Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Německo | Irsko | Kanada | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Aachen | Augsburg | Berlin | Bonn | Bremen | Dortmund | Dresden | Düsseldorf | Erfurt | Frankfurt | Freiburg | Hamburg | Hannover | Karlsruhe | Kassel | Kiel | Köln | Konstanz | Leipzig | Magdeburg | Mainz | Mannheim | München | Nürnberg | Passau | Regensburg | Rostock | Saarland | Stuttgart | Trier | Ulm | Wiesbaden | Würzburg | Jinde v Německu
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: 1 ... 49 50 51 52 53 [54] 55 56 57 58 59 ... 188   Dolů
 
Autor Téma: Emigranti prišli zveladiť Európu teda aj Nemecko  (Přečteno 12501426 krát)
diddi



Karma: -56
Příspěvků: 494


« Odpověď #795 : Září 18, 2015, 11:01:26 am »

Diddi, ještě jednou si přečti, co všechno jsem napsal já a co všechno ty z toho dovozuješ.

Konkrétní příklad: nikde jesm neřekl nic o tom, že by bylo třeba pozvat a přijmout všechny. A teď si přečti, jak to jako můj výrok formuluješ ty?
Tohle je typická diskusní demagogie: uvést lež, pak ji rozšlapat na placku a zanést balastem, takže už nikdo nikdy nedohledá, co na začátku vlastně byla pravda.
A a takovouhle s tebou má někdo diskutovat?

Kleeno, nikdo netvrdi, ze s tebou chce diskutovat, nevsimnul sis? Je tady par lidi, kteri sem cas od cas davaji odkazy na ruzne udalosti, ktere se vztahuji k tomuto tematu a obcas je i okomentuji. Nikdo nestoji o to, abys tys je tady napadal. Na tos jeste neprisel?

Druhá perla: "i posledni trouba by měl vědět" - naprosté No-Go a ukončovač diskuse. Takhle se tu bav s ustrašenými a rozčilenými kolegy s cepy v ruce, u toho já nebudu. Co se posledniho trouby tyka, myslim, ze jsem se jenom prizpusobila a do toho, co tys napsal o sprchach.... to ma jeste hodne hodne daleko.

Všimni si, kdo sem píše: většinu času se tady vy zhruba tři patláte ve své malé nesnášenlivé žumpě, nikdo vám v tom už ani neoponuje. Možná jste proto civilizované diskusi odvykli. neb ta jinak probíhá zhruba stylem: argumenty, odpověď na argumenty+protiargumenty atd.

Tvrdíš také, že ti kážu něco o morálce. Opravdu? Myslím, že tak daleko jsem se vůbec nedostal, napsal jsem hlavně, že je my zle z té žumpy co tady z toho děláte. Pokud je ti zle, nic s tim nenadelam, jen ti muzu doporucit, abys nechodil tam, kde je ti zle.

Tak nakonec trochu materiálu do diskuse, zkus se k tomu postavit věcně a držet se argumentů - a vynechat ty, že "každý debil ví...":

Nevybíráme si, kdo se rozhodne odněkud utéct. Tehle vete nerozumim! Každý pro to má své důvody a kromě terorismu jim je můžeme těžko zazlívat. Každého to táhne tam, kde je lépe, někdo se na cestu vydá, jiný ne. Tvoje smysleni je levicacko -anarchisticke. A to je podle mne nebezpecne. Protoze je hlavne bezkoncepcni.
Takže teď jsou ti lidé na moři, na přeplněném člunu bez motoru. Co navrhuješ, nechat je potichu pochcípat? Nebo vzít a obratem dovézt zpátky na břeh Sýrie a vyklopit je tam, aby se za pár dní zase vydali na cestu?
Takže teď jsou tady, někde v Řecku, kde na ně nemají peníze, ani náladu. Je tam velká masa lidí na malém prostoru, bez jakéhokoliv zázemí. A nikdo se o ně nestará, neřekne jim jak a co dál.
Opravdu se divíš, že vzniknou nejrůznější nálady a nápady? Je zcela jedno, že to není správné a že "by měli být vděční" - to davu nevysvětlíš - to je stejné na fotbalovém stadionu i tam.
Takže když už jsme je nepotopili přímo na moři, musíme se postarat o to, aby to celé proběhlo pokud možno bez škod. Hlavne se zodpovedni lide meli davno zacit starat o to, aby jiz nemohli v takovem mnozstvi priplouvat. A ti, kteri maji v poradku doklady a jsou prokazatelne v ohrozeni a nouzi v dusledku valky mohli uz davno klidne i priletet, kdyby hlavy pomazane premyslely.
A to podle mě opravdu znamená:
- zorganizovat logistiku těch lidí na celoevropské úrovni, ne nechat Řeky, Srby nebo Maďary plácat se v tom sami a pak jen kritizovat
- dát těm lidem pocit, že to celé někam spěje, že v každém okamžiku jsou jasné kroky, co bude dál
- těm, co v nějakých těch táborech skončí dát perspektivu. To je důležité, protože když budou lidé po strastiplné cestě "za lepším" měsíce hnít bez perspektivy a denního režimu v táborech, nevznikne nic jiného, než zase kriminalita a nepokoje. Představ si, že měsíce sedíš v táboře, spát, vstát, jíst, jít na hajzlík, televize, spát. Neměl by být problém, zařídit, podobně jako ve věznicích, zvláštní pracovní místa, kde by mohli pracovat, dostat za to nějaké kapesné a dostat přitom trošku cit pro to, jak to tady chodí, a že když se dělá, tak z toho taky něco je. Ale on to problem zrejme je a velky. A jeste vetsi vznika potom s jejich naslednou integraci, ktera neni mozna. Ale to ty zrejme odmitas videt[/i].
- a ano, také musí být opravdu jasné: přišli jste sem proto, že to tu je takové, jaké to je, a k tomu patří i naše pojetí práv, a tato práva musíte akceptovat, ta jsou základem toho, proč je naše společnost taková, že i vás lákalo sem přijít.
« Poslední změna: Září 18, 2015, 11:42:17 am od diddi » Zaznamenáno
kleena



Karma: 81
Příspěvků: 1795



« Odpověď #796 : Září 18, 2015, 11:08:10 am »

Tenhle maglajz se nedá číst, zkus to prosím okomentovat pořádně, aby bylo poznat, co je komentovaný text a co komentář.
OK, tohle nikam nepovede...rozeberu to za tebe, hold on...
« Poslední změna: Září 18, 2015, 11:13:07 am od kleena » Zaznamenáno

A opice mínusují a mínusují...
i.Shag
diddi



Karma: -56
Příspěvků: 494


« Odpověď #797 : Září 18, 2015, 11:20:54 am »

Je mi lito, na to opravdu nemam cas. Myslim, ze je jasne videt, co jsem k tvemu textu vepsala je. Je to psano kurzivou.
Zaznamenáno
jirike
Host
« Odpověď #798 : Září 18, 2015, 11:49:16 am »

To ze z NEKTERYCH deti imigrantu 60-90 let vyrostli povaleči, dealeři a nakonec i par teroristu neznamena prece že nutne kazdy nový prichozi musi byt takovy...

I soucasny prezident USA byl demokraticky zvolen většinou a historie nijak neresi popularitu Ku Klux Klanu par desitek let zpet...
Skoda ze se hlavni aktéři nedozili neceho takoveho Mrknutí
Presto to v nekterych lidech pretrvava dodnes...

Videa a clanky tady predkladane jsou rasove motivovane a nikdo me nepresvedsi ze ne a to bez ohledu na to o jake procento z te ktere mensiny se jedna.
A jake to ma duvody a priciny...

Branim se vnitřne tomu prirovnani ale neco na tom opravdu je...
Pisu vytvareni odporu a nenavisti k urcitemu etniku v Evrope v 30-40letech...
A valce...

Neni tak uplne jedno pise-li sem jeden nebo dva nebo tri, protoze lidi co ,, rádi " o cemkoli diskutovali to proste uz vzdali...
Nikoho nebavi opakovat totez porad dokola...
A misto argumentu pak koukam na dalsi rasove motivovane video bez ohledu na to, kdo ho tocil, kde, jak je sestrihane a z jakeho duvodu... a proc ho predkladaji nejdrive zastanci ultrapravice a pak dal siri i s komentari plnymi spekulaci o vsem moznem...

Doufam ze mezi akademicky vzdelane se nepocita Okamura, Brychta nebo ten doktor filozof ze Slovenska, co ,, vymyslel ten Sci-Fi pribeh o novych zubech v Kanade....

Mrknutí

Vsima si nekdo i toho, jak uspesne se ,,nekterym" lidem uspesne dari rozvrtavat spolecnost stejne hovoricich lidi v Evropě pěkně zevnitř ? Mrknutí
A jak malo k tomu staci ?
Treba jedno video nebo prekrouceny článek...
Hary by asi řekl ze to dělají placení agenti z USA...
Zaznamenáno
kleena



Karma: 81
Příspěvků: 1795



« Odpověď #799 : Září 18, 2015, 12:00:34 pm »

Je mi lito, na to opravdu nemam cas. Myslim, ze je jasne videt, co jsem k tvemu textu vepsala je. Je to psano kurzivou.
Nemít čas, to si představuji o dost jinak. Nemáš chuť o tématu přemýšlet, tomu už bych věřil spíše.
Poznat to nebylo, to mi věř, byl to jeden velký bordel.

Nicméně já si ten čas vzal, here we go...
3
2
1

Diddi, ještě jednou si přečti, co všechno jsem napsal já a co všechno ty z toho dovozuješ.
Konkrétní příklad: nikde jesm neřekl nic o tom, že by bylo třeba pozvat a přijmout všechny. A teď si přečti, jak to jako můj výrok formuluješ ty?
Tohle je typická diskusní demagogie: uvést lež, pak ji rozšlapat na placku a zanést balastem, takže už nikdo nikdy nedohledá, co na začátku vlastně byla pravda.
A a takovouhle s tebou má někdo diskutovat?
Kleeno, nikdo netvrdi, ze s tebou chce diskutovat, nevsimnul sis? Je tady par lidi, kteri sem cas od cas davaji odkazy na ruzne udalosti, ktere se vztahuji k tomuto tematu a obcas je i okomentuji. Nikdo nestoji o to, abys tys je tady napadal. Na tos jeste neprisel?
Takže tenhle thread je tady jen od vás, pro vás, abyste si tady pěkně izilovaně mohli rochnit v nahýnku, bez vyrušování nějakými odlišnými názory?
To by leccos vysvětlovalo a ulehčovalo situaci těm, kdo přemýšlejí, co se stalo lidem, které dřívě považovali za celkem rozumné...

Druhá perla: "i posledni trouba by měl vědět" - naprosté No-Go a ukončovač diskuse. Takhle se tu bav s ustrašenými a rozčilenými kolegy s cepy v ruce, u toho já nebudu.
Co se posledniho trouby tyka, myslim, ze jsem se jenom prizpusobila a do toho, co tys napsal o sprchach.... to ma jeste hodne hodne daleko.
Myslím, že ne. Myslím, že jen slyším kejhat potrefené husy.

Všimni si, kdo sem píše: většinu času se tady vy zhruba tři patláte ve své malé nesnášenlivé žumpě, nikdo vám v tom už ani neoponuje. Možná jste proto civilizované diskusi odvykli. neb ta jinak probíhá zhruba stylem: argumenty, odpověď na argumenty+protiargumenty atd.
Tvrdíš také, že ti kážu něco o morálce. Opravdu? Myslím, že tak daleko jsem se vůbec nedostal, napsal jsem hlavně, že je my zle z té žumpy co tady z toho děláte.
Pokud je ti zle, nic s tim nenadelam, jen ti muzu doporucit, abys nechodil tam, kde je ti zle.
Tohle je rovněž zdánlivě veliká duchaplnost, ale bohužel zcela mylná: proti nešvarům je třeba bojovat, nejlépe samozřejmě argumenty s nadějí, že původci nešvarů některé z nich přijmou a sv= chování změní.

Tak nakonec trochu materiálu do diskuse, zkus se k tomu postavit věcně a držet se argumentů - a vynechat ty, že "každý debil ví...":
Nevybíráme si, kdo se rozhodne odněkud utéct.
Tehle vete nerozumim!
Chce se mi zopakovat že to leccos vysvětluje, ale zkusím to jinak: nemáme šanci ovlivnit, kdy, kde a kdo se rozhodne utéci a hledat lepší život jinde.
Leda tedy, že bysme postavili na hranici libyjských vod partu samopalníků a kosili je rovnou tam, Nebo prodali Asádovi pár maličkých atomovek.
Nenavrhuješ-li něco takového, musíme žít s tím, že se občas někdo na cestu vydá - a pak je na nás, jak s tímto faktem naložíme.

Jisteže by bylo nejlepší zlepšit život a ukončit válku tam, aby nikdo neměl důvod se stěhovat. Pak by také těch uprchlíků opravdu ubylo.
Jenomže to, proč je tahle část světa tak rozjebaná a plná islamistických bojůvek a despotů, je naše vina, resp. vina naší západní civilizace, konkrétně USA a Anglie. Tyto země odnepaměti tyto končiny využívaly, k čemuž například v 50. letech neváhaly svrhnout pár vládců a pokužít k tomu koho - ano, "boží bojovníky".
Dělali (jsme) to tehdy a děláme to pořád, pořád máme pocit, že nekde zasáhneme, svrhneme tohohle a hned bude všude demokracie - ale na cestě k ní můžeme posílit tu tyhle rebely, tu jiné, "nepřítel našeho nepřítele je naším přítelem". Jenže přátele je třeba so vybírat pečlivěji a rychlá řešení bývají krátkozraká.


Každý pro to má své důvody a kromě terorismu jim je můžeme těžko zazlívat. Každého to táhne tam, kde je lépe, někdo se na cestu vydá, jiný ne.
Tvoje smysleni je levicacko -anarchisticke.
A teď ještě nějakou kavárnu a sluníčkáře prosimich.

A to je podle mne nebezpecne. Protoze je hlavne bezkoncepcni.
Hmm, tož co by bylo koncepčnější? Plkat umí každý, ale co konkrétního, kromě plotů a samopalů, by mohlo pomoci?

Takže teď jsou ti lidé na moři, na přeplněném člunu bez motoru. Co navrhuješ, nechat je potichu pochcípat? Nebo vzít a obratem dovézt zpátky na břeh Sýrie a vyklopit je tam, aby se za pár dní zase vydali na cestu?
Takže teď jsou tady, někde v Řecku, kde na ně nemají peníze, ani náladu. Je tam velká masa lidí na malém prostoru, bez jakéhokoliv zázemí. A nikdo se o ně nestará, neřekne jim jak a co dál.
Opravdu se divíš, že vzniknou nejrůznější nálady a nápady? Je zcela jedno, že to není správné a že "by měli být vděční" - to davu nevysvětlíš - to je stejné na fotbalovém stadionu i tam.
Takže když už jsme je nepotopili přímo na moři, musíme se postarat o to, aby to celé proběhlo pokud možno bez škod.
Hlavne se zodpovedni lide meli davno zacit starat o to, aby jiz nemohli v takovem mnozstvi priplouvat. A ti, kteri maji v poradku doklady a jsou prokazatelne v ohrozeni a nouzi v dusledku valky mohli uz davno klidne i priletet, kdyby hlavy pomazane premyslely.
To je jako z Pohádek a tisíce a jedné noci...opravdu čekáš, že by ti lidé mohli sednout na letadlo a přiletět? SLyšelas už někdy o vízech a tom, jakou asi šanci bud emít Libyjec nebo Afghánec, takový glejt získat?
A pak tu máme to moře, kde málem zhebli: myslíš, že když jde o život, budu více než vodu chránit pasporty?
Jistě, někteří je možná zahodili opravdu, ale to těžko poznáš a jeden pytel a velký obušek, to už tu bylo tolikrát...

A to podle mě opravdu znamená:
- zorganizovat logistiku těch lidí na celoevropské úrovni, ne nechat Řeky, Srby nebo Maďary plácat se v tom sami a pak jen kritizovat
- dát těm lidem pocit, že to celé někam spěje, že v každém okamžiku jsou jasné kroky, co bude dál
- těm, co v nějakých těch táborech skončí dát perspektivu. To je důležité, protože když budou lidé po strastiplné cestě "za lepším" měsíce hnít bez perspektivy a denního režimu v táborech, nevznikne nic jiného, než zase kriminalita a nepokoje. Představ si, že měsíce sedíš v táboře, spát, vstát, jíst, jít na hajzlík, televize, spát. Neměl by být problém, zařídit, podobně jako ve věznicích, zvláštní pracovní místa, kde by mohli pracovat, dostat za to nějaké kapesné a dostat přitom trošku cit pro to, jak to tady chodí, a že když se dělá, tak z toho taky něco je. Ale on to problem zrejme je a velky. A jeste vetsi vznika potom s jejich naslednou integraci, ktera neni mozna. Ale to ty zrejme odmitas videt.
- a ano, také musí být opravdu jasné: přišli jste sem proto, že to tu je takové, jaké to je, a k tomu patří i naše pojetí práv, a tato práva musíte akceptovat, ta jsou základem toho, proč je naše společnost taková, že i vás lákalo sem přijít.
Ticho po pěšině.
Zaznamenáno

A opice mínusují a mínusují...
i.Shag
diddi



Karma: -56
Příspěvků: 494


« Odpověď #800 : Září 18, 2015, 12:11:40 pm »

To ze z NEKTERYCH deti imigrantu 60-90 let vyrostli povaleči, dealeři a nakonec i par teroristu neznamena prece že nutne kazdy nový prichozi musi byt takovy...

Videa a clanky tady predkladane jsou rasove motivovane a nikdo me nepresvedsi ze ne a to bez ohledu na to o jake procento z te ktere mensiny se jedna.
A jake to ma duvody a priciny...


Jsem presvedcena, ze 90% lidi, kteri reaguji s obavami a negativne na soucasne udalosti nejsou rasiste. To by se napr. Cesi uz davno postarali o to, aby z Cech odesli Vietnamci. Take nevypadaji prave evropsky.

Branim se vnitřne tomu prirovnani ale neco na tom opravdu je...
Pisu vytvareni odporu a nenavisti k urcitemu etniku v Evrope v 30-40letech...
A valce...

To byla naprosto odlisna doba a situace a absolutne se neda srovnavat.

Neni tak uplne jedno pise-li sem jeden nebo dva nebo tri, protoze lidi co ,, rádi " o cemkoli diskutovali to proste uz vzdali...
Nikoho nebavi opakovat totez porad dokola...
A misto argumentu pak koukam na dalsi rasove motivovane video bez ohledu na to, kdo ho tocil, kde, jak je sestrihane a z jakeho duvodu... a proc ho predkladaji nejdrive zastanci ultrapravice a pak dal siri i s komentari plnymi spekulaci o vsem moznem...

Doufam ze mezi akademicky vzdelane se nepocita Okamura, Brychta nebo ten doktor filozof ze Slovenska, co ,, vymyslel ten Sci-Fi pribeh o novych zubech v Kanade....

Je jich dost. Snad ti momentalne za vsechny postaci nazor tohoto uznavaneho chirurga, ktery uz ma par krizku na krku a jiste velke zivotni zkusenosti. Pozdeji ti nejake jeste vyhledam, neni problem.



Mrknutí

Vsima si nekdo i toho, jak uspesne se ,,nekterym" lidem uspesne dari rozvrtavat spolecnost stejne hovoricich lidi v Evropě pěkně zevnitř ? Mrknutí
A jak malo k tomu staci ?
Treba jedno video nebo prekrouceny článek...
Hary by asi řekl ze to dělají placení agenti z USA...
« Poslední změna: Listopad 29, 2018, 01:14:05 pm od David » Zaznamenáno
rudo



Karma: -112
Příspěvků: 1466


« Odpověď #801 : Září 18, 2015, 12:40:43 pm »

Nebo ten canc, že si má někdo stěhovat imigranty domů. To není rozumný a vtipný argument, jak se může na první pohled zdát, podobně jako si domů neberu vězně nebo nezaměstnané, jsou věci, o které se - za moje peníze - má postarat stát.
A za ty svoje peníze po něm chci také to, aby se choval fér a nenechal lidi, co sem přišli z oblastí, kde jim hrozila újma, hnít pod mostem nebo ztratit poslední zbytky úcty a perpektivu bezvýchodným pobytem v táborech. A samozřejmě také chci, aby jim kromě té šance zcela jasně sdělil, jaké jsou naše hodnoty, a že ty nejsou předmětem smlouvání. Tedy, že každý může věřit čemu a nosit co chce, a žádní manželé a bratři neurčují směr života žen. Pokud jsou ochotni tyto základy akceptovat, není důvod, nedat jim šanci zařídit si tu dobrý život.
A ne, ani já nechci jít jinam, chci z dobrých důvodů být tady - a přesto chci, aby to tu bylo takové, jak to nejlepší přijde mně.

a ked tie hodnoty nebudu chciet akceptovat a dodrziavat tak potom co navrhujes?
masovo ich pokutovat, alebo napriklad verejnoprospesne prace?

myslis, ze oni sa budu snazit dodrziavat nejake pravidla, ktore im nevyhovuju?
ved to uz ukazali hned na zaciatku pri prichode do EU - ked pravidlo, ze sa treba nechat zaregistrovat nevyhovuje, tak ho proste porusime, no a ?
ked chceme ist dalej tak pojdeme aj po dialnici, nevadi, ze existuje pravidlo, ze po dialnici sa peso nechodi atd.
« Poslední změna: Září 18, 2015, 12:42:19 pm od rudo » Zaznamenáno
diddi



Karma: -56
Příspěvků: 494


« Odpověď #802 : Září 18, 2015, 12:42:27 pm »

Kleeno, odpovidat ti na jednotlive tvoje reknu ted kulantne "nazory" nebudu, myslim, ze to nema smysl. Ty mas svuj postoj, ja svuj. Pouze s tim rozdilem, ze ja se chovam v diskuzi slusneji, coz se bohuzel o tobe jiz delsi dobu rici neda. Skoro by se mi chtelo rict, ze nam trochu jahodovatis.Mrknutí

Klidne si bojuj proti tomu, co povazujes za nesvar jak je libo, je to tvoje svobodna vule, ja ti v tom nebranim. Pokud budes ovsem urazet, nediv se, ze zrejme prijde za tebou echo.

Vim dobre, ze bych sem nic davat nemusela, ale zrovna na just se mi chce. Tak bud pro mne za mne bojuj nebo treba zvracej, mne je to jedno.

Co se argumentu tyka, zatim jsem bohuzel zadne natolik padne, aby mne presvedcily o spatnosti/pomylenosti meho pocinani, od tebe a vlastne i obecne zde, necetla.
Zaznamenáno
kleena



Karma: 81
Příspěvků: 1795



« Odpověď #803 : Září 18, 2015, 01:12:32 pm »

a ked tie hodnoty nebudu chciet akceptovat a dodrziavat tak potom co navrhujes?
masovo ich pokutovat, alebo napriklad verejnoprospesne prace?
Pak nastupuje trestní právo, jen je potřeba nebát se ho také použít

myslis, ze oni sa budu snazit dodrziavat nejake pravidla, ktore im nevyhovuju?
To bysme po nich měli vyžadovat - podobně, jako se my řídíme místními pravidly, když jsme někde jinde...

ved to uz ukazali hned na zaciatku pri prichode do EU - ked pravidlo, ze sa treba nechat zaregistrovat nevyhovuje, tak ho proste porusime, no a ?
ked chceme ist dalej tak pojdeme aj po dialnici, nevadi, ze existuje pravidlo, ze po dialnici sa peso nechodi atd.
Nemyslím si, že je třeba trvat na správném držení příboru, když se na obzoru hledá atomový hřib.
Tyhle prohřešky jsou naprosto směšné vůči tomu, před čím jich valná většina utíká.

A samotné to pravidlo o žádosti o azyl v první zemi, kde se vylodí: kolik lidí myslíš, že se vylodí na severu z Baltu, co myslíš? Tohle pravidlo se snaží nechat většinu uprchlíků zrovna v těch nejchudších zemích EU...přijde ti to fér?

Kleeno, odpovidat ti na jednotlive tvoje reknu ted kulantne "nazory" nebudu, myslim, ze to nema smysl. Ty mas svuj postoj, ja svuj. Pouze s tim rozdilem,
Zase pokus o demagogii, ovšem velmi průhledný. Buď se chceš bavit, a zatím to děláš, a potom odpovídej na věci řečené a ne vycucané z prstu - a reaguj tak, aby na to odpovídat šlo.
Pokud ti jde jen o to si odplivnout, pak je slušnější to nedělat na veřejnosti.

ze ja se chovam v diskuzi slusneji, coz se bohuzel o tobe jiz delsi dobu rici neda. Skoro by se mi chtelo rict, ze nam trochu jahodovatis.Mrknutí
Klidne si bojuj proti tomu, co povazujes za nesvar jak je libo, je to tvoje svobodna vule, ja ti v tom nebranim. Pokud budes ovsem urazet, nediv se, ze zrejme prijde za tebou echo.
Opravdu? To, co tady děláš poslední dva dny, je slušné jen formálně. Obsahově je to o mnoho tříd níž.
Když už něco předhazuješ mně, podívej se, kde jsem já neslušný a někoho urážím. Nevidím nic kromě věcí, které pokud někoho urazily, zjevně trefily cíl.

Co se argumentu tyka, zatim jsem bohuzel zadne natolik padne, aby mne presvedcily o spatnosti/pomylenosti meho pocinani, od tebe a vlastne i obecne zde, necetla.
Argumenty zatím úspěšně ignoruješ úplně všechny, reaguješ jen na naprosté okrajoviny, nebo na vůbec nevyřčené věci. Třeba se k tomu ale ještě dopracujeme.
« Poslední změna: Září 18, 2015, 01:39:41 pm od kleena » Zaznamenáno

A opice mínusují a mínusují...
i.Shag
nanuk



Karma: -69
Příspěvků: 634


« Odpověď #804 : Září 18, 2015, 01:21:30 pm »

Nanuk býval kde bol utečenecký tábor 8 rokov,dokiaľ ho nepodpálili ,aby mohli ísť do Nemecka.Kto z vás žil v blízkosti utečeneckého tábora aspoň 1 rok?Co?????
Ja viem o čom hovorím.Nie je to hypotetické,ale to,čo človek za 8 rokov zažil v meste s migrantmi v utečeneckom tábore.Ja mám len z takej masy jednoducho strach,lebo zažil som ich menej a nebolo to ružové.Dúfam,že všetci budete mať s nimi len dobré skúsenosti.

Zažil som všeličo,mám poznatky a skúsenosti s týmito pokojamilovnými ľuďmi,čo si idú tvrdo za svojím!
Násilie im nie je cudzie,lebo naučili ich bojovať,vedia bojovať a budú bojovať.
Zaznamenáno
kosmopolita



Karma: -25
Příspěvků: 348


« Odpověď #805 : Září 18, 2015, 02:30:58 pm »

Kleena, Jirike, vaše názory už jsou bohužel neaktuální. Uvědomte si, že v těchto dnech Evropa bojuje o přežití. Už jen několik zvrhlíků mezi evropskými politiky plácá podobné ,, nesmysly,, jako vy dva. Zapište si vy dva za uši: Multikulti se nezdařila. Je konec. Lidi v Evropě čekají jen jak se celý prostor uzavře. A pomodleme se - Ať z tohoto celého průseru nevzejde válka!!!!!! Díky slaboučké EU. Amen
Zaznamenáno
rudo



Karma: -112
Příspěvků: 1466


« Odpověď #806 : Září 18, 2015, 02:40:06 pm »

a ked tie hodnoty nebudu chciet akceptovat a dodrziavat tak potom co navrhujes?
masovo ich pokutovat, alebo napriklad verejnoprospesne prace?
Pak nastupuje trestní právo, jen je potřeba nebát se ho také použít

myslis, ze oni sa budu snazit dodrziavat nejake pravidla, ktore im nevyhovuju?
To bysme po nich měli vyžadovat - podobně, jako se my řídíme místními pravidly, když jsme někde jinde...

ved to uz ukazali hned na zaciatku pri prichode do EU - ked pravidlo, ze sa treba nechat zaregistrovat nevyhovuje, tak ho proste porusime, no a ?
ked chceme ist dalej tak pojdeme aj po dialnici, nevadi, ze existuje pravidlo, ze po dialnici sa peso nechodi atd.
Nemyslím si, že je třeba trvat na správném držení příboru, když se na obzoru hledá atomový hřib.
Tyhle prohřešky jsou naprosto směšné vůči tomu, před čím jich valná většina utíká.

A samotné to pravidlo o žádosti o azyl v první zemi, kde se vylodí: kolik lidí myslíš, že se vylodí na severu z Baltu, co myslíš? Tohle pravidlo se snaží nechat většinu uprchlíků zrovna v těch nejchudších zemích EU...přijde ti to fér?



aha, takze zmluvy v EU su nefer? no to je ale zaujimave ... europske hodnoty a nefer zmluvy ...

dobry napad s tym trestnym pravom, tak ok otestujeme, ako to bude fungovat ...

len neviem ake navrhy padnu potom, ked zacnu masovo vyhlasovat, ze ich nejake europske pravo nezaujima, lebo oni maju zakony od Alaha ... a vyhostit ich samozrejme nemozeme, ked uz budu mat pasy EU ...

Zaznamenáno
rudo



Karma: -112
Příspěvků: 1466


« Odpověď #807 : Září 18, 2015, 02:42:38 pm »

kleena - pravo okrem ineho aj hovori, ze prekracovat hranice EU sa nesmie bez platnych dokomentov ...

ale jasne, kedze utekaju pred atomovymi hribmi, v Turecku alebo v Lybii, tak sa ich pravo netyka ... teraz uz ostava vyriesit len otazku, ze v ktorom momente pre nich zacne to pravo platit ...
Zaznamenáno
rudo



Karma: -112
Příspěvků: 1466


« Odpověď #808 : Září 18, 2015, 02:50:27 pm »

s tym napadom sa zacalo pristupovat aj k romom na SK po 2. sv. vojne - ked nebudu chciet akceptovat spolocenske hodnoty, tak v tom momente nastupuje trestne pravo.

preco potom romovia nie su masovo trestani za take porusovanie zakonov (a spolocenskych hodnot) ako je pohlavny styk s maloletymi, ze sa nestaraju o deti a nedbaju o ich riadnu skolsku dochadzku, ze "vybyvaju" byty atd.?

co je s tym trestnym pravom?

a co potom, ked v buducnosti sa takto nebudu dat riesit aj problemy skupiny ludi co su dnes utecenci, lebo ved oni usli pred vojnou, oni maju sariu atd...
Zaznamenáno
jirike
Host
« Odpověď #809 : Září 18, 2015, 02:51:49 pm »

Kleena, Jirike, vaše názory už jsou bohužel neaktuální. Uvědomte si, že v těchto dnech Evropa bojuje o přežití. Už jen několik zvrhlíků mezi evropskými politiky plácá podobné ,, nesmysly,, jako vy dva. Zapište si vy dva za uši: Multikulti se nezdařila. Je konec. Lidi v Evropě čekají jen jak se celý prostor uzavře. A pomodleme se - Ať z tohoto celého průseru nevzejde válka!!!!!! Díky slaboučké EU. Amen

Zatim tady je zhruba stejny pocet ,, novych " lidi jako loni...
Jen o neco rychleji.
Pokud se ,, vylodi " v jeden den na jednom nadrazi 9000tis lidi neznamena to ani valku a ani nic podobneho, jen je to proste mnoho lidi najednou a opet...
Se toho nekdo chytne a dela z toho 3.svet.valku...
Samozrejme ze to zabira cas a stoupa nervozita na obou stranach...
Neni to prirozene ??
Prerozdelit, zaregistrovat, odeslat, nakrmit... Tedy i přespat.
A je jasny ze pokud se nekde nahromadili a prijdou pak naraz...
Je to horsi nez postupne... Nebo ? Mrknutí
Vojaci sice povolani v mnoha zemich byli ale ne na to, aby zacali strilet ale aby chranili majetek, nasmerovali jinam a pomahali pred humanitární krizí,  protoze jak pise mnoho lidi z taboru jen malickost jako rozdat kazdemu lahev s vodou je poctu tisicu dost narocny ukon...

Pry ,,Amen"  Škleb fakt me bavíš  Mrknutí
Tohle si odpustili i jiny esa...  Kroutím očima
Zaznamenáno
Stran: 1 ... 49 50 51 52 53 [54] 55 56 57 58 59 ... 188   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Mnichov.de © 2024

Stránka Čechů a Slováků o životě, práci a studiu v Mnichově - Německu. Užitečné články s aktuálními informacemi o životě, práci, studiu, kultuře, památkách, akcích v Mnichově i jinde v Německu. Diskuze, inzerce ubytování, práce i seznámení, galerie s fotkami, spolujízda z a do Mnichova. Vše co potřebujete vědět pokud se chystáte vycestovat a nebo přestěhovat do Mnichova - Německa.

Odkazy | spolujizda | Zahnarzt München