Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Německo | Irsko | Kanada | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Aachen | Augsburg | Berlin | Bonn | Bremen | Dortmund | Dresden | Düsseldorf | Erfurt | Frankfurt | Freiburg | Hamburg | Hannover | Karlsruhe | Kassel | Kiel | Köln | Konstanz | Leipzig | Magdeburg | Mainz | Mannheim | München | Nürnberg | Passau | Regensburg | Rostock | Saarland | Stuttgart | Trier | Ulm | Wiesbaden | Würzburg | Jinde v Německu
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: 1 2 [3]   Dolů
 
Autor Téma: Proplácení svátku v Německu  (Přečteno 296342 krát)
Falko



Karma: 0
Příspěvků: 2



WWW
« Odpověď #30 : Listopad 02, 2017, 05:53:55 pm »

zdravim vespolek

pracuji v nemecku a vedouci kdyz je svatek tak tvrdi ze nemusi nic priplacet naopak den pocita jako by nebyl :-) vim ze to zni neskutecne ale je to tak

jsem zamestnan na 160 hod a pevny plat

poradi nekdo jak to vubec je na co mam narok a hlavne nejaky nemecky paagaf? nejlepe abych mel cim mavat:-)

diky za jakoukoli vstricnost

Milos
Zaznamenáno
fiaton



Karma: -2
Příspěvků: 46


« Odpověď #31 : Listopad 03, 2017, 04:41:36 pm »

ve svátek tě nemůže donutit dělat.u mě to zkoušel tak jsem ve svátek ráno odešel a přišel až v noci zpět.jinak příplatek 100%.
Zaznamenáno
kleena



Karma: 81
Příspěvků: 1795



« Odpověď #32 : Listopad 06, 2017, 04:25:00 pm »

zdravim vespolek
pracuji v nemecku a vedouci kdyz je svatek tak tvrdi ze nemusi nic priplacet naopak den pocita jako by nebyl :-) vim ze to zni neskutecne ale je to tak
Nevím, v jakém oboru pracuješ, že šéfa ta práce o svátcích vůbec napadla, ale nárok na příplatek, jak se zdá, opravdu není. Je ale nárok na vyrovnání náhradním volnem. Takže pokud už Tě šéf smí k práci o svátcích nutit, musí to vyrovnat volnem.

Případně si přečti smlouvu, jestli k ní náhodou něco o příplatcích za svátky/neděle přece jenom nestojí Úsměv

Zdroj: https://www.fachanwalt.de/ratgeber/arbeiten-an-feiertagen-verguetung-und-besteuerung-von-feiertagsarbeit příp. https://www.google.de/search?hl=de&q=arbeit+am+feiertag+zuschlag&btnG=Suche&meta=
Zaznamenáno

A opice mínusují a mínusují...
i.Shag
Láďa77



Karma: 0
Příspěvků: 1


« Odpověď #33 : Červen 18, 2019, 07:49:31 pm »

Ahoj ve spolek. Jsem tu noví a chtěl bych se zeptat. Pracuji v Německu krátce 8 měsíců. No teď nastal menší problém. Ve dvou měsících po sobě jsem měl 170 hodin + dva svátky. Jednou mi svátky byly proplaceny jednou jen jeden den s tím že nemám na druhý svátek nárok že jsem v tom týdnu kdy byl svátek byl doma. Pracuji na turnusy 3 týdny práce týden volno. Děkuji za odpověď.

Něco jsem našel na googlu ale je to německy a to já moc novládám a překladače překládají koniny.

Láďa
Zaznamenáno
Buchaired2



Karma: 0
Příspěvků: 3


« Odpověď #34 : Červen 19, 2019, 07:35:35 am »

Jak mohu jakkoli vybírat peníze?
Zaznamenáno
rudo



Karma: -112
Příspěvků: 1466


« Odpověď #35 : Červen 19, 2019, 09:45:47 am »

[zavináč]Buchaired - ake peniaze chces vyberat a kvoli comu vlastne?
Zaznamenáno
Stran: 1 2 [3]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Mnichov.de © 2024

Stránka Čechů a Slováků o životě, práci a studiu v Mnichově - Německu. Užitečné články s aktuálními informacemi o životě, práci, studiu, kultuře, památkách, akcích v Mnichově i jinde v Německu. Diskuze, inzerce ubytování, práce i seznámení, galerie s fotkami, spolujízda z a do Mnichova. Vše co potřebujete vědět pokud se chystáte vycestovat a nebo přestěhovat do Mnichova - Německa.

Odkazy | spolujizda | Zahnarzt München