Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Německo | Irsko | Kanada | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Aachen | Augsburg | Berlin | Bonn | Bremen | Dortmund | Dresden | Düsseldorf | Erfurt | Frankfurt | Freiburg | Hamburg | Hannover | Karlsruhe | Kassel | Kiel | Köln | Konstanz | Leipzig | Magdeburg | Mainz | Mannheim | München | Nürnberg | Passau | Regensburg | Rostock | Saarland | Stuttgart | Trier | Ulm | Wiesbaden | Würzburg | Jinde v Německu
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1] 2   Dolů
 
Autor Téma: Je tu nekdo z Wiesbadenu?  (Přečteno 127874 krát)
marcel.schneider



Karma: 0
Příspěvků: 8


« : Červen 02, 2008, 11:15:23 am »

Ahoj lidicky,

je tu nekdo z Wiesbadenu?

Marcel
« Poslední změna: Listopad 15, 2010, 11:35:33 pm od David » Zaznamenáno
marfa



Karma: 0
Příspěvků: 1


« Odpověď #1 : Červen 15, 2008, 09:09:30 am »

ahoj marcel, tu marcela.  nie som z wiesbadenu, ale zijem nedaleko. bad kreuznach, ak ti to nieco hovori. si uz dlho v nemecku?
Zaznamenáno
hrocho



Karma: 0
Příspěvků: 7


« Odpověď #2 : Červen 19, 2008, 09:46:11 am »

nazdar, ja som pri Frankfurte
Zaznamenáno
marcel.schneider



Karma: 0
Příspěvků: 8


« Odpověď #3 : Červen 28, 2008, 11:09:38 am »

ahoj marcel, tu marcela.  nie som z wiesbadenu, ale zijem nedaleko. bad kreuznach, ak ti to nieco hovori. si uz dlho v nemecku?
Ahoj Marcelo ;-) . Musim se priznat, ze mi to zatim moc nerika. Sice jsem v Nemecku jiz delsi dobu, ale ve Wiesbadenu jen par dni :-( . Ty jsi tu jiz dele?
Zaznamenáno
marcel.schneider



Karma: 0
Příspěvků: 8


« Odpověď #4 : Červen 28, 2008, 11:13:45 am »

nazdar, ja som pri Frankfurte
jj, to je kousek. Znas jeste nejaky lidi z cech/slovenska ktery jsou odsud?
Zaznamenáno
hrocho



Karma: 0
Příspěvků: 7


« Odpověď #5 : Červenec 01, 2008, 09:41:45 am »

nazdar, ja som pri Frankfurte
jj, to je kousek. Znas jeste nejaky lidi z cech/slovenska ktery jsou odsud?

no nejake lidi znam, ale moc ich neni, do Mainz chodim casto,  len tak na pivo a v zime zahrat hokej
Zaznamenáno
JitaR



Karma: 0
Příspěvků: 2


« Odpověď #6 : Srpen 27, 2008, 04:20:20 pm »

ahoj, bydlim v niedernhausen, teprve kratce, vdala jsem se sem. nikoho tu v okoli neznam  Nevím co si myslet/Nerozhodný ale moc rada poznam!
Zaznamenáno
marcel.schneider



Karma: 0
Příspěvků: 8


« Odpověď #7 : Srpen 27, 2008, 06:21:26 pm »

ja jsem tady taky teprve 2 mesice a zatim jsem tu nikoho z cech ani slovenska nepoznal  Pláč .
Zaznamenáno
David
Zakladatel

*

Karma: 45
Příspěvků: 2556


:)


WWW
« Odpověď #8 : Srpen 28, 2008, 12:06:29 pm »

Zkus zajít ke Švejkovi na budvar, možná tam někoho potkáš, teda snad ta hospůdka ještě existuje.
« Poslední změna: Září 08, 2008, 10:33:42 pm od David » Zaznamenáno
Marquetka



Karma: 0
Příspěvků: 23



« Odpověď #9 : Září 01, 2008, 07:00:22 pm »

Davide, ja tam byla v listopadu pozdravit Eddieho. Byla tam jen jakasi obstarozni Hexe a kdyz jsem se ptala po Eddiem, tak tam pry zadny neni a nikdy nebyl. Skoro s placem jsem volala jednomu znamemu Slovakovi, co se stalo se Schwejkem a on rikal, ze to Eddie pustil. To je vse. Davno tam nechodi lidi, co driv. Uz tam nemaji ani budvar :-( Pracovala jsem tam asi pul roku v roce 2005 behem studii a prirostlo mi to k srdci.
Slovaci se schazeji v Litfasäule ;-)

Marceli, muzu ti dat mail na jednoho Slovaka, co je ve Wiesbadenu porad ;-)
Zaznamenáno
marcel.schneider



Karma: 0
Příspěvků: 8


« Odpověď #10 : Září 01, 2008, 07:23:55 pm »

Ahoj Marqutko,
dekuji za informace. Je to velka skoda, ze Svejk uz neni:-(, zrovna jsem se tam chystal. Ale co, aspon jsem si usetril cestu. Jestli mi muzes dat na nekoho kontakt, budu ti velmi vdecny. Rad pokecam v rodnem jazyce :-).
Zaznamenáno
puntulinka



Karma: 0
Příspěvků: 5


« Odpověď #11 : Září 01, 2008, 10:25:33 pm »

ahojte, hladam ubytko vo frankfurte ako studentka od oktobra, rijna, diky moc
Zaznamenáno
hrocho



Karma: 0
Příspěvků: 7


« Odpověď #12 : Září 02, 2008, 05:30:25 pm »

nazdar Marquetka,
kde je ten  Litfasäul ?

dik
Zaznamenáno
marcel.schneider



Karma: 0
Příspěvků: 8


« Odpověď #13 : Září 02, 2008, 11:32:52 pm »

http://www.litfassaeule-wiesbaden.de/
Zaznamenáno
David
Zakladatel

*

Karma: 45
Příspěvků: 2556


:)


WWW
« Odpověď #14 : Září 08, 2008, 10:36:45 pm »

Diky Marquetko, opravil jsem to v seznamu
Zaznamenáno
Stran: [1] 2   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Mnichov.de © 2024

Stránka Čechů a Slováků o životě, práci a studiu v Mnichově - Německu. Užitečné články s aktuálními informacemi o životě, práci, studiu, kultuře, památkách, akcích v Mnichově i jinde v Německu. Diskuze, inzerce ubytování, práce i seznámení, galerie s fotkami, spolujízda z a do Mnichova. Vše co potřebujete vědět pokud se chystáte vycestovat a nebo přestěhovat do Mnichova - Německa.

Odkazy | spolujizda | Zahnarzt München