Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Německo | Irsko | Kanada | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Aachen | Augsburg | Berlin | Bonn | Bremen | Dortmund | Dresden | Düsseldorf | Erfurt | Frankfurt | Freiburg | Hamburg | Hannover | Karlsruhe | Kassel | Kiel | Köln | Konstanz | Leipzig | Magdeburg | Mainz | Mannheim | München | Nürnberg | Passau | Regensburg | Rostock | Saarland | Stuttgart | Trier | Ulm | Wiesbaden | Würzburg | Jinde v Německu
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: 1 2 3 [4] 5 6   Dolů
 
Autor Téma: Nabídka práce v De - Betriebselektriker, Fleischer, ....  (Přečteno 333801 krát)
Diddi1
Host
« Odpověď #45 : Březen 21, 2015, 07:22:06 pm »

No jo no, ty nepochopena.Smích Tak  se jdi radeji venovat bohulibejsi cinnosti, treba minusovanim Jirika. Tam neni nic, co bych nechapala. To ti jde opravdu na jednicku.Smích Jo a mas na to pravo, samozejme.
Zaznamenáno
jahoda2010



Karma: 11
Příspěvků: 1228



« Odpověď #46 : Březen 21, 2015, 07:24:59 pm »

Celé popoludnie som tu nebola, ty ťapa, prišla som až teraz ...
« Poslední změna: Březen 21, 2015, 07:41:30 pm od jahoda2010 » Zaznamenáno
jahoda2010



Karma: 11
Příspěvků: 1228



« Odpověď #47 : Březen 21, 2015, 07:39:13 pm »

a ty sa radšej chod venovat svojmu synovi, zjavne si ťa moc neužije ...
Zaznamenáno
Diddi1
Host
« Odpověď #48 : Březen 21, 2015, 07:42:55 pm »

Po.er se treba, tohle nezmenis: Smích

http://www.mb-net.cz/atraktivita-skoda-auto-jako-zamestnavatele-stale-roste/d-30804

A ty minusy uz pilne sazis nekolik dni. Nikomu jinemu, jen tobe lezi Jirka v zaludku, tak se zase nedelej blbejsi, nez jsi.
Zaznamenáno
Diddi1
Host
« Odpověď #49 : Březen 21, 2015, 08:07:57 pm »

Celé popoludnie som tu nebola, ty ťapa, prišla som až teraz ...

Proc jsi opet vymazala po 20 minutach text, ktery jsi napsala a prepsala ho do uplne jine podoby? Ty si neumis stat za svym nazorem?

Ani jsem ti nestacila odpovedet na tvuj osobni utok. Ze by ses zastydela?
Zaznamenáno
jahoda2010



Karma: 11
Příspěvků: 1228



« Odpověď #50 : Březen 22, 2015, 01:46:53 am »

To nebol útok, ale fakt ... lenže ty sa nevieš ani držať témy a skončíš furt nejakým nechutným osobným útokom, čo nemá nič spoločné s preberanou témou, tak proste už nemám chuť sa s tebou ďalej vybavovať!

Včera jirike odo mna dostal všehovšudy jednu jedinú mínusku, za jeden jeho príspevok
Ako som už raz spomenula, od obeda som tu nebola (prišla som až neskoro večer), takže som tažko mohla sedieť celý čas na zadku pri počítaci a niekoho mínuskovať odušu.

Nehovoriac, že to nijako nesúvisí s témou, ale bol to tvoj úbohý trik, ako ukončit so "cťou" debatu, keď ti došlo, že si prestrelila s tým, že mám "nenávistné a ublížecké reči"!

Tak isto ako úbohý bol tvoj pokus toho štýlu, že ma má poraziť od jedu z toho, že Škodovka za účasti VW je ako zamestnávatel strále atraktívnejšia ... Tebe naozaj nedošlo, že mne absolútne nevadí, že VW je na SK, v Čechách?Co???

Že ty opakovane nechápeš písanému textu, je  naozaj len a len tvoj problém.
Napokon, jirike je predsa len férovejší  (aspoň v tejto debate) ako ty.
Od neho som nezažila jeden jediný útok, kým od teba ich bolo celé hafo ... človek by takmer povedal, že sa sem chodíš len hádať a čakáš na to, kto ti dá k tomu príležitosť ...

Každopádne, ja na to chuť nemám, takže ak sa v živote cítiš neocenená a menejcenná, láskavo si (tu) nájdi inú obeť, na ktorej si vyleješ tvoju frustráciu z toho ...a mne daj láskavo s tým pokoj! Hněv
« Poslední změna: Březen 22, 2015, 03:36:54 am od jahoda2010 » Zaznamenáno
Diddi1
Host
« Odpověď #51 : Březen 22, 2015, 11:44:46 am »

To nebol útok, ale fakt ... lenže ty sa nevieš ani držať témy a skončíš furt nejakým nechutným osobným útokom, čo nemá nič spoločné s preberanou témou, tak proste už nemám chuť sa s tebou ďalej vybavovať!
Aha, tak to jo:D
Včera jirike odo mna dostal všehovšudy jednu jedinú mínusku, za jeden jeho príspevok
Ako som už raz spomenula, od obeda som tu nebola (prišla som až neskoro večer), takže som tažko mohla sedieť celý čas na zadku pri počítaci a niekoho mínuskovať odušu.
Jasne Jahudko, mas pravdu a ten zbytek mu tam nasazel svaty Mikulas:D
Nehovoriac, že to nijako nesúvisí s témou, ale bol to tvoj úbohý trik, ako ukončit so "cťou" debatu, keď ti došlo, že si prestrelila s tým, že mám "nenávistné a ublížecké reči"!

Ale neprestrelila,stojim si za tim!

Tak isto ako úbohý bol tvoj pokus toho štýlu, že ma má poraziť od jedu z toho, že Škodovka za účasti VW je ako zamestnávatel strále atraktívnejšia ... Tebe naozaj nedošlo, že mne absolútne nevadí, že VW je na SK, v Čechách?Co???
 Hm... to je videt
VW svojich pracovníkov poriadne zdiera, nejakí známi tam robia a keby som ti čosi porozprávala o tých podmienkach, za akých musia pracovať, to by žiadny Nemec nedopustil! (zatial, už aj na nich pomaly "padá klec")
A myslím, žeby sme sa uživili aj bez VW a nemeckých reťazcov a iných nemeckých podnikov, čo si tam u nás poriadne ryžujú (nielen u nás, v podstate v celej bývalej Ost-block-zone)

Že ty opakovane nechápeš písanému textu, je  naozaj len a len tvoj problém.
Napokon, jirike je predsa len férovejší  (aspoň v tejto debate) ako ty.
Od neho som nezažila jeden jediný útok, kým od teba ich bolo celé hafo ... človek by takmer povedal, že sa sem chodíš len hádať a čakáš na to, kto ti dá k tomu príležitosť ...

Každopádne, ja na to chuť nemám, takže ak sa v živote cítiš neocenená a menejcenná, láskavo si (tu) nájdi inú obeť, na ktorej si vyleješ tvoju frustráciu z toho ...a mne daj láskavo s tým pokoj! Hněv
Ja diskutuji k tematu, k nicemu jinemu. Tak se nezapojuj, kdyz ti to vadi a mas po problemu.
Zaznamenáno
jahoda2010



Karma: 11
Příspěvků: 1228



« Odpověď #52 : Březen 22, 2015, 11:58:07 am »

Ty si naozaj na hlavu?

Mám ti nebodaj napísať aj to, kde všade som bola, aby si mi verila? Škleb
(Kedže som tu nebola, nemohla som nikoho mínuskovať)

Takže že tému otočíš na mínuskovanie, je k téme?Co???

Nájdi si radšej poriadnu robotu, nielen paberkuj v manželovej dielni, zjavne ti to už lezie na mozog ...
Zaznamenáno
Diddi1
Host
« Odpověď #53 : Březen 22, 2015, 12:14:42 pm »

Dobre, tak mi prosim rekni, nevis ciste nahodou, kdo napriklad dal v posledni dobe tolik minusu Hair nebo Jirkovi?  A zaroven tvoje zase vsechny vymazal? Bylo jich asi 22 , nakonec, jestli si dobre vzpominam.

No kdyz jsi to ty nebyla, tak to fakt musel byt ten Mikulas s certem, asi.Smích

A naposledy te zadam, nebud osobni, nezminuj muj osobni zivot, meho syna a meho manzela. Nebo zacnu taky a to bude  mazec!
Zaznamenáno
jesennavila



Karma: 5
Příspěvků: 433



« Odpověď #54 : Březen 22, 2015, 12:17:52 pm »

...
« Poslední změna: Březen 22, 2015, 12:23:19 pm od jesennavila » Zaznamenáno
jahoda2010



Karma: 11
Příspěvků: 1228



« Odpověď #55 : Březen 22, 2015, 12:22:33 pm »

Ja som písala o včerajšku ...

Ináč celkom vtipné, že ty mne čosi vyčítaš, keď spolu s jirikem ste ma mínuskovali ostošest ... spadnutie mojej karmy z 12 na asi -24 sa udialo jednak len v priebehu pár dní, jednak vzdy, o kolko mne karma spadla, o tolko sa zvýšila jirikemu a tebe, aké nenápadné!

Ináč, ukludni sa, dala som ti plusku, za tvoj príspevok o tvojom vztahu k manželovi ...

p.s. prestaň ma provokovať a urážať, potom sa budem k tebe aj ja správať s patričnou úctou ..
Zaznamenáno
jahoda2010



Karma: 11
Příspěvků: 1228



« Odpověď #56 : Březen 22, 2015, 12:59:03 pm »

Ale ako, inak, by ma fakt zaujímalo, čo vlastne robíš.

Mám totižto známu, čo má kvalitné vysokoškolské vzdelanie a takisto ako ty robí v manželovom podniku (tiež zameranom na Handwerk) čosi ako sekretárku, asistentku, proste dievča pre všetko ... a je s tým vrcholne nespokojná ... z teba tiež "čiší" taká akási nespokojnosť a frustrovanosť na jednej strane a túžba ukázať sa, že za niečo stojíš, na druhej strane ...
« Poslední změna: Březen 22, 2015, 01:13:15 pm od jahoda2010 » Zaznamenáno
rusna
Host
« Odpověď #57 : Březen 22, 2015, 01:10:43 pm »

Holky,uplne jste odbocily od tématu......
Zaznamenáno
Diddi1
Host
« Odpověď #58 : Březen 22, 2015, 01:25:04 pm »

Jahudko, ne ze bych musela, ale ty si s tim rypanim a osobnimi narazkami jinak nedas pokoj, jak te znam, tudiz ukojim tvoji zvedavost. A sice, co se tyka nasi firmy. V soucasnosti uz tam dochazim jen sporadicky,tak 1 x do tydne a to spis proto, ze mame v soucasnosti nekolik ceskych zamestnancu. Jinak neni potreba. Mame jiz x let Bürokauffrau, nekdy dokonce 2, podle toho jak je potreba.  Takze pokud nekdy neco udelam, tak ciste jen dobrovolne,ne, ze bych vylozene musela. Ale informovana jsem, to se neboj.
Pred lety jsem tam opravdu pracovala, to mas pravdu, nebavilo me to extra, to je taky pravda, ale spis z jineho duvodu, protoze se nam nedarilo , jak bychom si prali. (Ve firme).Ale to uz je nastesti davno za nami.

K tomu mam vlastni malinkaty byznys, vlastne nekolik. Napr. jsem soudni prekladatelka, ucim par hodin tydne CJ a NJ, pristi rok si budu v Cechach otvirat malou jazykovou skolu, plus poradenstvi,( tak se me mozna zbavis.Smích Ale ja si na tebe cas najdu, neboj. Smích) Nevydelavam  desetitisice, ale na velmi pekne kapesne to staci. Jo a docela me to bavi.

Rusno, sorry.

Tak a ted ty........cim zacnes? Smích

Doufam, ze nez jsem to napsala, tak jsi zase nesmazala svuj ppuvodni prispevek, jak je tvym zvykem.Smích
Zaznamenáno
jahoda2010



Karma: 11
Příspěvků: 1228



« Odpověď #59 : Březen 22, 2015, 03:51:47 pm »

Ehm, ma to, v čom všetkom údajne podnikáš (a ktomu ešte syn a manžel) máš fakt dooosť veľa voľného času! Škleb

Jazyková škola? Podobné si tuším pred rokmi už skúšala a mala si nejaké problémy, niekto ťa obvinil z podvodu, žeee? Škleb
« Poslední změna: Březen 22, 2015, 04:09:05 pm od jahoda2010 » Zaznamenáno
Stran: 1 2 3 [4] 5 6   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Mnichov.de © 2024

Stránka Čechů a Slováků o životě, práci a studiu v Mnichově - Německu. Užitečné články s aktuálními informacemi o životě, práci, studiu, kultuře, památkách, akcích v Mnichově i jinde v Německu. Diskuze, inzerce ubytování, práce i seznámení, galerie s fotkami, spolujízda z a do Mnichova. Vše co potřebujete vědět pokud se chystáte vycestovat a nebo přestěhovat do Mnichova - Německa.

Odkazy | spolujizda | Zahnarzt München