Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Německo | Irsko | Kanada | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Aachen | Augsburg | Berlin | Bonn | Bremen | Dortmund | Dresden | Düsseldorf | Erfurt | Frankfurt | Freiburg | Hamburg | Hannover | Karlsruhe | Kassel | Kiel | Köln | Konstanz | Leipzig | Magdeburg | Mainz | Mannheim | München | Nürnberg | Passau | Regensburg | Rostock | Saarland | Stuttgart | Trier | Ulm | Wiesbaden | Würzburg | Jinde v Německu
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1] 2   Dolů
 
Autor Téma: Surne hladam pracu pre brata.....!!!!!  (Přečteno 127939 krát)
Natala69



Karma: 0
Příspěvků: 6


« : Říjen 27, 2013, 07:39:23 am »

Ahojte, prosim Vas surne hladam pracu pre brata ­ na poziciu BALIČOV,­ SKLADNÍKOV­, POMOCNÝCH­ PRACOVNÍKO­V, VŠEOBECNE­ OPERÁTOROV­ NA LINKE,V Rakusku,­ v Nemecku,­ vo Svajciarsk­u. Prosim ak o niecom viete dajte mi vediet Dakujem
« Poslední změna: Říjen 27, 2013, 11:30:30 am od David » Zaznamenáno
bippo23



Karma: -4
Příspěvků: 93


« Odpověď #1 : Říjen 27, 2013, 08:36:09 am »

natala tak rychlo jak si to ty zelas to asi nepojde......mozno ze keby si dala aspon 20 vykricnikov vtedy by to uz hadam aj šlo  Škleb Kroutím očima a ten siroky zapebr ma fakt dostal...... AT, DE, SUI tak to uz hej.....nebud naivna moja  Šok s tym švajcom si to riadne prepálila  Polibek
Zaznamenáno
bippo23



Karma: -4
Příspěvků: 93


« Odpověď #2 : Říjen 27, 2013, 08:37:58 am »

natala tak rychlo jak si to ty zelas to asi nepojde......mozno ze keby si dala aspon 20 vykricnikov vtedy by to uz hadam aj šlo  Škleb Kroutím očima a ten siroky zapebr ma fakt dostal...... AT, DE, SUI tak to uz hej.....nebud naivna moja  Šok s tym švajcom si to riadne prepálila  Polibek
oprava "široky záber"
Zaznamenáno
joker



Karma: -8
Příspěvků: 122



« Odpověď #3 : Říjen 28, 2013, 09:53:06 pm »

Nazdar Krippo.Ked nemas ako pomoct,tak tu nevypisuj svoje ,,chytre"komentare,nikto tu na ne nie je zvedavy!Rac si najst iny web,kde maju rovnako siroky mozgovy zaber ako ty,a tam sa del so svojou premudrelostou!
« Poslední změna: Říjen 28, 2013, 09:56:04 pm od joker » Zaznamenáno
bippo23



Karma: -4
Příspěvků: 93


« Odpověď #4 : Říjen 29, 2013, 04:50:45 pm »

Nazdar Krippo.Ked nemas ako pomoct,tak tu nevypisuj svoje ,,chytre"komentare,nikto tu na ne nie je zvedavy!Rac si najst iny web,kde maju rovnako siroky mozgovy zaber ako ty,a tam sa del so svojou premudrelostou!

zaujimave ze nik tu nedal ani jeden inzerat to o niecom svedci  Nevím co si myslet/Nerozhodný tu urcite robotu reálne nenajde to mi ver....mna totiz najviac fascinoval ten švajc to proste nejde takymto sposobom...... Valím oči! Super!
Zaznamenáno
joker



Karma: -8
Příspěvků: 122



« Odpověď #5 : Říjen 30, 2013, 06:11:53 pm »

Keby si na tento web chodil castejsie,narazil by si na vlakna tykajuce sa hladania prace(rozlicne obory)v Nemecku.Odpisovali a ponukali pomoc(praca,agentury....)ludia,ktory z nejakeho dovodu lezali druhym v zaludku a mali ich za hlupakov,preto prestali odpisovat.Neviem preco v tejto
spolocnosti(ludskej?)plnej egoizmu,zavisti a zloby su ludia,ktory su ochotny pomoct povazovany za hlupakov.
Pre teba.Ak ta niekto nahneval,nesnaz sa ventilovat svoju zlost na druhom.
« Poslední změna: Říjen 30, 2013, 06:21:19 pm od joker » Zaznamenáno
Natala69



Karma: 0
Příspěvků: 6


« Odpověď #6 : Listopad 05, 2013, 06:44:03 pm »

Bippo uplne trapnyyyyyyyy!!! Kto je zvedavy na tvoje slova.Co??? asi nik....!!! To co pises mne k prispevku je uplne trapneeee!!!!
Zaznamenáno
bippo23



Karma: -4
Příspěvků: 93


« Odpověď #7 : Listopad 05, 2013, 07:27:22 pm »

Bippo uplne trapnyyyyyyyy!!! Kto je zvedavy na tvoje slova.Co??? asi nik....!!! To co pises mne k prispevku je uplne trapneeee!!!!
áno som hňup mas pravdu  Škleb Škleb ;Dale občas si musim z niekoho uťahovať a je jedno ci je to na tomto fóre alebo inde......sorrka  Polibek Polibek
Zaznamenáno
Natala69



Karma: 0
Příspěvků: 6


« Odpověď #8 : Listopad 05, 2013, 08:05:28 pm »

radsej mi najdi pracu pre brata Pláč
Zaznamenáno
bippo23



Karma: -4
Příspěvků: 93


« Odpověď #9 : Listopad 06, 2013, 04:37:29 pm »

radsej mi najdi pracu pre brata Pláč
skus inzeraty na hotely penziony v rakusku alebo nemecku teraz zacina sezona na taketo prace.....ale bez praxe to asi nepojde....ak brat nema ziadnu prax tak jedine zeitarbeit niekde vo fabrike..........a vlastne auto uz je nutnost skoro vsade........brat ma auto Co???  Úsměv
Zaznamenáno
bippo23



Karma: -4
Příspěvků: 93


« Odpověď #10 : Listopad 06, 2013, 04:43:51 pm »

radsej mi najdi pracu pre brata Pláč
skus inzeraty na hotely penziony v rakusku alebo nemecku teraz zacina sezona na taketo prace.....ale bez praxe to asi nepojde....ak brat nema ziadnu prax tak jedine zeitarbeit niekde vo fabrike..........a vlastne auto uz je nutnost skoro vsade........brat ma auto Co???  Úsměv
vedel by som o jednej robote je to zeitarbeit blizko Ulmu ale plati sa slovakovi ktory to tam vybavuje priamo u agenture......uz tam dostal dost ludi takze urcite by to bolo seriozne... ja som tam mal ist tiez ale zatim som doma kedze tu mam pod nosom este aku taku robotu...... Nevím co si myslet/Nerozhodný
Zaznamenáno
Natala69



Karma: 0
Příspěvků: 6


« Odpověď #11 : Listopad 06, 2013, 06:43:58 pm »

tak to vybav hehehe ale daj mi naneho kontakt
Zaznamenáno
jirike
Host
« Odpověď #12 : Listopad 06, 2013, 10:20:49 pm »


vedel by som o jednej robote je to zeitarbeit blizko Ulmu ale plati sa slovakovi ktory to tam vybavuje priamo u agenture......uz tam dostal dost ludi takze urcite by to bolo seriozne... ja som tam mal ist tiez ale zatim som doma kedze tu mam pod nosom este aku taku robotu...... Nevím co si myslet/Nerozhodný

A za co se plati ??
Jajajaj, co je na tomhle seriozniho Co???
Zeitarbeit firma-agentura za provizi ??
Hm....

Zaznamenáno
hary01



Karma: -121
Příspěvků: 2857


« Odpověď #13 : Listopad 07, 2013, 08:46:23 am »

chodte radsej do rakuskych alp do penzionov do hotelov kde dostanete jedlo a ubytovanie gratis...netrapte sa v nemecku po agenturach a ubytovnach...nema to zmysel.Hotelieri vam v rakusku daju zadarmo ubytovanie a stravu a ste kmenovy zamestnanec.
Zaznamenáno
bippo23



Karma: -4
Příspěvků: 93


« Odpověď #14 : Listopad 07, 2013, 06:20:07 pm »

chodte radsej do rakuskych alp do penzionov do hotelov kde dostanete jedlo a ubytovanie gratis...netrapte sa v nemecku po agenturach a ubytovnach...nema to zmysel.Hotelieri vam v rakusku daju zadarmo ubytovanie a stravu a ste kmenovy zamestnanec.
hary neni to take einfach lebo vsade chcu prax na ponukanej pozicii ak ju nemas mas smolu nik sa ti neozve ak posielas bewerbung cez mail........jedina sanca by este bola mozno osobne navstevovat penziony hotely........ale komunikativna nemcina inac ta vysmeju vsade  Polibek Polibek
Zaznamenáno
Stran: [1] 2   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Mnichov.de © 2024

Stránka Čechů a Slováků o životě, práci a studiu v Mnichově - Německu. Užitečné články s aktuálními informacemi o životě, práci, studiu, kultuře, památkách, akcích v Mnichově i jinde v Německu. Diskuze, inzerce ubytování, práce i seznámení, galerie s fotkami, spolujízda z a do Mnichova. Vše co potřebujete vědět pokud se chystáte vycestovat a nebo přestěhovat do Mnichova - Německa.

Odkazy | spolujizda | Zahnarzt München