Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Německo | Irsko | Kanada | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Aachen | Augsburg | Berlin | Bonn | Bremen | Dortmund | Dresden | Düsseldorf | Erfurt | Frankfurt | Freiburg | Hamburg | Hannover | Karlsruhe | Kassel | Kiel | Köln | Konstanz | Leipzig | Magdeburg | Mainz | Mannheim | München | Nürnberg | Passau | Regensburg | Rostock | Saarland | Stuttgart | Trier | Ulm | Wiesbaden | Würzburg | Jinde v Německu
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: prace aupair  (Přečteno 24362 krát)
terezaa



Karma: 0
Příspěvků: 39


« : Březen 16, 2009, 01:05:29 pm »

ahoj,hledam za sebe nahradu,nastup mozny ihned.
mamka mluvi cesky a nemecky,tata chorvatsky a nemecky.rodina bydli v rodinem domku,primo v centru mnichova.maji 2 deti.3 leteho luka a vitovi jsou 2 mesice.claudie do prace nechodi,je na materske a luka chodi kazdy den do skolky.nevyhodou je to ze je nestala pacovni doba a musis byt hodne flexibilni Mrknutí.
v baraku mas svuj pokoj,koupelnu a zachod a malou predsin,takze mas celkem soukromi.v pokoji mam laptop,televizi,radio a DVD.rodina plati 260 euro mesicne +50 euro monatskarte.kurzy si musi aupair hradit sama.
rodina hodne cestuje,maji byt v rakousku,takze sem s rodinou jezdila casto na lyze (vse zaplatili).v lete jezdi k mori a tebe budou bat pokazde ssebou.rodina mi take umoznila,ze muzu jezdit 1krat mesicne domu na vikend do cech.do rodiny dochazi 2krat tydne uklizecka,takze uklizet nemusis.hledaji aupairku minimalne na rok.
oukud mate zajem,muzete mi napsat a zkontaktujeme se.muj skype je tereza1333 nebo mail tereza.mezkova[zavináč]seznam.cz
Zaznamenáno
Martina.o7



Karma: 0
Příspěvků: 2


« Odpověď #1 : Březen 18, 2009, 09:25:40 pm »

Ahojky Terko,kdyby jsi chtela, tak to vemu, ale jen na 2-3mesice, protoze chodim jeste do skoly, takze to muzu vzit, jen o prazninach. Je mi 22let a studuji VOS soc.pedagogika. Takze, kdyz nekoho za sebe nenajdes, tak mne prosim kontaktuj na mail: Martina.o7[zavináč]seznam.cz
Zaznamenáno
terezaa



Karma: 0
Příspěvků: 39


« Odpověď #2 : Březen 19, 2009, 07:10:11 am »

ahoj,psala jsem,ze schani min. na rok.do te doby nez najdou na tuhle dobu aupair,tak zustavam.tereza
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Mnichov.de © 2024

Stránka Čechů a Slováků o životě, práci a studiu v Mnichově - Německu. Užitečné články s aktuálními informacemi o životě, práci, studiu, kultuře, památkách, akcích v Mnichově i jinde v Německu. Diskuze, inzerce ubytování, práce i seznámení, galerie s fotkami, spolujízda z a do Mnichova. Vše co potřebujete vědět pokud se chystáte vycestovat a nebo přestěhovat do Mnichova - Německa.

Odkazy | spolujizda | Zahnarzt München