Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Německo | Irsko | Kanada | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Aachen | Augsburg | Berlin | Bonn | Bremen | Dortmund | Dresden | Düsseldorf | Erfurt | Frankfurt | Freiburg | Hamburg | Hannover | Karlsruhe | Kassel | Kiel | Köln | Konstanz | Leipzig | Magdeburg | Mainz | Mannheim | München | Nürnberg | Passau | Regensburg | Rostock | Saarland | Stuttgart | Trier | Ulm | Wiesbaden | Würzburg | Jinde v Německu
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Hledám kamarády/ky ve Frankfurtu  (Přečteno 79759 krát)
Ingrid_1



Karma: 3
Příspěvků: 6



« : Únor 02, 2015, 08:09:17 pm »

Ahoj všem, bydlím ve Frankfurtu tři měsíce a hledám kamarády/ky. Jestli jste někdo ve stejné situaci, tak moc ráda se seznámím a můžeme třeba někam vyrazit  Mrknutí Bude mi 33let a jsem pro veškerou "srandu"  Škleb Budu se moc těšit. Ingrid
Zaznamenáno
ivulik1208



Karma: 0
Příspěvků: 4



« Odpověď #1 : Únor 05, 2015, 03:53:09 pm »

Ahoj ja jsem z Rodenbachu  muzem klidne zajit na kafe jestli chces. Ahoj Iva
Zaznamenáno
maddock



Karma: 3
Příspěvků: 35



« Odpověď #2 : Únor 05, 2015, 07:32:29 pm »

Jo, bude nas vic Úsměv
Zaznamenáno
ivulik1208



Karma: 0
Příspěvků: 4



« Odpověď #3 : Únor 05, 2015, 07:38:51 pm »

Super
Zaznamenáno
ROUMENN69



Karma: 0
Příspěvků: 1


« Odpověď #4 : Únor 06, 2015, 09:13:28 pm »

Zdravím všechny z Česka co jsou taky tady ve Frankfurtu. Jsem tu od Listopadu a rád bych tu našel někoho z krajanů.Jsem tu sám se 4 měsíční stafordšírskou slečnou.Roman z  Fr.-Herhaim.
Zaznamenáno
Ingrid_1



Karma: 3
Příspěvků: 6



« Odpověď #5 : Únor 07, 2015, 12:20:07 pm »

Ahoj Ivi, tak to je super. Moc rada nekam vyrazim, kdykoliv, staci rict  termin :-)
Zaznamenáno
Lucie44



Karma: 0
Příspěvků: 1


« Odpověď #6 : Únor 07, 2015, 12:28:11 pm »

Ahoj, já jsem se přestěhovala do za prací do Frankfurtu před týdnem. Zatím dočasně bydlím v Bad Sodenu (mimochodem, je tu někdo, kdo tu taky bydllí?) Taky bych moc ráda poznala nové lidi, ale zatím se tu vůbec nevyznám, pokud bysme zorganizovali nějaký sraz, poradil by někdo fajn místo kam zajít?
Zaznamenáno
Ingrid_1



Karma: 3
Příspěvků: 6



« Odpověď #7 : Únor 07, 2015, 12:53:55 pm »

Ja bydlim v lokalite Eschersheim. Urcite musime neco podniknout, ale je pravda, ze ja to tu jedte taky moc neznam :-) ja znam jen Zeil strasse a zrovna tu smejdim po obchodech :-), abych nesedela doma, kdyz je tak krasne :-)
Zaznamenáno
Ingrid_1



Karma: 3
Příspěvků: 6



« Odpověď #8 : Únor 07, 2015, 01:23:15 pm »

Kdyztak
« Poslední změna: Duben 23, 2015, 09:19:36 pm od Ingrid_1 » Zaznamenáno
maddock



Karma: 3
Příspěvků: 35



« Odpověď #9 : Únor 07, 2015, 07:19:02 pm »

My uz par podniku po Frankfurtu známe, tak připadne můžeme neco poradit Úsměv
Zaznamenáno
xroman



Karma: 0
Příspěvků: 1


« Odpověď #10 : Květen 01, 2015, 02:47:44 pm »

Ahoj, jsem tyden ve Frankfurtu a rad bych se seznamil / pokecal. Jelikoz Nemecky neumim tak s kolegy to mam tezsi Úsměv

Bydlim v Liederbachu ale klidne ve Frankfurtu.

Roman
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Mnichov.de © 2024

Stránka Čechů a Slováků o životě, práci a studiu v Mnichově - Německu. Užitečné články s aktuálními informacemi o životě, práci, studiu, kultuře, památkách, akcích v Mnichově i jinde v Německu. Diskuze, inzerce ubytování, práce i seznámení, galerie s fotkami, spolujízda z a do Mnichova. Vše co potřebujete vědět pokud se chystáte vycestovat a nebo přestěhovat do Mnichova - Německa.

Odkazy | spolujizda | Zahnarzt München