Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Německo | Irsko | Kanada | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Aachen | Augsburg | Berlin | Bonn | Bremen | Dortmund | Dresden | Düsseldorf | Erfurt | Frankfurt | Freiburg | Hamburg | Hannover | Karlsruhe | Kassel | Kiel | Köln | Konstanz | Leipzig | Magdeburg | Mainz | Mannheim | München | Nürnberg | Passau | Regensburg | Rostock | Saarland | Stuttgart | Trier | Ulm | Wiesbaden | Würzburg | Jinde v Německu
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Práce, bydlení a život v Ingolstadtu?  (Přečteno 27466 krát)
pavel.dc



Karma: 0
Příspěvků: 8


« : Prosinec 02, 2014, 12:21:33 pm »

Zdravím všechny.

Na internetu jsem našel, že hledají skladníky do skladů v okolí INGOLSTADTU.

Nabízená mzda: 9.60eur/brutto.

Jak je to s cenou bydlení(nájmu) a jaké jsou náklady v této části Německa na život?

Chci odejít hlavně z důvodu, abych zdokonalil NJ jazyk a udělal trochu změnu a v neposlední řadě něco vydělat. Narovinu mě nebaví dělat za 12 tisíc čistýho.

V Německu budou asi vyšší daně, ale pořád si myslím, že při skromném žití, se ušetřit dá.

Napište mi prosím jestli si to maluju moc přehnaně. Dejte mi trochu reality.

Všem děkuji za odpověď .
« Poslední změna: Prosinec 02, 2014, 02:52:41 pm od David » Zaznamenáno
David
Zakladatel

*

Karma: 45
Příspěvků: 2556


:)


WWW
« Odpověď #1 : Prosinec 02, 2014, 02:54:01 pm »

Ceny bytů najdeš podle nabídek na internetu. To je velice individuální podle polohy a velikosti bytu.

Ostatní náklady jsou přibližně stejné jako v Česku.
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Mnichov.de © 2024

Stránka Čechů a Slováků o životě, práci a studiu v Mnichově - Německu. Užitečné články s aktuálními informacemi o životě, práci, studiu, kultuře, památkách, akcích v Mnichově i jinde v Německu. Diskuze, inzerce ubytování, práce i seznámení, galerie s fotkami, spolujízda z a do Mnichova. Vše co potřebujete vědět pokud se chystáte vycestovat a nebo přestěhovat do Mnichova - Německa.

Odkazy | spolujizda | Zahnarzt München