Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Německo | Irsko | Kanada | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Aachen | Augsburg | Berlin | Bonn | Bremen | Dortmund | Dresden | Düsseldorf | Erfurt | Frankfurt | Freiburg | Hamburg | Hannover | Karlsruhe | Kassel | Kiel | Köln | Konstanz | Leipzig | Magdeburg | Mainz | Mannheim | München | Nürnberg | Passau | Regensburg | Rostock | Saarland | Stuttgart | Trier | Ulm | Wiesbaden | Würzburg | Jinde v Německu
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: hledam praci jako aupairka  (Přečteno 28236 krát)
Luciskaaa



Karma: 2
Příspěvků: 16


« : Únor 18, 2010, 01:45:15 pm »

Ahojky, hledam praci jako aupairka. Je mi 20 a domluvit se nemecky mi uz nedela problem, mam certifikat z Mittelstufe,ale svou nemcinu bych jeste chtela zlepsit. Problem je, ze jsem v Mnichove uz rok jako aupair pracovala, takze by to neslo oficialne. Smutek Nicmene muzu poskytnout kontakt na predeslou rodinu, ktera byla spokojena. Nevite nekdo o rodine, ktera by momentalne hledala nejakou holcinu?? Úsměv  ???Diky Lucka (Luccik.tan[at]seznam.cz, 00420607865943)
« Poslední změna: Únor 18, 2010, 07:21:35 pm od David » Zaznamenáno
Darty



Karma: 2
Příspěvků: 11


« Odpověď #1 : Únor 22, 2010, 10:03:37 am »

Ahoj,
ja som tiez viackrat pracovala ako au-pair a pocas jedneho leta aj v Nemecku. V rodine som mala vtedy dohodu ako Haushaltshilfe. Domaca pracovala ako fotografka a mala domace fotostudio, takze si to mozno mohla zarat aj do nakladov firmy. Myslim vsak, ze aj v ostanych rodinach by nemal byt problem uzavriet tiez takuto dohodu o vypomoci v domacnosti, kedze ta nie je obmedzena vekom au-pair a mozno pracovat aj viac hodin. Inac, v Nemecku je celkove najnizsie vreckove pre au-pair spomedzi vsetkych EU krajin, ale zase kvoli nemcine to chapem (v Rakusku je uz o nieco lepsie ohodnotenie).
Ja som si doteraz vsetky rodiny nasla cez stranku www.aupair-world.net
Je tam aj niekolko rodin z Mnichova, len treba hladat podla krajin ci mesta, napr.:
http://aupair-world.net/index.php/aupair_detail/?&a=956736&back=index.php%2Fsearch%2F%3F%26p%3D2%26q%3Dmunich
a tiez su tam aj dobre tipy: http://www.aupair-world.at/index.php/visa/deutschland/

Ale urcite sa da najst aj na inych strankach, ci v inzeratoch v miestnych novinach.

Prajem vela stastia pri hladani,
Dasa
(momentalne v Luxembursku)
Zaznamenáno
Luciskaaa



Karma: 2
Příspěvků: 16


« Odpověď #2 : Únor 22, 2010, 02:46:01 pm »

moc dekuju Úsměv
Zaznamenáno
Wendys



Karma: 0
Příspěvků: 4



« Odpověď #3 : Únor 24, 2010, 10:16:32 pm »

Ahojky, zkus se dívat na stránky http://www.annonce.cz/brigady-prace-doma-au-pair$334-filter.html?perPage=25&type=164035&location_country=1495 já jsem si tam našla taky práci jako au-pair a najde se tam toho spousta, jen se musíš dívat.
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Mnichov.de © 2024

Stránka Čechů a Slováků o životě, práci a studiu v Mnichově - Německu. Užitečné články s aktuálními informacemi o životě, práci, studiu, kultuře, památkách, akcích v Mnichově i jinde v Německu. Diskuze, inzerce ubytování, práce i seznámení, galerie s fotkami, spolujízda z a do Mnichova. Vše co potřebujete vědět pokud se chystáte vycestovat a nebo přestěhovat do Mnichova - Německa.

Odkazy | spolujizda | Zahnarzt München