Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Německo | Irsko | Kanada | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Aachen | Augsburg | Berlin | Bonn | Bremen | Dortmund | Dresden | Düsseldorf | Erfurt | Frankfurt | Freiburg | Hamburg | Hannover | Karlsruhe | Kassel | Kiel | Köln | Konstanz | Leipzig | Magdeburg | Mainz | Mannheim | München | Nürnberg | Passau | Regensburg | Rostock | Saarland | Stuttgart | Trier | Ulm | Wiesbaden | Würzburg | Jinde v Německu
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1] 2   Dolů
 
Autor Téma: Opatrovateľ / -ka starších ľudí v Nemecku  (Přečteno 84789 krát)
sunset



Karma: -3
Příspěvků: 96


« : Březen 26, 2015, 04:52:38 pm »

Hľadáme šikovné opatrovateľky a opatrovateľov na 24h opatrovanie starších ľudí v Nemecku. Práca je vykonávaná priamo v domácnosti klienta. Pridajte sa k nášmu obľúbenému teamu, Pokiaľ ovládate nemecký jazyk na komunikatívnej úrovni a máte skúsenosti s opatrovaním starších ľudí radi Vás u nás privítame. 

Ponúkame Vám:
- Prácu na 1 - 3 mesačné turnusy v Nemecku
- Stabilný a pravidelný príjem (900 - 1400€ netto / mesiac) - odmena závisí od úrovne nemeckého jazyka a skúseností
- Mesiac plateného voľna

Ďalšie výhody:
- Prehľad na trhu práce v Nemecku
- Možnosť výberu pracovnej pozície podľa vlastných požiadaviek
- Možnosť práce ihneď a bez sprostredkovateľských poplatkov
- Profesionálny servis a pomoc v akýchkoľvek situáciách počas celej doby vycestovania

Požiadavky:
- komunikatívna znalosť nemeckého jazyka
- predchádzajúce skúsenosti s opatrovaním
- registrácia v našej spoločnosti (zdarma)

Bezplatná registrácia:
S pracovnými ponukami oslovujeme iba zaregistrovaných záujemcov. Zaregistrujte sa bezplatne a nezáväzne na našej webovej stránke www.sunset24.eu a najneskôr do 48 hodín Vás budeme kontaktovať.

O spoločnosti:
Spoločnosť SUNSET sa zaoberá poskytovaním personálnych služieb od roku 1998. Vzhľadom na naše úspešné pôsobenie na slovenskom trhu, sme od roku 2004 rozšírili pôsobnosť aj do zahraničia. Od roku 2005 sa špecializujeme na poskytovanie opatrovateľskej služby v nemecky hovoriacich krajinách. Našim cieľom je stať sa globálnou renomovanou agentúrou špecializujúcou sa na opatrovateľské služby a doplnkové služby personálneho lízingu s dôrazom na vysokú kvalitu poskytovaných služieb a maximálnu spokojnosť našich zákazníkov a zamestnancov.

SME TU PRE VÁS UŽ OD ROKU 2004
SUNSET 24 LTD., org. zložka
Tel: 02 / 6829 9999
Email: info[zavináč]sunset24.eu
Web: www.sunset24.eu
Zaznamenáno
nanuk



Karma: -69
Příspěvků: 634


« Odpověď #1 : Březen 26, 2015, 10:18:08 pm »

Takže tú korešpondenčnú adresu tejto spoločnosti mi nemôžete poskytnúť aj keď o ňu žiadam už niekoľkokrát.Čo sa deje,je tam nejaký problém s udaním skutočnej adresy sídla spoločnosti?
Organizačné zložky nikoho nezaujímajú,ide o pravdu a skutočné sídlo spoločnosti,kde je registrovaná.
Ďakujem za vašu ochotu mi to už naozaj pravdivo poskytnúť.

P.S. Toto je zatiaľ jediná firma,ktorá mi neposkytla svoju korešpondenčnú  adresu svojej registrácie.
Zaznamenáno
bjetka
Host
« Odpověď #2 : Březen 26, 2015, 10:36:21 pm »

Nechci se nikoho zastavat, zvlast ne nejake agentury, ale mozna tady proste hodi inzerat a uz dal nectou, co je pod nim - kdyz se zajemci maji hlasit na konkretnim kontaktu uvedenem v inzeratu. Takze za tim nemusela byt ignorace tveho dotazu...
(mimochodem ne vsichni sem chodi diskutovat, ale vyuzivaji tuhle stranku z ciste inzercnich duvodu - coz stale kopa zajemcu o praci, o byt absolutne nechape)

Tady (uplne dole) mas 3 kontaktni adresy na Slovensku: http://www.sunset24.eu/kontakt
« Poslední změna: Březen 26, 2015, 10:40:19 pm od bjetka » Zaznamenáno
nanuk



Karma: -69
Příspěvků: 634


« Odpověď #3 : Březen 26, 2015, 11:01:27 pm »

Ja viem,ale to sú organizačné zložky tejto LIMITED.Určite si to čítajú,ale problém je v tom,že sídlo firmy je pre mňa zatiaľ utajené.Neviem,prečo mi ho nechce žiadny pracovník poskytnúť.Viete si predstaviť,že firma BMW by tajila svoje sídlo a dokázali by ste sa spojiť iba s predajcom ich produktov?
Táto firma nemá čo skrývať,pretože všetko funguje tak ako má v EÚ.Preto som zvedavý na firmu,ktorá má na web príponu .eu čo je to za firmu a kde má skutočné registrované sídlo.
Zaznamenáno
bjetka
Host
« Odpověď #4 : Březen 26, 2015, 11:33:41 pm »

Jezismarjaaa, za agenturami se jeste nikdy zadna charita neskryvala... Bud se jim vrhnes do paratu, anebo se jim vyhnes jako cert krizi.
.eu nemusi znamenat nutne nic podvodneho. Google k Sunset vyhodi i rakouskou domenu: http://sunsetblvd.at/ 

Jestli se ti to nepozdava, hledej praci jinde. Jestli vubec praci hledas.
Zaznamenáno
rudo



Karma: -112
Příspěvků: 1466


« Odpověď #5 : Březen 26, 2015, 11:37:46 pm »

nanuk - a ked to sidlo zistis, tak potom akoze co?
Zaznamenáno
Hair



Karma: -158
Příspěvků: 741



« Odpověď #6 : Březen 26, 2015, 11:39:07 pm »

Nanuku, achjo, mam dojem, ze se tu porad dozadujes jedne a te same veci dokola a ja uz jsem ti na to dvakrat odpovidala a davala ti adresu a vsechno, co je k te firme potreba. Takze obcas taky cti. Dokonce jsi jednou i pod muj prispevek s detaily firmy i neco psal. A dneska se opet dozadujes toho sameho  Šok

http://www.mnichov.de/forum/index.php?topic=21057.msg54112#msg54112

http://www.mnichov.de/forum/index.php?topic=20820.msg53048#msg53048
Zaznamenáno
Hair



Karma: -158
Příspěvků: 741



« Odpověď #7 : Březen 27, 2015, 12:54:03 am »

nanuk - a ked to sidlo zistis, tak potom akoze co?

Maji sidlo v Jihoafricke republice, tak tam mozna Nanuk chce napsat a zeptat se, jeslit znaji nemecke zakony, ze tady je ted minimalni mzda 8,50 Euro na hodinu...
Precejen, kdyz jsou v Jizni Africe, tak tam to mozna jeste nevedi....
Zaznamenáno
jahoda2010



Karma: 11
Příspěvků: 1228



« Odpověď #8 : Březen 27, 2015, 02:12:27 am »

hair, JOB pre teba! Škleb
« Poslední změna: Březen 27, 2015, 02:14:23 am od jahoda2010 » Zaznamenáno
Hair



Karma: -158
Příspěvků: 741



« Odpověď #9 : Březen 27, 2015, 02:33:51 am »

hair, JOB pre teba! Škleb

A proc myslis, ze by to byl job pro mne? Ja mam job velmi dobry, jsem spokojena, uz jsem ti o nem prece psala. Ja nic neshanim...  Šok
Zaznamenáno
jahoda2010



Karma: 11
Příspěvků: 1228



« Odpověď #10 : Březen 27, 2015, 02:40:13 am »

ano, robis "devecku na vsetko" pre jeden obchod
to celkom chapem, ze TO ta naplna! Mrknutí
Zaznamenáno
Hair



Karma: -158
Příspěvků: 741



« Odpověď #11 : Březen 27, 2015, 10:11:25 am »

ano, robis "devecku na vsetko" pre jeden obchod
to celkom chapem, ze TO ta naplna! Mrknutí

Ano, jsem zamestnana v jednom obchode na projektu, ktery mne velice bavi, protoze je tvurci a neni nudny.

Navic mohu v pracovni dobe klidne psat sem tobe, protoze pro uvedeny vyzkum tvoris vynikajici material (napriklad vcera ten Fielmann, to byla primo ukazkova akce - nas vyzkum se totiz netyka jen uvedeneho retezce, ale jakehokoliv chovani zakaznika a kdekoli. Posuzuje se napriklad chovani zakaznika nerozhodnuteho , vahajiciho, jakym smerem se ubira jeho uvazovani o tom, zda vyrobek koupit ci nekoupit.. A to jsou vseobecne platne zalezitosti, tykajici se obchodu celkove.)
Zaroven jsi velice uzitecna i pro mou profesi vseobecne. Takze to mam neco jako vecerni kursy a samostudium zaroven.

Ja si vubec nestezuju, naopak a naplnuje mne to zcela vrchovate.

Samozrejme, ze na tom mas velky podil, a tak bych ti rada touto cestou podekovala za vynikajici spolupraci a komunikaci pri dodavani podkladu, ktere jsou pro mne pomerne dulezite.
Zaznamenáno
jahoda2010



Karma: 11
Příspěvků: 1228



« Odpověď #12 : Březen 27, 2015, 10:45:29 am »

som rada, ze som ta potesila Škleb
Zaznamenáno
kosmopolita



Karma: -25
Příspěvků: 348


« Odpověď #13 : Březen 27, 2015, 07:49:13 pm »

Hair, neříkej že za tohle tě ještě platí nějaký obchod? Když ,,tvoje řetězce,, mají roupy a vyhazujou prachy za lidi jako jsi ty, tak jim vzkazuju, že jediné co potřebujou je dělat ,,TRŽBY,, A na to jim stačí když vidí jak jde jaké zboží na ODBYT. A to je celá pointa. Já jako ZÁKAZNÍK jim radím, ať tebe raději šoupnou do kasy v obchodě a ušetřené peníze za takovéto přihlouplé ,,výzkumy ,, a ,,výzkumníky,, (jako jsi např. ty) raději věnujou na platy obyčejných prodavaček . Sorry, ale takové vychcané nemakačenka, jako ty, nesnáším!!!! Zákazník
Zaznamenáno
Hair



Karma: -158
Příspěvků: 741



« Odpověď #14 : Březen 27, 2015, 07:59:55 pm »

Hair, neříkej že za tohle tě ještě platí nějaký obchod? Když ,,tvoje řetězce,, mají roupy a vyhazujou prachy za lidi jako jsi ty, tak jim vzkazuju, že jediné co potřebujou je dělat ,,TRŽBY,, A na to jim stačí když vidí jak jde jaké zboží na ODBYT. A to je celá pointa. Já jako ZÁKAZNÍK jim radím, ať tebe raději šoupnou do kasy v obchodě a ušetřené peníze za takovéto přihlouplé ,,výzkumy ,, a ,,výzkumníky,, (jako jsi např. ty) raději věnujou na platy obyčejných prodavaček . Sorry, ale takové vychcané nemakačenka, jako ty, nesnáším!!!! Zákazník

 Smích, nojo, Kosmopolito, je to uplne jednoduchy,  proste jim brnkni a vysvetli jim, co si myslis, co jinyho bych ti mohla asi tak poradit?  Mrknutí
Ale pred tim se jeste nekde poptej, jak to vlastne chodi, aby ses nekde neshodil  Mrknutí...
V kazdym retezci, v kazdem obchode, i luxusnim, v temer kazde firme, ktera ma co do cineni s jakymkoli prodejem,  je oddeleni marketingu, jehoz soucasti je taky pruzkum chovani zakaznika a ovlivnovani jeho nakupnich zvyklosti pomoci podprahovych vjemu, jako jsou napriklad vune, hudba, slozeni zbozi v regalech,.. Cela veda je na to,  makaji na com cele tymy po celem svete - a ty, jakmile vejdes do kramu, tak jsi lapenej, ani o tom nevis  Mrknutí
A ty trzby, o kterych mluvis se delaji z velke casti diky uspesne a celkem hodne vycizelovane manipulaci se zakaznikem, kterou on vubec nevnima  Mrknutí
« Poslední změna: Březen 27, 2015, 08:02:04 pm od Hair » Zaznamenáno
Stran: [1] 2   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Mnichov.de © 2024

Stránka Čechů a Slováků o životě, práci a studiu v Mnichově - Německu. Užitečné články s aktuálními informacemi o životě, práci, studiu, kultuře, památkách, akcích v Mnichově i jinde v Německu. Diskuze, inzerce ubytování, práce i seznámení, galerie s fotkami, spolujízda z a do Mnichova. Vše co potřebujete vědět pokud se chystáte vycestovat a nebo přestěhovat do Mnichova - Německa.

Odkazy | spolujizda | Zahnarzt München