Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Německo | Irsko | Kanada | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Aachen | Augsburg | Berlin | Bonn | Bremen | Dortmund | Dresden | Düsseldorf | Erfurt | Frankfurt | Freiburg | Hamburg | Hannover | Karlsruhe | Kassel | Kiel | Köln | Konstanz | Leipzig | Magdeburg | Mainz | Mannheim | München | Nürnberg | Passau | Regensburg | Rostock | Saarland | Stuttgart | Trier | Ulm | Wiesbaden | Würzburg | Jinde v Německu
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Mila rodinka v centru Mnichova hleda aupair, jen hlidani deti odpoledne  (Přečteno 24710 krát)
David
Zakladatel

*

Karma: 45
Příspěvků: 2556


:)


WWW
« : Říjen 20, 2009, 08:20:25 pm »

... budu muset odjet, bud pristi tyden nebo za 14 dni. Nerada budu opoustet tuhle rodinu. A proto bych se rada zeptala, jestli nevite o nikom, kdo by mel zajem byt jako au-pair v Mnichove. Bud uz tu je nebo by mel moznost prijet. Je to ciste jen o hlidani deti. Uklizecka sem chodI 3krat tydne, tak zadny uklid neni nastarost. Rano vstavat nemusis. Den zacina okolo 2 nebo 3 odpoledne. Hrat si s detma, jit na prochazku a tak. Staci jenom zaklady nemciny, ja treba vubec neumim temer ani kvaknout a jde to. Tahle rodina je neveritelne mila. Bydli v centrum,15 minut na kole. Asi to sem nepatri, nevedela jsem kam to napsat, ale ja jsme jim slibila, ze se tu poptam, kdyz kvuli me musi shanet tak narychlo nahradu. Jinak mi napiste do vzkazu, kdo by mel zajem nebo o nekom vi.

PS: Kontaktujte Danielku
Zaznamenáno
JanaR



Karma: 0
Příspěvků: 10


« Odpověď #1 : Říjen 21, 2009, 03:53:20 pm »

ahoj ja schanim novou rodinu.. je to jeste aktualni? ja od 1 listopadu musim byt v jine rodine a jeste jsem nic nenasla.. Smutek
Zaznamenáno
misule87



Karma: 0
Příspěvků: 3


« Odpověď #2 : Říjen 29, 2009, 02:19:59 pm »

ja bych mela taky zajem, ale kontaktujte Danielku mi moc nereklo, tak kdyby to bylo aktualni tak kontaktujte batikovamichaela[zavináč]gmail.com
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Mnichov.de © 2024

Stránka Čechů a Slováků o životě, práci a studiu v Mnichově - Německu. Užitečné články s aktuálními informacemi o životě, práci, studiu, kultuře, památkách, akcích v Mnichově i jinde v Německu. Diskuze, inzerce ubytování, práce i seznámení, galerie s fotkami, spolujízda z a do Mnichova. Vše co potřebujete vědět pokud se chystáte vycestovat a nebo přestěhovat do Mnichova - Německa.

Odkazy | spolujizda | Zahnarzt München