Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Německo | Irsko | Kanada | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Aachen | Augsburg | Berlin | Bonn | Bremen | Dortmund | Dresden | Düsseldorf | Erfurt | Frankfurt | Freiburg | Hamburg | Hannover | Karlsruhe | Kassel | Kiel | Köln | Konstanz | Leipzig | Magdeburg | Mainz | Mannheim | München | Nürnberg | Passau | Regensburg | Rostock | Saarland | Stuttgart | Trier | Ulm | Wiesbaden | Würzburg | Jinde v Německu
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Vylet do Alp cez vikend  (Přečteno 52789 krát)
paldou
peter



Karma: 0
Příspěvků: 61


« : Srpen 26, 2008, 09:27:59 am »

Caute,

cez vikend sa chystame s priatelkou ist pozriet do Garmisch-Partenkirchen.
Podarilo sa mi vybavit velke auto z prace (5-kovy kombik), tak ak by mal nahodou niekto zaujem sa pridat tak su este 2-3 miesta volne.
Najradsej by sme boli ak by sa nasiel nejaky par s ktorym by sme sa mohli zoznamit, ale neni to samozrejme podmienka....
Ak by bolo pekne pocasie tak by sme chceli niekde v penzione prespat, takze to planujeme na cele dva dni.
Pripadne ak viete o nejakom super tipe kam do Alp tak budem rad ak mi date vediet.
Kontakt na mna:  Peter.Palacka[zavináč]partner.bmw.de
|Dakujem za tipy
Zaznamenáno
Tomas



Karma: 1
Příspěvků: 158



« Odpověď #1 : Srpen 26, 2008, 11:00:01 am »

Ahoj,
urcite se podivejte do Oberammergau a na klaster Ettal, je to kousek od Garmische a urcite se to vyplati, podobne jako zamek Linderhof. Preju hezky vylet! (pridal bych se ale pritelkyne mi v sobotu teprve prijede zpet a uvitat ji s tim ze bych byl nekde na vylete by nebylo nejvhodnejsi Mrknutí
Zaznamenáno
chakka



Karma: 8
Příspěvků: 147



« Odpověď #2 : Srpen 26, 2008, 12:54:55 pm »

Ahoj, mne se libil napr. i Mittenwald -  je tam pohori Karwendel a da se na nej vyjet i lanovkou, je tam pekny vyhled na Zugspitze...a nebo je v okoli Garmische pekne Eibsee. S.
Zaznamenáno
kleena



Karma: 81
Příspěvků: 1795



« Odpověď #3 : Srpen 26, 2008, 03:38:09 pm »

To zni dobre...skoda, ze jsme na tento vikend uz bohuzel pryc. Treba jeste jindy, jinam? Kombika kdyztak mame :-)
Zaznamenáno

A opice mínusují a mínusují...
i.Shag
marklar



Karma: 0
Příspěvků: 50

No proste Makis...


« Odpověď #4 : Srpen 28, 2008, 05:01:35 pm »

Jasny taky se pridavam, jela bych hned kdy to presne je? pritel je francouz, snad to neni prekazka...
Zaznamenáno

Makis
Tomas



Karma: 1
Příspěvků: 158



« Odpověď #5 : Srpen 29, 2008, 12:52:51 pm »

No vidis, moje pritelkyne je Nemka a francouzstinu ma moc rada, takze si nemusis delat zadne starosti Úsměv
Zaznamenáno
Macouch



Karma: 21
Příspěvků: 310



« Odpověď #6 : Srpen 29, 2008, 01:20:28 pm »

Ahojte,

tento vikend to nevyjde, ale co ten pristi? Mel by nekdo chut se pridat 6.-7.9.?

Co, Tomasi? Mohla by byt legrace, kdyz jsme vsichni tak pekne pripitomeli :-D  (omlouvam se tem co nerozumi, je to vtip - pouze pro znale....)
Ale muzou jet i ti "normalni" :-)
Zaznamenáno
Tomas



Karma: 1
Příspěvků: 158



« Odpověď #7 : Září 01, 2008, 01:10:26 pm »

Ahoj, ten vikend tu mam rodice, dalsi vikend jsem v Cesku, pak je Wiesn a pak mam dovolenou. (vazne, neni to zadna vymluva Úsměv jsi uz treti clovek ktery mi to pise, ale bohuzel ted prvni volny /nenaplanovany/ vikend prijde az nekdy v rijnu. Ale pak klidne muzem, velmi rad pujdu.
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Mnichov.de © 2024

Stránka Čechů a Slováků o životě, práci a studiu v Mnichově - Německu. Užitečné články s aktuálními informacemi o životě, práci, studiu, kultuře, památkách, akcích v Mnichově i jinde v Německu. Diskuze, inzerce ubytování, práce i seznámení, galerie s fotkami, spolujízda z a do Mnichova. Vše co potřebujete vědět pokud se chystáte vycestovat a nebo přestěhovat do Mnichova - Německa.

Odkazy | spolujizda | Zahnarzt München