Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Německo | Irsko | Kanada | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Aachen | Augsburg | Berlin | Bonn | Bremen | Dortmund | Dresden | Düsseldorf | Erfurt | Frankfurt | Freiburg | Hamburg | Hannover | Karlsruhe | Kassel | Kiel | Köln | Konstanz | Leipzig | Magdeburg | Mainz | Mannheim | München | Nürnberg | Passau | Regensburg | Rostock | Saarland | Stuttgart | Trier | Ulm | Wiesbaden | Würzburg | Jinde v Německu
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Diskusia ku koncertu skupiny Desmod  (Přečteno 32189 krát)
Roman Valo



Karma: 0
Příspěvků: 43


« : Listopad 25, 2006, 12:22:57 pm »

Ahojte,chcem vyhlasit diskusiu ku koncertu skupiny Desmod, ktory bol 23.11. v Barcode. Napiste svoje postrehy,co sa vam pacilo a co nie. Proste vsetko. Tak isto svoje zelania, ktoru slovensku alebo cesku kapelu by ste chceli mat v Mnichove. Dakujem. Roman Valo.
Zaznamenáno
Roman Valo



Karma: 0
Příspěvků: 43


« Odpověď #1 : Listopad 29, 2006, 12:36:11 am »

Myslim ze by bolo dobre, keby ste napisali svoj nazor. Snazim sa to robit pre Vas !!!
Zaznamenáno
sawel



Karma: 0
Příspěvků: 18


« Odpověď #2 : Listopad 29, 2006, 01:12:16 pm »

AHoj,

tak ja teda napisu, na Desdemod jsem nebyla, tak nemuzu hodnotit.

Pokud by slo o jine kapely, tak bych zasla na Cechomory nebo na Nohavicu Úsměv, ale nevim jak je to v tvych moznostech, tak to jenom tak nadhazuju Úsměv.

Diky Zuzka
Zaznamenáno
Samino



Karma: 0
Příspěvků: 11



« Odpověď #3 : Listopad 30, 2006, 02:24:11 pm »

Zdavim,

vystoupeni kapely Desmod hodnotim veskrze pozitivne, akorat zacatek byl trochu pozde na to ze se v patek slo jeste do prace

jinak vice a houst ....

Samino
Zaznamenáno
David
Zakladatel

*

Karma: 45
Příspěvků: 2556


:)


WWW
« Odpověď #4 : Listopad 30, 2006, 02:36:13 pm »

Jsem tam sice nebyl, dal jsem poednost oslavi narozenin, ale jeden kámo1 oíkal 3e se mu koncert sice líbil, ale 3e Desmond hrál prý a3 od 23:00 cca. hodku a pul, co3 je podle mi taky docela pozdi
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Mnichov.de © 2024

Stránka Čechů a Slováků o životě, práci a studiu v Mnichově - Německu. Užitečné články s aktuálními informacemi o životě, práci, studiu, kultuře, památkách, akcích v Mnichově i jinde v Německu. Diskuze, inzerce ubytování, práce i seznámení, galerie s fotkami, spolujízda z a do Mnichova. Vše co potřebujete vědět pokud se chystáte vycestovat a nebo přestěhovat do Mnichova - Německa.

Odkazy | spolujizda | Zahnarzt München