Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Německo | Irsko | Kanada | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Aachen | Augsburg | Berlin | Bonn | Bremen | Dortmund | Dresden | Düsseldorf | Erfurt | Frankfurt | Freiburg | Hamburg | Hannover | Karlsruhe | Kassel | Kiel | Köln | Konstanz | Leipzig | Magdeburg | Mainz | Mannheim | München | Nürnberg | Passau | Regensburg | Rostock | Saarland | Stuttgart | Trier | Ulm | Wiesbaden | Würzburg | Jinde v Německu
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Řidič autobusu  (Přečteno 58529 krát)
honza3333



Karma: -24
Příspěvků: 676


« : Květen 26, 2013, 11:24:25 pm »

Neví někdo o nějaké práci řidiče autobusu? Díky.
Zaznamenáno
Jirka81



Karma: 0
Příspěvků: 6


« Odpověď #1 : Květen 27, 2013, 09:22:52 am »

Mrkni třeba na diskuzi tady na germany.cz:
existuje Život v Mohuči ?
Jirka
Zaznamenáno
winzig



Karma: 0
Příspěvků: 20


« Odpověď #2 : Květen 27, 2013, 10:01:02 am »

Nabízím pomoc při vyhledání zaměstnání,včetně přeložení životopisu a dopisu pro zaměstnavatele.
více:winzig[zavináč]email.cz
Zaznamenáno
mytysek



Karma: 0
Příspěvků: 4



« Odpověď #3 : Červen 18, 2013, 05:07:03 pm »

davej pozor na české podvodníky zde v Bavorsku. Máš-li řidičák, tak se nemudsíš ptát. první dopravce tě vezme. Jasné ?
Zaznamenáno
honza3333



Karma: -24
Příspěvků: 676


« Odpověď #4 : Červen 18, 2013, 10:56:17 pm »

Jo a ktery? Ja mam 13 let praxe, domluvim se nemecky, pracoval jsem v nemecku jako ridic a moc se nabidky nehrnou. A o praci za 1200euro za 400 odjezdenych hodin nestojim.
Zaznamenáno
mytysek



Karma: 0
Příspěvků: 4



« Odpověď #5 : Červen 21, 2013, 08:00:54 am »

a co myslíš, jak jsme začánali my ? běž do nebe, tam padají pečení holuby do huby.
Zaznamenáno
honza3333



Karma: -24
Příspěvků: 676


« Odpověď #6 : Červen 21, 2013, 10:34:52 am »

Podivej se chlapce! Moje posledni zamestnani v nemecku bylo takove, ze jsem delal 450-500h a bral jsem 1250eur netto plus diety. Hodinova mzda mi vychazela na 3,50eur na hodinu. Kdyz jsem mel mit bezpectnostni prestavku, tak jsem vykladal zbozi a spal jsem 4-5h denne. A kdyz jsem dojel napr. po 6 denni ture na plac v sobotu rano, tak jsem jeste musel zustat a prekufrovavat auta. Sotva jsem stal na nohou. S taovou praci at jde kazdy do prdele. Jako autobusak v cesku jsem mel vic penez. Oni potrebujou lidi jako ty, protoze nemec by mu tohle nikdy nedelal za tyhle penize. Diky lidem a nazorum jako jsi ty to tam uz zacina stat za hovno. Nemec totiz zjistil, ze dokazeme delat za minimum a tak toho vyuziva.
Zaznamenáno
petr69



Karma: 8
Příspěvků: 330


« Odpověď #7 : Červen 21, 2013, 12:36:35 pm »

mám jen jednu otázku po tom co jsi napsal: proč jsi to u toho změstnavatele proboha dělal ?!?!?!?! Šok
Zaznamenáno
honza3333



Karma: -24
Příspěvků: 676


« Odpověď #8 : Červen 21, 2013, 01:26:47 pm »

A ty vis co je za dverma drive nez tam vlezes?.... Puvodni domluva byla, ze se pracuje v turnusech 3 tydny a tyden volna. Kdyz jsem dojel poprve do prace, tak byla realita jina. Rekl jsem si, ze nebudu hned utikat a zkusim to... Vedet do ceho jdu, tak tam nikdy nevlezu. Ale dobra zkusenost.
Zaznamenáno
petr69



Karma: 8
Příspěvků: 330


« Odpověď #9 : Červen 21, 2013, 02:42:50 pm »

tomu rozumím. Ale proč jsi v bezpečnostní přestávce nebo to o tom návratu v sobotu po 6 dnech prostě neřekl NE? Hněv
Zaznamenáno
honza3333



Karma: -24
Příspěvků: 676


« Odpověď #10 : Červen 21, 2013, 03:02:29 pm »

Jo rekl a bylo mi receno, ze muzu jit... Povim ti pribeh. kdyz jsem slitnul z navesu a zlomil si zapesti, tak me nechali trcet v aute s druhym kolegou, protoze potrebovali vylozit kuchyne na ktere cekal zakaznik. Ztravil jsem myslim 30h v aute nez jsem se dostal zpet na firmu. Se sádrou na ruce a v bolestech. Nikdo neresil, ze mi je zle. Jakmile jsem se dostal na firmu, tak jsem sedl do auta a jel 960km domu, protoze ve firme byl vecer a nikdo mi nehodlal v nicem pomoci. Kdybych byl svine, tak uvedomim odbory v nemecku, ale nema to cenu. Vracet se tam nebudu.
Zaznamenáno
winzig



Karma: 0
Příspěvků: 20


« Odpověď #11 : Červen 23, 2013, 09:23:30 am »

Mám pár nabídek,napište mě na:winzig[zavináč]email.cz
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Mnichov.de © 2024

Stránka Čechů a Slováků o životě, práci a studiu v Mnichově - Německu. Užitečné články s aktuálními informacemi o životě, práci, studiu, kultuře, památkách, akcích v Mnichově i jinde v Německu. Diskuze, inzerce ubytování, práce i seznámení, galerie s fotkami, spolujízda z a do Mnichova. Vše co potřebujete vědět pokud se chystáte vycestovat a nebo přestěhovat do Mnichova - Německa.

Odkazy | spolujizda | Zahnarzt München