Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Německo | Irsko | Kanada | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Aachen | Augsburg | Berlin | Bonn | Bremen | Dortmund | Dresden | Düsseldorf | Erfurt | Frankfurt | Freiburg | Hamburg | Hannover | Karlsruhe | Kassel | Kiel | Köln | Konstanz | Leipzig | Magdeburg | Mainz | Mannheim | München | Nürnberg | Passau | Regensburg | Rostock | Saarland | Stuttgart | Trier | Ulm | Wiesbaden | Würzburg | Jinde v Německu
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1] 2   Dolů
 
Autor Téma: ms hokej  (Přečteno 89036 krát)
marzan



Karma: 3
Příspěvků: 94


« : Duben 27, 2009, 07:16:38 pm »

zapasy cechov a slovakov v ludwigs wirrtshaus, therese giehse allee, neuperlach süd. dienstag a mittwoch vecer budu vyborne zapasy
Zaznamenáno
mafyk



Karma: 0
Příspěvků: 51



WWW
« Odpověď #1 : Duben 27, 2009, 09:01:30 pm »

jo to bych mozna zasel, chysta se nekdo?
Zaznamenáno
marzan



Karma: 3
Příspěvků: 94


« Odpověď #2 : Duben 28, 2009, 09:13:01 am »

ja, dnes aj zajtra, zopar nas tam bude urcita, dufam ze si to tu precitalo viac fandov
Zaznamenáno
petersan



Karma: 0
Příspěvků: 2


« Odpověď #3 : Květen 03, 2009, 11:05:16 am »

Ahoj,
Cesi dnes vecer hraji s Belorusy. Sel by nekdo? Zapasy pry davaji v Ludwigs Wirtshaus, Neuperlach-Süd. Ja bych sel tak od 21:00.
Cau, Petr
Zaznamenáno
Tomas



Karma: 1
Příspěvků: 158



« Odpověď #4 : Květen 05, 2009, 12:42:53 pm »

v Ludwigs Wirtshaus jsem v nedeli s par prateli byl a muzu vsem jenom doporucit. Mila obsluha, dobre pivo, stesti ze jsem do prace musel jit az v utery :-) 
Zaznamenáno
ivca.b



Karma: 0
Příspěvků: 24



« Odpověď #5 : Květen 05, 2009, 02:08:15 pm »

Ahoj,

A co ve ctvrtek od 20:15 ctvrtfinale se Svedskem? Bude zase v Ludwigs Wirthausu? Ja bych urcite sla.

Mejte se,
Ivca
Zaznamenáno
mafyk



Karma: 0
Příspěvků: 51



WWW
« Odpověď #6 : Květen 05, 2009, 02:39:46 pm »

Take bych sel, minule me skolila nemoc, takze jsem se tam nakonec nedostal...
Zaznamenáno
ufo



Karma: 0
Příspěvků: 29



« Odpověď #7 : Květen 06, 2009, 09:11:02 pm »

ahoj,taky bych sel ,ale vi nekdo jestli budou poustet i tenhle zapas?mozna to vi marzan.zkousel jsem najit kontakt na ten ludwigs wirrtshaus,ale nenasel.marzane,pokud se tu jeste ukazes,dej prosim vedet.diky moc.   tomas
« Poslední změna: Květen 06, 2009, 09:25:21 pm od ufo » Zaznamenáno
Tomas



Karma: 1
Příspěvků: 158



« Odpověď #8 : Květen 07, 2009, 10:19:04 am »

Ja myslim ze budou. Nejsem si ted jist (protoze jsem byl velmi unaveny kdyz jsem odchazel) ale myslim ze rikali ze pusti i ten dalsi. Technicky by to ani nemel byt problem, obsluha je velmi vstricna, kdyz jsme tam minule prisli, tak televize ani nebezela a na nase prani ji normalne pustili a my se mohli koukat na hokej.
Bohuzel to dnes nestiham, ale jestli postoupime tak se muzeme vazne domluvit a sejit se!
Zaznamenáno
Tomas



Karma: 1
Příspěvků: 158



« Odpověď #9 : Květen 07, 2009, 10:33:33 am »

Ahoj,
tak nebudou :-)
Finale ale kdybychom se dostali urcite davat budou, ale dnes je i fotbal, volal jsem tam takze dneska to nevychazi.
Pokud ale postoupime a budeme hrat v nedeli, tak se musime na necem domluvit!  Mrknutí
Zaznamenáno
mafyk



Karma: 0
Příspěvků: 51



WWW
« Odpověď #10 : Květen 07, 2009, 10:47:36 am »

Tak to vypada na televizi a pivko doma :-/
Zaznamenáno
marzan



Karma: 3
Příspěvků: 94


« Odpověď #11 : Květen 07, 2009, 11:23:16 am »

nazdar, tak bohuzial kukaju futbal, ako pise niekto hore. ale pripadne dalsie zapasy davat bude. (snad daju tych svedov)
takze cehuni do toho, dneska 5:2, polak,marek, pleky, zidla a kotalik
Zaznamenáno
Boruvky



Karma: 0
Příspěvků: 33



« Odpověď #12 : Květen 07, 2009, 12:58:44 pm »

Cau pro ty co chteji koukat na netu davam tady odkaz  a je to dokonce ct2 live  Škleb

http://tv-online.nekonecne.cz/playjiny.php?id=7
Zaznamenáno
tolwyn



Karma: 2
Příspěvků: 98



« Odpověď #13 : Květen 07, 2009, 03:14:19 pm »

Takze dneska jedine v Petershausenu! Je to trochu z ruky, ale jina moznost neni.

Jinak to bezi i na DSF, od 20:15 to davaj v primym prenosu. Akorat ze koukat na hokej bez Zaruby je jako koukat na formule v radiu.

CESI JEDEM!
Zaznamenáno
mafyk



Karma: 0
Příspěvků: 51



WWW
« Odpověď #14 : Květen 07, 2009, 03:28:11 pm »

Jeste se da kombinovat zvuk z internetoveho streamu a obraz DSF.
Zaznamenáno
Stran: [1] 2   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Mnichov.de © 2024

Stránka Čechů a Slováků o životě, práci a studiu v Mnichově - Německu. Užitečné články s aktuálními informacemi o životě, práci, studiu, kultuře, památkách, akcích v Mnichově i jinde v Německu. Diskuze, inzerce ubytování, práce i seznámení, galerie s fotkami, spolujízda z a do Mnichova. Vše co potřebujete vědět pokud se chystáte vycestovat a nebo přestěhovat do Mnichova - Německa.

Odkazy | spolujizda | Zahnarzt München