Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Německo | Irsko | Kanada | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Aachen | Augsburg | Berlin | Bonn | Bremen | Dortmund | Dresden | Düsseldorf | Erfurt | Frankfurt | Freiburg | Hamburg | Hannover | Karlsruhe | Kassel | Kiel | Köln | Konstanz | Leipzig | Magdeburg | Mainz | Mannheim | München | Nürnberg | Passau | Regensburg | Rostock | Saarland | Stuttgart | Trier | Ulm | Wiesbaden | Würzburg | Jinde v Německu
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Ahojiky opet akce!  (Přečteno 40277 krát)
kleo.p



Karma: 0
Příspěvků: 28


« : Únor 07, 2007, 10:47:20 pm »

 Moc vsechny zdravim!
Je mi lito,ze jsem to nenapsala driv na internet,ale nesly stranky,takze se moc omlouvam!V sobotu 10.2.2007 opet u me v hospudce bude akce.Je to jako vzdy od peti hodin v Nuris pubu.Moc rada vas vsechny opet uvidim!Snazila jsem se probourat hospudku,aby jsme se tam vsichni vlezli,ale nejak to neklaplo  Vyplazuji jazyk Škleb ne ted vazne!Tesim se na vas a doufam,ze se tam opet sejdem v hojnem pocte jako  minule Valím oči! Super!  tak tedy v sobotu papa Zuzka

PS:popripadne dotazy na muj mobil odpovim rada  Mrknutí  017629747216  Polibek
Zaznamenáno
David
Zakladatel

*

Karma: 45
Příspěvků: 2556


:)


WWW
« Odpověď #1 : Únor 08, 2007, 02:43:29 am »

Ahoj Zuzko,

díky za akci,

10.2. od 18:00 bude taky přibližně po 2 letech v Mnichově sraz (
Zaznamenáno
kleo.p



Karma: 0
Příspěvků: 28


« Odpověď #2 : Únor 08, 2007, 09:06:58 am »

Ahojiky Davide,
to je jedno ,ze je sraz.Ja jsem to napsala a lidem poslala sms,kdo chce  prijde ne?Rikalo dost lidi,ze dojdou.
mej se pa  Mrknutí
Zaznamenáno
kleena



Karma: 81
Příspěvků: 1795



« Odpověď #3 : Únor 08, 2007, 03:55:49 pm »

Nuris pubu.
Kdepak to tu hospudku vlastne mas? Google nasel asi dva odkazy, jeden ze v Sommerstr., druhy Sonnenstr. ... ne ze by nebyly tematicky podobne, ale prece :-)
Zaznamenáno

A opice mínusují a mínusují...
i.Shag
kleo.p



Karma: 0
Příspěvků: 28


« Odpověď #4 : Únor 08, 2007, 07:04:34 pm »

Ahojiky Kleena,
presne je na Sommerstr. byla tu i mapka driv,ale dal mi ji sem David.Je to u Kolumbusplatz.pa Zuzka
Zaznamenáno
kleo.p



Karma: 0
Příspěvků: 28


« Odpověď #5 : Únor 10, 2007, 11:29:23 am »

To mi  delas Davide schvalne?Jesli ti   tady nejak vadim,ze sem davam party,tak mi to rekni. Mrknutí Co???
Zaznamenáno
David
Zakladatel

*

Karma: 45
Příspěvků: 2556


:)


WWW
« Odpověď #6 : Únor 10, 2007, 11:45:33 am »

Ahojky, nene, tak jsem rad ze se zpravicka nasla, byla trosku v jine kategorii nez jsem ocekaval Úsměv
Tady je mapka:

Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Mnichov.de © 2024

Stránka Čechů a Slováků o životě, práci a studiu v Mnichově - Německu. Užitečné články s aktuálními informacemi o životě, práci, studiu, kultuře, památkách, akcích v Mnichově i jinde v Německu. Diskuze, inzerce ubytování, práce i seznámení, galerie s fotkami, spolujízda z a do Mnichova. Vše co potřebujete vědět pokud se chystáte vycestovat a nebo přestěhovat do Mnichova - Německa.

Odkazy | spolujizda | Zahnarzt München