Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Německo | Irsko | Kanada | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Aachen | Augsburg | Berlin | Bonn | Bremen | Dortmund | Dresden | Düsseldorf | Erfurt | Frankfurt | Freiburg | Hamburg | Hannover | Karlsruhe | Kassel | Kiel | Köln | Konstanz | Leipzig | Magdeburg | Mainz | Mannheim | München | Nürnberg | Passau | Regensburg | Rostock | Saarland | Stuttgart | Trier | Ulm | Wiesbaden | Würzburg | Jinde v Německu
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Hledám práci v Německu  (Přečteno 19891 krát)
Petr Šmahaj



Karma: 0
Příspěvků: 3



« : Srpen 17, 2010, 09:11:41 am »

Ahoj Všem pracantům. Rád bych se zeptal touhle formou zda-li někdo nemá možnost zaměstnat jednoho mladého,perspektivního,samostatného atd. Samozřejmě je důležité, že jsem svobodný a bezdětný.


Když jsem shlížel témata a příspěvky přišel jsem na to, že tady chodí spousty vzdělaných lidí, kteří mají už nějaké zkušenosti a konexe. V případě, že by někdo z Vás potřeboval spolupracovníky nebo jste věděli o jisté práci dejte prosím echo.
Důvod proč chci pracovat v Německu je jednoduchý. jde mi o rozvoj znalostí jazyka a osamostatnění se.
Jazykové znalosti Němčiny jako takové mám základní, takže zprvu bych nemohl pracovat jako telefonista např.

Budu vděčný za jakoukoliv pomoc. V případě zájmu mě prosím kontaktujte. Jsem ochotný zaplatit. Pokud to nepůjde touto cestou. Zkusím nějaký inzerát.                                                                                          S pozdravem Petr Šmahaj
Zaznamenáno
kleena



Karma: 81
Příspěvků: 1795



« Odpověď #1 : Srpen 17, 2010, 11:20:26 am »

Tuhle otazku jsi urcite cekal, ale: v jakem oboru si, coby mlady a bezdetny, tu perspektivu predstavujes? Mas vzdenlani, zkusenosti, alergii na latex apod.?
To by potencialnim "onecemvedicum" dost pomohlo Úsměv

Hodne stesti!
Zaznamenáno

A opice mínusují a mínusují...
i.Shag
Petr Šmahaj



Karma: 0
Příspěvků: 3



« Odpověď #2 : Srpen 17, 2010, 11:37:34 am »

Ano čekal jsem spousty otázek.
Jsem vyučen v oboru Mechanik Elektrotechnických zařízení, ale myslím si , že v tomto oboru v Německu bych nerad pracoval. Dost by mě omezovala znalost jazyka a proto bych rád začal někde jinde.
Jsem docela všeuměl, ale né diplomovaný a to je asi rozdíl.
Proto se obracím na zkušenější a vzdělanější, protože už mají nejspíš něco za sebou.


Není to věc jen Německa .. například kdybych chtěl pracovat na lodi , tak bych jel do Norska ? Ale tam bych měl problém s jazykem tím tuplem.
CV přikládám zatím v češtině .. V NJ na tom právě pracuji. Bohužel musím do banky a jiné dnešní okolnosti, Tak se tomu dnes nemůžu tolik věnovat.
Proto se obracím na Německo, protože základy mám a při půlročním pobytu se dokážu určitě domluvit. A není to daleko,. proto Německo .. Ale jinak suprovej web todle .. A vstřícní lidé...Díky za odpověď

* zivotopisSmahaj.doc (36 KB - staženo 295 krát.)
« Poslední změna: Srpen 17, 2010, 11:49:05 am od Petr Šmahaj » Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Mnichov.de © 2024

Stránka Čechů a Slováků o životě, práci a studiu v Mnichově - Německu. Užitečné články s aktuálními informacemi o životě, práci, studiu, kultuře, památkách, akcích v Mnichově i jinde v Německu. Diskuze, inzerce ubytování, práce i seznámení, galerie s fotkami, spolujízda z a do Mnichova. Vše co potřebujete vědět pokud se chystáte vycestovat a nebo přestěhovat do Mnichova - Německa.

Odkazy | spolujizda | Zahnarzt München