Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Německo | Irsko | Kanada | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Aachen | Augsburg | Berlin | Bonn | Bremen | Dortmund | Dresden | Düsseldorf | Erfurt | Frankfurt | Freiburg | Hamburg | Hannover | Karlsruhe | Kassel | Kiel | Köln | Konstanz | Leipzig | Magdeburg | Mainz | Mannheim | München | Nürnberg | Passau | Regensburg | Rostock | Saarland | Stuttgart | Trier | Ulm | Wiesbaden | Würzburg | Jinde v Německu
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: 1 ... 48 49 50 51 52 [53] 54 55 56 57 58 ... 188   Dolů
 
Autor Téma: Emigranti prišli zveladiť Európu teda aj Nemecko  (Přečteno 12421660 krát)
nanuk



Karma: -69
Příspěvků: 634


« Odpověď #780 : Září 16, 2015, 01:10:04 pm »

Zaujímavé čítanie o možnom skonfiškovaní súkromných budov v Nemecku pre ubytovanie migrantov.
http://www.aktuality.sk/clanok/304185/sledujeme-online-v-madarsku-plati-krizovy-stav-utecenci-sa-presuvaju-na-ine-trasy/?utm_source=cas.sk&utm_medium=zona-hp&utm_content=box-aktuality-hp&utm_campaign=cross#
Zaznamenáno
nanuk



Karma: -69
Příspěvků: 634


« Odpověď #781 : Září 16, 2015, 01:12:23 pm »

Upozornenie- tieto videá nie sú vhodné pre osoby mladšie ako 18 rokov a citlivé povahy.
Sú tu dve videá,kde môžete vidieť všeličo..........hlavne hromadnú bitku a násilnosti.
Nebijú sa starousadlíci z Európy....

Bojovníci sa asi začínajú prejavovať,vedia bojovať,tak robia to,čo vedia.

Nešírim poplašné správy,len dávam sem príspevky s tlačových agentúr ,prosím.....
Že bitka v Berne - kto to nečakal.....
http://www.topky.sk/cl/11/1498381/Brutalne-VIDEO-zo-Svajciarska--Pristahovalci-sa-vrhli-na-auto--druhe-ich-zramovalo
« Poslední změna: Září 16, 2015, 01:19:11 pm od nanuk » Zaznamenáno
nanuk



Karma: -69
Příspěvků: 634


« Odpověď #782 : Září 16, 2015, 05:31:20 pm »

V Maďarsku už násilím prerazili zvrchované hranice cudzieho štátu emigranti a násilím vnikli na územie Maďarska.Bol použitý slzný plyn a vodné delo,na miesto povolané posily.
Pýtam sa komu by sa páčilo,keby násilím vnikli napr.do vašej záhrady,na váš pozemok,napáchali by pritom škody,ktoré vám nikto nezaplatí. Len tak ďalej utrápení občania utekajúci pred vojnou ,ktorým Európania dajú po ceste najesť,napiť a všetko ostatné.
Len stále nevieme,prečo títo bojovníci sú takí bojovní a nie umiernení,keď utekajú pred bojom. Alebo tu niečo nehrá?

http://www.cas.sk/clanok/330239/migranti-v-roszke-prerazili-plot-policia-zasiahla-slzotvornym-plynom-a-vodnymi-delami.html
Zaznamenáno
kleena



Karma: 81
Příspěvků: 1795



« Odpověď #783 : Září 17, 2015, 04:54:29 pm »

Hmmm....
Díky za link.

Jinak je tenhle thread jen exhibice lidské přízemnosti a stádnosti, esence nesnášenlivé onanie. Od koho...od imigrantů, dlužno podotknout. Od těch, kteří sem šli za lepším a kdyby všichni "domácí" byli aplikovali podobné stádní předsudky, hnijí tihle hrdinové někde za kasou v Tescu jako "brigádník". V lepším případě.
Stačí trošku hecu a všichni jsou najednou vlastenci jak řemen, plni naprosto jasných apokalyptických představ a spravedlivého rozhořčení.
A svou vlast, a všechny vlasti okolo, které to jsou, to je vedlejší, by bránili s kudlou v ruce, nebo alespoň záplavou slov, která si ani nemusí vymýšlet, protože je stačí posbírat od soukmenovců a jinak uspořádat - výsledek je stejný.

Kdyby to nebylo ke zvracení, je to k (spíše hořkému) smíchu.
Mně je tedy, spíše, než do smíchu, trochu blbě a je to právě hnůj, dovlečený sem hlavními aktéry tohoto threadu, proč sem poslední dobou radši ani nelezu.

Bývalo to užitečné fórum, kde se člověk mohl pobavit a zeptat. Odpočívej v pokoji.
« Poslední změna: Listopad 29, 2018, 01:14:27 pm od David » Zaznamenáno

A opice mínusují a mínusují...
i.Shag
diddi



Karma: -56
Příspěvků: 494


« Odpověď #784 : Září 17, 2015, 06:42:25 pm »

Je to jenom jedno vlakno, Kleeno. Kdyz se ti nelibi, neni nic snazsiho, nez ho ignorovat. Tebe omlouva snad jenom to, ze jsi mlady a..... A moc jsi asi toho spatneho nezazil.

Mmch. tenhle clanecek, to je taky snuska ......

Napr. toto:Nikoho z nich nezajímá sociální systém, lidi, se kterými jsme mluvili, mají vysokou školu, kterou nemohli dodělat, protože po Masters jdeš narukovat do války. Chtěj pracovat a mít normální život.
A proto se vsichni cpou hlavne do Nemecka.

Nevim, jake pohnutky maji ostatni, co sem pisi to, co ti nevoni. Vlastne mozna vim. Vim i jake mam ja. Necitim se byt imigrantem. Jsem tu jiz 20 let legalne provdana a pristoupila jsem na manzelovo nalehani zit zde. Zde jsem porodila a vychovavam syna, zde se pachtime, ano pachtime abychom na stara kolena mohli zit zajistene a v klidu.  Hlavne o ten klid nam jde, vis? Ne o ta Eura, o ktera prijdeme tou stedrou nabidkou pani Merkelove. A nekdo takovy jako ty se bude na me povysovat? Doufam, ze sis alespon vzal nejakeho toho vysokoskolaka ze Syrie (s pravym a nefalsovanym pasem) domu, abys nam tedy ukazal, ze jsi lepsi, nez my.
Zaznamenáno
nanuk



Karma: -69
Příspěvků: 634


« Odpověď #785 : Září 17, 2015, 06:55:21 pm »

Diddy, hovoríš mi zo srdca.Tiež nie som mladý,zažil som všeličo,prajem Ti,aby Ti vyšli Tvoje predstavy.všetky moje príspevky ohľadom emigrantov píšem vlastne zo strachu o našu alebo o budúcnosť našich detí v našej Európe.Nemám nič proti poriadnym ľuďom,môžu byť akejkolvek národnosti.Chcem len aby dodržiavali naše európske zákony tak,ako ich musíme dodržiavať my! Lenže bez dokladov,alebo v Turecku za babku vzrobených falošných je veľké riziko vnímať všetko,čo sa tu deje.
Nechcem nič viac ako pokoj a žiť v bezpečnej krajine.
Zaznamenáno
diddi



Karma: -56
Příspěvků: 494


« Odpověď #786 : Září 17, 2015, 08:12:02 pm »

Naskyta se otazka, co vlastne se svou minulosti v Nemecku jeste delal? Proc ho davno nevykopli? Ale logicky, je lepsi, ze tady byl pod kontrolou, nez aby se vratil na falesny pas s uprchliky zpatky. Snad se policistka zotavi bez nasledku.
« Poslední změna: Listopad 29, 2018, 01:14:59 pm od David » Zaznamenáno
kleena



Karma: 81
Příspěvků: 1795



« Odpověď #787 : Září 17, 2015, 08:22:27 pm »

Diddi, hovoríš bohužel přesně tím stylem, jako lidé, hlásající podobné hovadiny jako ty. Hlavně tak rychle přecházíte k osobním útokům a nemístnostem, jako že kdo sem, abych se nad tebe povyšoval (co víš o mně, že soudíš, že někdo takový nejsem, a kdes viděla to povyšování - není to - a možná oprávněně, jen v tvé hlavě?)
Nebo ten canc, že si má někdo stěhovat imigranty domů. To není rozumný a vtipný argument, jak se může na první pohled zdát, podobně jako si domů neberu vězně nebo nezaměstnané, jsou věci, o které se - za moje peníze - má postarat stát.
A za ty svoje peníze po něm chci také to, aby se choval fér a nenechal lidi, co sem přišli z oblastí, kde jim hrozila újma, hnít pod mostem nebo ztratit poslední zbytky úcty a perpektivu bezvýchodným pobytem v táborech. A samozřejmě také chci, aby jim kromě té šance zcela jasně sdělil, jaké jsou naše hodnoty, a že ty nejsou předmětem smlouvání. Tedy, že každý může věřit čemu a nosit co chce, a žádní manželé a bratři neurčují směr života žen. Pokud jsou ochotni tyto základy akceptovat, není důvod, nedat jim šanci zařídit si tu dobrý život.
A ne, ani já nechci jít jinam, chci z dobrých důvodů být tady - a přesto chci, aby to tu bylo takové, jak to nejlepší přijde mně.
I ten argument, že se cpou do Německa, není tak těžké vyvrátit: jak se k nim chovali v tom Srbsku či Maďarsku, měla bys chuť v takové zemi zůstat? Přišlo by ti, že na divokém Balkáně nebo nacionalistických Uhrách máš nějaké dobré perpektivy? Mně ne.
Takže když už zdrhám ze zesrané země, nezůstanu v té, která je zesraná jen o trochu méně - půjdu pokud možno do té nejméně zesrané, do které se dostanu, protože tam mám šanci na nejlepší život.
A kdo jsi ty, řekneme-li to s básníkem, tedy vlastně s Diddi, abys jim podsouvala, že tu chtějí někomu řezat krky? Jak víš, že nechtějí práci a slušně tu žít? Nevíš, samozřejmě, jen z tebe mluví žluč, malost a malý rozhled.

Naskyta se otazka, co vlastne se svou minulosti v Nemecku jeste delal? Proc ho davno nevykopli?
Jak víš, že neměl dávno německý pas, a jak bys chtěla a kam, vykopávat německé občany? A koho (a kam) bys vykopala příště? Nebo vykoupala? Nebo vysprchovala? A tekla by z těch sprch voda? A tak se dá pokračovat...

Update: taky mám článeček. Asi tak někam sem vede ta vaše hysterie řezání hlav, něco, v čem jsou v USA míle před vámi, ale nemám obavu, že když trošku přidáte plyn, tak je nedohoníte:
http://goo.gl/kd5935
(zkracovač linků použit pro admina, abych se vyhnul přímému linku do "Mordoru" Úsměv )
« Poslední změna: Září 17, 2015, 08:28:20 pm od kleena » Zaznamenáno

A opice mínusují a mínusují...
i.Shag
diddi



Karma: -56
Příspěvků: 494


« Odpověď #788 : Září 17, 2015, 08:43:59 pm »

Kleeno: podivej se laskave jeste jednou na svuj predchozi prispevek. Myslis, ze tam je malo urazek smerovanych tem, kteri zde hlavne prispivaji? Tedy i mne? Byt jsi mozna ze zbabelosti nikoho osobne nepojmenoval? Tudiz- moje reakce je opravnena, stejne jako otazka, kdo jsi, ze se povysujes?

Tolik k otazce osobnich utoku.

Jsi opravdu tak naivni nebo neco horsiho, ze si myslis, ze kdyby se Madari, potazmo jine staty chovali jinak, ze by tam chteli zustat?

A co se tyka rezani krku, jiste mi pripomenes, kde jsem to nekomu podsouvala. Samozrejme vim, ze tu chteji slusne zit. Kdo by nechtel?  A je jedno, odkud kdo prisel, ono se to stejne nepozna, jestli je ze Syrie, ci odjinud, ze?
 Mozna jsem zlucovita, mala a s malym rozhledem, zato mam porad zbytek zdraveho rozumu a pudu sebezachovy (mozna tim, ze nehulim ty jointy, ktere bys tak rad zlegalizoval) a neslunim se ve sve bohorovne dokonalosti jako ty.

Co se tveho posledniho velmi sprosteho a podpasoveho prispevku tyka, tak na ten ani reagovat nebudu.
PS:
Tady mas duvod, proc toho chudaka maleho neodsunuli. Kvuli podelane falesne humanitarnosti. Je tak falesna, zrovna jako ta tvoje.

"Eine Abschiebung in den Irak war im Fall des Asylberechtigten nicht möglich, da ihm dort die Todesstrafe drohte."
http://www.welt.de/politik/deutschland/article146537997/Berliner-Polizei-erschiesst-Islamisten.html
« Poslední změna: Září 17, 2015, 08:53:07 pm od diddi » Zaznamenáno
diddi



Karma: -56
Příspěvků: 494


« Odpověď #789 : Září 17, 2015, 09:19:45 pm »

Takhle se dnes maji v nekterych castech Recka:

A tohle je "mily" vzkaz vsem slunickarum:
« Poslední změna: Listopad 29, 2018, 01:17:50 pm od David » Zaznamenáno
diddi



Karma: -56
Příspěvků: 494


« Odpověď #790 : Září 17, 2015, 09:38:53 pm »

Je-li to pravda, tak nevim, mam-li se smat nebo plakat. To je jeste "lepsi", nez kdyz u nas zakazovali kocoura Mikese, protoze je rasista.Smích Kroutím očima

http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/380960-cerny-petr-na-zakladnich-skolach-v-haagu-konci-kvuli-diskriminaci.html
« Poslední změna: Září 17, 2015, 09:41:36 pm od diddi » Zaznamenáno
nanuk



Karma: -69
Příspěvků: 634


« Odpověď #791 : Září 18, 2015, 12:37:14 am »

No a už chýba iba zakázať  u nás našim deťom detskú kartovú hru Čierny Peter a je dokonané!!!!!!

Tak si predstavujem,že keby Európania utekali do tých krajín,či aj tam by sa tak vehementne venovali všetkému a riešili by to k prospechu nás prisťahovalcov a pre naše spokojnejšie pocity.
Zajtra túto informáciu od Diddy musím porozprávať tým ľuďom,ktorí ešte váhajú na ktorú stranu sa prikloniť.Budú mať určite ľahšie rozhodovanie.
Kamarát sa volá Čierny,tak asi bude musieť na matrike si zmeniť meno na biely,aby všetko bolo v poriadku.
Zaznamenáno
jirike
Host
« Odpověď #792 : Září 18, 2015, 05:37:13 am »

Je to jenom jedno vlakno, Kleeno. Kdyz se ti nelibi, neni nic snazsiho, nez ho ignorovat. Tebe omlouva snad jenom to, ze jsi mlady a..... A moc jsi asi toho spatneho nezazil.

Mmch. tenhle clanecek, to je taky snuska ......

Napr. toto:Nikoho z nich nezajímá sociální systém, lidi, se kterými jsme mluvili, mají vysokou školu, kterou nemohli dodělat, protože po Masters jdeš narukovat do války. Chtěj pracovat a mít normální život.
A proto se vsichni cpou hlavne do Nemecka.

Nevim, jake pohnutky maji ostatni, co sem pisi to, co ti nevoni. Vlastne mozna vim. Vim i jake mam ja. Necitim se byt imigrantem. Jsem tu jiz 20 let legalne provdana a pristoupila jsem na manzelovo nalehani zit zde. Zde jsem porodila a vychovavam syna, zde se pachtime, ano pachtime abychom na stara kolena mohli zit zajistene a v klidu.  Hlavne o ten klid nam jde, vis? Ne o ta Eura, o ktera prijdeme tou stedrou nabidkou pani Merkelove. A nekdo takovy jako ty se bude na me povysovat? Doufam, ze sis alespon vzal nejakeho toho vysokoskolaka ze Syrie (s pravym a nefalsovanym pasem) domu, abys nam tedy ukazal, ze jsi lepsi, nez my.

No on sem hlavne nikdo jiny napíše Mrknutí
Posledni dobou uz jen ja, abych daj najevo, že nejsou vsichni jako nas zcela anonimni  ,, Nanuk " a ze neni vse jen černé...
A ani černobíle. ..
Ze nejsou jen nelegalni imigranti ale i ti legální. ..
A ze jsou i lidi mezi temito dvema svety...
Jsme Čeští obcane a pokud se toho nekdo nevzdal, tak navždy budeme.
A ani 50let tady na tom nic nezmění. ..
I deti jinych narodu narozenych tady a bydlici vice nez 20let (treba na videu z Bernu) nemaji s dnesnima imigrantama nic spolecne, mohou psat stejne pohnutky jako Ty Diddi a presto je pan ,, Nanuk " ve sve kopii podobnych lidi hodil do stejneho pytle a papouskuje to co bylo na tom zminenem webu...
Nejsou jen negativni linky a ohlasy...
Nejsou vsichni se zakladnim vzděláním (nebo bez) a stastny z davek toho ci onoho statu...
Je tezke prijmout fakt, že by nam mohli byt podobny a po vsech procedurach by mohli zacit normalne pracovat a normalne zit a vychovavat deti jako vsichni ostatni ??
Je to opravdu tak neprijatelne ??

Nechci je tady o nic vic ale oponuji nelidskosti a diskriminaci a vsemu podobnému - zvlášť z řad lidi kteří sem přišli v podstate z podobnych důvodu a ziji tady at uz 4roky nebo 20let...
Zaznamenáno
diddi



Karma: -56
Příspěvků: 494


« Odpověď #793 : Září 18, 2015, 07:49:45 am »

Jirko, o to  prece nejde, ze sem nikdo jiny krome nas dvou momentalne nepise. I kdyby sem prispival jenom jeden clovek, tak to Kleenu neopravnuje k tomu, aby se takovymto zpusobem choval k tem, kteri maji odlisny nazor od jeho nebo Tveho. A ze je jich po certech hodne, i  vsude jinde a jsou to akademicky vzdelani lide, kteri neco v zivote dokazali. A svoje kecy o stadnosti si muze opakovat jako mantru, mne je to jedno.

On nam tady kaze neco o moralce a sam dela presne to, co kritizuje.

A klidne po "100 000" zopakuji, ja nemam nic proti humanitarni pomoci tem, kteri ji opravdu potrebuji. Napr. ty matky s detmi. Ale ne takto!!!!!!!!!!!!!Ne takovymto silenym zpusobem. Omila se to ted na kazdem rohu, takze i posledni trouba by mel pochopit, ze nekde udelali soudruzi /tentokrat ale ne z NDR chybu/ A ja se hlavne bojim, ze jsou nepoucitelni.

 Kleena se rozciluje, ze jsem se otazala, zda si aspon jednoho vzal na byt! Proc? Ta otazka nebyla myslena jako vtip. Vzdyt Mnichov praska ve svech, neni je kam dat!!!!! A kdyz tak nevyybirave zastava nazor, ze je potreba vzit sem absolutne kazdeho, tak proc ne s patricnymi konsekvencemi?  To je pro me fales, nic jineho.
A taky netvrdim, ze nejsou vsichni bez vzdelani. Ale nejsem tak naivni, abych se domnivala, ze je to kazdy druhy, ktery ma vzdelani. A neni to ani kazdy treti. Ono nelze jenom huraaaaaa ukazem svetu, ze jsme humanni, ono se pak musi taky myslet na to, jak to pak zvladnout. A pokud vim, imigranti jsou jiz ted v kazde zemi problemem, diky jejich neintegrovatelnosti. Mam pravdu nebo ne?Co???Co??? Jak potom chcete integrovat x milionu, ktere v prubehu pristich let dorazi??? Muzes mi to prosim napsat? Ty to poznas sam, az tve deti pujdou do skoly.
Zaznamenáno
kleena



Karma: 81
Příspěvků: 1795



« Odpověď #794 : Září 18, 2015, 10:34:40 am »

Diddi, ještě jednou si přečti, co všechno jsem napsal já a co všechno ty z toho dovozuješ.

Konkrétní příklad: nikde jesm neřekl nic o tom, že by bylo třeba pozvat a přijmout všechny. A teď si přečti, jak to jako můj výrok formuluješ ty?
Tohle je typická diskusní demagogie: uvést lež, pak ji rozšlapat na placku a zanést balastem, takže už nikdo nikdy nedohledá, co na začátku vlastně byla pravda.
A a takovouhle s tebou má někdo diskutovat?

Druhá perla: "i posledni trouba by měl vědět" - naprosté No-Go a ukončovač diskuse. Takhle se tu bav s ustrašenými a rozčilenými kolegy s cepy v ruce, u toho já nebudu.

Všimni si, kdo sem píše: většinu času se tady vy zhruba tři patláte ve své malé nesnášenlivé žumpě, nikdo vám v tom už ani neoponuje. Možná jste proto civilizované diskusi odvykli. neb ta jinak probíhá zhruba stylem: argumenty, odpověď na argumenty+protiargumenty atd.

Tvrdíš také, že ti kážu něco o morálce. Opravdu? Myslím, že tak daleko jsem se vůbec nedostal, napsal jsem hlavně, že je my zle z té žumpy co tady z toho děláte.

Tak nakonec trochu materiálu do diskuse, zkus se k tomu postavit věcně a držet se argumentů - a vynechat ty, že "každý debil ví...":

Nevybíráme si, kdo se rozhodne odněkud utéct. Každý pro to má své důvody a kromě terorismu jim je můžeme těžko zazlívat. Každého to táhne tam, kde je lépe, někdo se na cestu vydá, jiný ne.
Takže teď jsou ti lidé na moři, na přeplněném člunu bez motoru. Co navrhuješ, nechat je potichu pochcípat? Nebo vzít a obratem dovézt zpátky na břeh Sýrie a vyklopit je tam, aby se za pár dní zase vydali na cestu?
Takže teď jsou tady, někde v Řecku, kde na ně nemají peníze, ani náladu. Je tam velká masa lidí na malém prostoru, bez jakéhokoliv zázemí. A nikdo se o ně nestará, neřekne jim jak a co dál.
Opravdu se divíš, že vzniknou nejrůznější nálady a nápady? Je zcela jedno, že to není správné a že "by měli být vděční" - to davu nevysvětlíš - to je stejné na fotbalovém stadionu i tam.
Takže když už jsme je nepotopili přímo na moři, musíme se postarat o to, aby to celé proběhlo pokud možno bez škod.
A to podle mě opravdu znamená:
- zorganizovat logistiku těch lidí na celoevropské úrovni, ne nechat Řeky, Srby nebo Maďary plácat se v tom sami a pak jen kritizovat
- dát těm lidem pocit, že to celé někam spěje, že v každém okamžiku jsou jasné kroky, co bude dál
- těm, co v nějakých těch táborech skončí dát perspektivu. To je důležité, protože když budou lidé po strastiplné cestě "za lepším" měsíce hnít bez perspektivy a denního režimu v táborech, nevznikne nic jiného, než zase kriminalita a nepokoje. Představ si, že měsíce sedíš v táboře, spát, vstát, jíst, jít na hajzlík, televize, spát. Neměl by být problém, zařídit, podobně jako ve věznicích, zvláštní pracovní místa, kde by mohli pracovat, dostat za to nějaké kapesné a dostat přitom trošku cit pro to, jak to tady chodí, a že když se dělá, tak z toho taky něco je.
- a ano, také musí být opravdu jasné: přišli jste sem proto, že to tu je takové, jaké to je, a k tomu patří i naše pojetí práv, a tato práva musíte akceptovat, ta jsou základem toho, proč je naše společnost taková, že i vás lákalo sem přijít.
Zaznamenáno

A opice mínusují a mínusují...
i.Shag
Stran: 1 ... 48 49 50 51 52 [53] 54 55 56 57 58 ... 188   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Mnichov.de © 2024

Stránka Čechů a Slováků o životě, práci a studiu v Mnichově - Německu. Užitečné články s aktuálními informacemi o životě, práci, studiu, kultuře, památkách, akcích v Mnichově i jinde v Německu. Diskuze, inzerce ubytování, práce i seznámení, galerie s fotkami, spolujízda z a do Mnichova. Vše co potřebujete vědět pokud se chystáte vycestovat a nebo přestěhovat do Mnichova - Německa.

Odkazy | spolujizda | Zahnarzt München