleena



Karma: 81
Příspěvků: 1795



« Odpověď #6 : Duben 06, 2011, 01:06:34 pm »

Dotazniky sa vyplnuju anonymne, ale ty od ludi chces, aby ti ho vyplnili a poslali spat, cim sa anonymita straca. Prerob si ho do online formy a potom ti ho vyplnim urcite aj ja....
Formular sel poslat mailem a podepisovat se ci prikladat kopii pasu nebylo treba...
Zaznamenáno

A opice mínusují a mínusují...
i.Shag
kachnicka



Karma: 0
Příspěvků: 6


« Odpověď #7 : Duben 06, 2011, 01:11:51 pm »

Jsem tady 22 let - takze ti k praci v Nemecku muzu vyplnit co chces, ale ma to smysl abych to vyplnovala, kdyz jsem v Cechach pracovala jenom jeste za  rezimu komunistu? To byla tenkrat stejne pracovni moralka pod psa  Mrknutí
jo, i to by se mi hodilo..tvoje názory na práci v německu, na komunikaci atd.....Bohužel moc těch lidí, kteři takhle pracovali neznám, takže se mi hodí každá osoba:-)
Budu určitě moc ráda!!
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Mnichov.de © 2024

Stránka Čechů a Slováků o životě, práci a studiu v Mnichově - Německu. Užitečné články s aktuálními informacemi o životě, práci, studiu, kultuře, památkách, akcích v Mnichově i jinde v Německu. Diskuze, inzerce ubytování, práce i seznámení, galerie s fotkami, spolujízda z a do Mnichova. Vše co potřebujete vědět pokud se chystáte vycestovat a nebo přestěhovat do Mnichova - Německa.

Odkazy | spolujizda | Zahnarzt München