Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Německo | Irsko | Kanada | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Aachen | Augsburg | Berlin | Bonn | Bremen | Dortmund | Dresden | Düsseldorf | Erfurt | Frankfurt | Freiburg | Hamburg | Hannover | Karlsruhe | Kassel | Kiel | Köln | Konstanz | Leipzig | Magdeburg | Mainz | Mannheim | München | Nürnberg | Passau | Regensburg | Rostock | Saarland | Stuttgart | Trier | Ulm | Wiesbaden | Würzburg | Jinde v Německu
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Hledam pc doktora  (Přečteno 43216 krát)
MP25



Karma: 2
Příspěvků: 65



« : Červen 15, 2009, 08:36:15 pm »

Nemuzu nainstalovat internet jelikoz pouzivam cesky pocitac.Mam cesky windous,pouzivam internet od Alice,kde mi rekli,ze s tim nic neudelaji.A ze si mam na to pozvat mistra.Tento problem jsem resil uz pri mem prvnim ps.Prijel Mistr 5 minut neco instaloval asi nejakou aktualizaci a potom si za to rekl 90,-€.Udela mi to nekdo za 40,-Odvezu i privezu.Rene.
« Poslední změna: Červen 15, 2009, 08:55:28 pm od David » Zaznamenáno
kleena



Karma: 81
Příspěvků: 1795



« Odpověď #1 : Červen 16, 2009, 08:42:29 am »

Ahoj Rene,
rad Ti pomuzu, zpet v Mnichove budu ale az v nedeli. Pokud Ti to tedy potom jeste bude co platne, napis a zavolame si.
Kvuli otestovani toh pristupu na internet by ale asi bylo rozumnejsi to udelat u Tebe (ja sam mam 1&1, tvuj alici internet u mne nepujde a bez otestovani je to jen polovicni pomoc).

Pises, ze Alice pouzivas...to ho mas na jinem PC a tam funguje? Je toto novy pocitac? Nebo uz to na nem slo a prestalo?

Pouzivas to pripojeni s jednim, nebo vice pocitaci? Je pocitac pripojeny porad, nebo ho musis vzdycky "pripojit", tedy dvojkliknout na ikonku pripojeni a rict "Pripojit", aby ses dostala na internet?

Protoze zbytek uz asi pro ostatni zajimavy nebude, muzes asi napsat soukromou zpravou ci zavolat.

Mej se hezky,
Viktor
Zaznamenáno

A opice mínusují a mínusují...
i.Shag
Akter



Karma: 8
Příspěvků: 111



« Odpověď #2 : Červen 16, 2009, 08:08:13 pm »

Podla mna je DSL-Instalacia nezavisla od jazyka Windowsu.
Pokial by som sa mal mylit, mas tieto moznosti to otestovat tym ze si nahras nemecku verziu Windowsu na:
- kup si starsi PC (z Ebay aj za 30 Eur).
- kup si druhy harddisk, vymen ho v PC (lacnejsia moznost)
- Nainstaluj si Dual Boot (paralelne inu verziu Windowsu, pri starte si volis verziu ktoru chces).
To je najlacnejsia moznost, inak ti nemozem pomoct, si trochu od ruky.
Zaznamenáno
petr.k



Karma: -1
Příspěvků: 105


« Odpověď #3 : Červen 17, 2009, 03:54:55 pm »

Mam taky alici, coz je normalni DSLko. K nakopnuti modemu se da pouzit:
 - ten jejich shit software (a nedivil bych se, ze nejde nainstalovat na nejake windows, ktere se mu nelibi)
 - jakykoliv jiny DSL dialer (treba neco z http://www.download32.com/free-dsl-dialer-software.html )
 - router s podporou DSL vytaceni (takova krabicka od 25Euro napr. http://www.redcoon.de/index.php/cmd/shop/a/ProductDetail/pid/B140226/cid/8011/refId/idealo/ , ktera se nastavi a pripoji mezi pocitac a modem. Vyhoda je, ze pak lze k internetu pripojit dalsi pocitace co jsou doma a to i pres wifi)

Sam pouzivam moznost 3 jsem max spokojen
Zaznamenáno
vafle



Karma: -2
Příspěvků: 28


« Odpověď #4 : Červen 19, 2009, 07:42:38 pm »

mam telekom a podobny problem jsem resila dlouho,i nemecke Windows jsme zakoupila, ale neni to nutne, nakonec mila pani z telekomu proste pripojola pocitace , celkem tri, pres router, teda wifi v programu windowsu. zadala tam ty prislusne ip adresy a to co od tebe pozaduji wondowsy, kdyz vytvaris nove internetove pripojeni. takze zavolej na alici a at ti reknou udaje , ktere jsou nutne pro vytvoreni internetoveho pripojeni. ten jejich program nepotrebujes, jako nepoztrebuji ja ten od telekomu, stejne je na nic.jinymi slovy, naletela jsem, myslela jsem ze ten jejich program na pripojeni je dulezity, opak je pravdou.pa a drz se
Zaznamenáno
Jozef.K



Karma: 0
Příspěvků: 11


« Odpověď #5 : Červen 20, 2009, 10:57:21 pm »

Cawko. No ak to este nemas spravene, tak kludne mozem poradit, mal som rovnaky problem a je to praca na 5min. Ak byvas v Mnichove, tak mozem cez tyzden zaskocit alebo to mozme poriesit cez internet, povedze po ICQ.
Kontakt na mna:
Handy: 0176 49 67 90 21
ICQ: 479 206 856
S pozdravom,
Jozef

PS: Mozem poradit nejake akcie od Alice, ktore vyuzivame doma.
Zaznamenáno
MP25



Karma: 2
Příspěvků: 65



« Odpověď #6 : Červen 22, 2009, 09:01:31 pm »

Vsem lidem dekujeme za pomoc a rady.Problem je vyresen.rene.diky
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Mnichov.de © 2024

Stránka Čechů a Slováků o životě, práci a studiu v Mnichově - Německu. Užitečné články s aktuálními informacemi o životě, práci, studiu, kultuře, památkách, akcích v Mnichově i jinde v Německu. Diskuze, inzerce ubytování, práce i seznámení, galerie s fotkami, spolujízda z a do Mnichova. Vše co potřebujete vědět pokud se chystáte vycestovat a nebo přestěhovat do Mnichova - Německa.

Odkazy | spolujizda | Zahnarzt München