Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Německo | Irsko | Kanada | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Aachen | Augsburg | Berlin | Bonn | Bremen | Dortmund | Dresden | Düsseldorf | Erfurt | Frankfurt | Freiburg | Hamburg | Hannover | Karlsruhe | Kassel | Kiel | Köln | Konstanz | Leipzig | Magdeburg | Mainz | Mannheim | München | Nürnberg | Passau | Regensburg | Rostock | Saarland | Stuttgart | Trier | Ulm | Wiesbaden | Würzburg | Jinde v Německu
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: hledam aupair - Fuerstenried West  (Přečteno 31851 krát)
Luciskaaa



Karma: 2
Příspěvků: 16


« : Září 05, 2009, 04:55:15 pm »

Ahoj holky,
nejlepsi kamaradka me Gastmutter hleda nejlepe s okamzitym nastupem novou aupairku (na 1rok!!!) a ja se ji timto snazim pomoci.
Rodinka bydli v rodinnem domku se zahradou v Mnichove (Fuerstenried West, nedaleko U-Bahnu U3 - 20minut do centra - Marienplatz) a ma tri cleny: Gastmutter (cca 50let,anesteziolozka, ktera pracuje nejcasteji 3krat tydne,mila sympaticka pani) a dve holciny: Tereza (13let) a Maria (8let). Rodina toleruje i spatne nemecky mluvici divky (moznost trikrat tydne dochazet do jazykoveho kurzu), dokonce i kuracky. Obe holky chodi do skoly a prace aupairky se tyka predevsim pece o tu malou. Na aupairky jsou zde vsichni zvykli od malicka - meli vzdy holky z Cech a vzdy byla spokojenost na obou stranach. Deti si bere kazdou nedeli tata, takze nedele jsou vzdy volne a ostatni osobni volno jde vzdy domluvit s matkou. Vzdy vyjde vstric. O letnich prazdninach maji divky casto az dva tri tydny volna. Rodina ma take putzfrau, takze prace aupair, se tyka predevsim pece o deti, lehkeho vareni obedu (polotovary, ktere zvladne kazdy, zadne strachy:), zehleni a lehkeho uklidu (napr.uklid hracek, vysavani, stlani posteli atd.), ale kdyz ne, dostava aupairka tuto praci vzdy extra a dobre zaplacenou.
Aupair ma ve vlastnim pokoji televizi a pocitac s internetem + vlastni koupelnu. Samozrejmosti je obvykle kapesne, pojisteni, monatskarte. Navic maji maleho roztomileho pejska.
V pripade zajmu a dotazu muzete psat bud mne na mail: Luccik.tan[at]seznam.cz (nebo jeste lepe pres sms - 607865943), nebo zavolat primo Gastmutter: RutschoA[at]aol.com (00491773067380)  Úsměv
« Poslední změna: Září 08, 2009, 05:05:15 pm od David » Zaznamenáno
Luciskaaa



Karma: 2
Příspěvků: 16


« Odpověď #1 : Září 07, 2009, 02:41:53 pm »

PROSIM TU HOLCINU CO MI V NEDELI ODPOLEDNE ODPOVIDALA TELEFONICKY NA TENTO INZERAT ABY SE MI ZNOVU OZVALA; OMYLEM JSEM VYMAZALA JEJI CISLO A NEMAM NA NI ZADNY KONTAKT Smutek Pláč Pláč
Zaznamenáno
Martha



Karma: 0
Příspěvků: 3


« Odpověď #2 : Září 08, 2009, 10:53:30 am »

Pokousim se dovolat, ale cislo je nedostupne, tak moje cislo je 774 33 24 41, zajem mam porad  Škleb
Zaznamenáno
Luciskaaa



Karma: 2
Příspěvků: 16


« Odpověď #3 : Září 08, 2009, 01:19:05 pm »

super diky ze jsi se ozvala Úsměv Ja nemam na ceskem cislu kredit, proto se mi nemuzes dovolat Úsměv Je to ok kdyz ti ta gastmutter dneska kolem sedme teda cinkne?
Zaznamenáno
Martha



Karma: 0
Příspěvků: 3


« Odpověď #4 : Září 08, 2009, 05:18:20 pm »

Dobre, budu u telefonu diky.
Zaznamenáno
Martha



Karma: 0
Příspěvků: 3


« Odpověď #5 : Září 08, 2009, 07:33:28 pm »

Paní se mi stále neozvala,tak nevím jestli s tim mam jeste pocitat. Jsem v rozpacích
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Mnichov.de © 2024

Stránka Čechů a Slováků o životě, práci a studiu v Mnichově - Německu. Užitečné články s aktuálními informacemi o životě, práci, studiu, kultuře, památkách, akcích v Mnichově i jinde v Německu. Diskuze, inzerce ubytování, práce i seznámení, galerie s fotkami, spolujízda z a do Mnichova. Vše co potřebujete vědět pokud se chystáte vycestovat a nebo přestěhovat do Mnichova - Německa.

Odkazy | spolujizda | Zahnarzt München