Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Německo | Irsko | Kanada | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Aachen | Augsburg | Berlin | Bonn | Bremen | Dortmund | Dresden | Düsseldorf | Erfurt | Frankfurt | Freiburg | Hamburg | Hannover | Karlsruhe | Kassel | Kiel | Köln | Konstanz | Leipzig | Magdeburg | Mainz | Mannheim | München | Nürnberg | Passau | Regensburg | Rostock | Saarland | Stuttgart | Trier | Ulm | Wiesbaden | Würzburg | Jinde v Německu
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Jak ověřit agenturu Agentur mit Herz und Hand  (Přečteno 36076 krát)
Mili



Karma: 0
Příspěvků: 3


« : Březen 26, 2014, 11:13:25 am »

Dobrý den,
ráda bych vycestovala do Německa jako pečovatelka. Narazila jsem na Agentur mit Herz und Hand sídlící v Německu. Nevím, kde najít na německých stránkách DIČ firmy, abych se ujistitla, že mají oprávnění zprostředkovávat tuto práci. Nikde jsem ani nenalezla reference, diskuzi, nicméně na strákách mají důvěryhodně působící recenze. Celkově mě zaujali, ovšem nerada bych naletěla. Děkuji
Agentur mit Herz und Hand
Salle 40
DE Mosbach-Sattelbach 74821


DIČ:40093/12454
Zaznamenáno
David
Zakladatel

*

Karma: 45
Příspěvků: 2556


:)


WWW
« Odpověď #1 : Březen 26, 2014, 01:14:00 pm »

Hledej nejdřív přes vyhledávač od úřadu práce. Odkazy najdeš vlevo.

A když tak bych dal přednost větším a čistě německým agenturám.

Mít recenze na vlastní stránce není zrovna seriózní, ale pouze marketing ;-)
« Poslední změna: Březen 26, 2014, 01:19:28 pm od David » Zaznamenáno
Mili



Karma: 0
Příspěvků: 3


« Odpověď #2 : Březen 26, 2014, 06:46:30 pm »

Děkuji. Zkusím dle rady.
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Mnichov.de © 2024

Stránka Čechů a Slováků o životě, práci a studiu v Mnichově - Německu. Užitečné články s aktuálními informacemi o životě, práci, studiu, kultuře, památkách, akcích v Mnichově i jinde v Německu. Diskuze, inzerce ubytování, práce i seznámení, galerie s fotkami, spolujízda z a do Mnichova. Vše co potřebujete vědět pokud se chystáte vycestovat a nebo přestěhovat do Mnichova - Německa.

Odkazy | spolujizda | Zahnarzt München