Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Německo | Irsko | Kanada | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Aachen | Augsburg | Berlin | Bonn | Bremen | Dortmund | Dresden | Düsseldorf | Erfurt | Frankfurt | Freiburg | Hamburg | Hannover | Karlsruhe | Kassel | Kiel | Köln | Konstanz | Leipzig | Magdeburg | Mainz | Mannheim | München | Nürnberg | Passau | Regensburg | Rostock | Saarland | Stuttgart | Trier | Ulm | Wiesbaden | Würzburg | Jinde v Německu
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Hledam Cechy v Niznim Bavorsku (Landshut a okoli)  (Přečteno 65239 krát)
marki2



Karma: 0
Příspěvků: 4


« : Říjen 19, 2010, 02:17:26 pm »

Zdravim vsechny Cechy a Slovaky,

rada bych poznala kamarady a kamaradky nebo rodiny v okoli Landshutu. Je mi 31 let a jsem jiz delsi domu v NSR. Zatim jsme u Landshute jen 2 kamaradky z Cech a kdyz se Vas vice prihlasi mohly by jsme zorganizovat nejaky "Stammtisch"atd. Hlaste se prosim vsechny generace!

Diky,
Marketa
Zaznamenáno
Meenzerin



Karma: -2
Příspěvků: 13



« Odpověď #1 : Duben 05, 2011, 07:26:02 pm »

 Škleb ahoj Marketo, taky hledam Cechy z Landshutu a muzes si bejt jista, ze jich tam je vic, nez jenom vy dve  Mrknutí
Bydlela jsem v Landshutu 5 let a znala jsem jich tam docela dost - jenomze ted uz tam 17 let nabydlim, tak se ty kontakty rozplynuly  Jsem v rozpacích ale zajimalo by me co delaj a jak se maji - jenze jsem nikoho jeste nenasla ................

Ty bydlis primo v Landshutu?
Zaznamenáno
Darth Dude
Host
« Odpověď #2 : Červen 18, 2011, 07:41:10 pm »

ahoj,
ja som v Landshute novy, firma ma tu vyslala na 3 mesiace. Bol by som rad, ak by som tu niekoho spoznal. Dufam, ze je tento topic stale aktualny.

Martin
Zaznamenáno
hasman



Karma: 1
Příspěvků: 3


« Odpověď #3 : Leden 04, 2013, 08:57:41 pm »

Hele lidi,
podnikate neco jeste v Landshute ?
Zaznamenáno
Michal Tirpak



Karma: -1
Příspěvků: 21



« Odpověď #4 : Leden 07, 2013, 08:14:04 am »

Ahoj,mi jsme s kolegou kousek od Landshutu,Ruderting u Passau,i mi rádi někoho poznáme.Jsme tu asi rok.Michal
Zaznamenáno

Obyčejný chlap co rád popovídá,popíše.
Jirka81



Karma: 0
Příspěvků: 6


« Odpověď #5 : Leden 07, 2013, 10:26:53 am »

Zdravím,
hledám práci v jižním Bavorsku, v oblasti logistiky.
Nemáte nějaký tip?
Jirka
Zaznamenáno
hanaska



Karma: 1
Příspěvků: 18


« Odpověď #6 : Leden 31, 2013, 04:23:36 pm »

ahoj, hledám nejlépe maminky v okolí lanshutu, já sice bydlím Neufahrn, ale mám auto i manžel, tak není problém sem tam tam zajet "pokecat"... nebo nejlépe chodit někam na cvičeníčko s malým :-) ozvěte se 773194888 pa Mrknutí
Zaznamenáno
honsberg



Karma: 0
Příspěvků: 8


« Odpověď #7 : Únor 05, 2013, 05:06:44 pm »

ja jsem v l.a.  Škleb Jan, 27let, co v patek lidi?
Zaznamenáno
HEELPETR



Karma: 0
Příspěvků: 3



« Odpověď #8 : Červenec 18, 2013, 11:11:28 am »

AHOJ MARKETO,TAKY HLEDAME NEJAKE CECH A SLOVAKY Z OKOLI LANDZHUTUTU A STALE SE NAM NEDARI NIKOHO NAJIT!!!BYDLIME V ADLKOFENU A DO LANDZHUTU JEZDIME HODNE CASTO.JE NAS 5 LIDI A RADI BY JSNE SE SZNAMILY ZS NEJAKYMA CECHAMA-SLOVAKAMA.POKECAT,GRILLOVACKA,NA BAZEN atd...budu rad za odpoved,konecne negdo z okoli,parada Úsměv
Zaznamenáno
rostya
Host
« Odpověď #9 : Září 10, 2013, 10:24:29 am »

Ahoj  lidi, já bydlím od Landshutu 15 km, v Niedervibachu a pracuju ve whortu, do Lanshutu jezdím Kazdy týden na kávu,rad bych se taky s někým potkal a seznámil(CZ SK) Úsměv
 na veku ani pohlaví  nezáležì, tak se ozvěte roskaj[zavináč]seznam.cz
Zaznamenáno
grochi



Karma: -1
Příspěvků: 17


« Odpověď #10 : Září 12, 2013, 10:23:56 am »

ahojky já jsem z Bischofsmais  jsem honza a je mi 27 :-)
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Mnichov.de © 2024

Stránka Čechů a Slováků o životě, práci a studiu v Mnichově - Německu. Užitečné články s aktuálními informacemi o životě, práci, studiu, kultuře, památkách, akcích v Mnichově i jinde v Německu. Diskuze, inzerce ubytování, práce i seznámení, galerie s fotkami, spolujízda z a do Mnichova. Vše co potřebujete vědět pokud se chystáte vycestovat a nebo přestěhovat do Mnichova - Německa.

Odkazy | spolujizda | Zahnarzt München