Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Německo | Irsko | Kanada | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Aachen | Augsburg | Berlin | Bonn | Bremen | Dortmund | Dresden | Düsseldorf | Erfurt | Frankfurt | Freiburg | Hamburg | Hannover | Karlsruhe | Kassel | Kiel | Köln | Konstanz | Leipzig | Magdeburg | Mainz | Mannheim | München | Nürnberg | Passau | Regensburg | Rostock | Saarland | Stuttgart | Trier | Ulm | Wiesbaden | Würzburg | Jinde v Německu
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1] 2   Dolů
 
Autor Téma: reinigung firma z mnichova potrebuje robotnikov (münchen)  (Přečteno 97033 krát)
mnichov_job
Host
« : Červen 11, 2012, 06:25:51 pm »

Sme upratovacia firma ktora potrebuje robotnikov.

info na ...
« Poslední změna: Listopad 23, 2012, 03:05:00 pm od David » Zaznamenáno
kleena



Karma: 81
Příspěvků: 1795



« Odpověď #1 : Červen 11, 2012, 07:29:48 pm »

gogglemail.com
tak to myslim nebude...

A pokud tvuj inzerat neni kviz, neni na skodu napsat lidem ve zkratce i kde uklizite, jaky vztah nabizite, jake odmeny....
diky!
Zaznamenáno

A opice mínusují a mínusují...
i.Shag
David
Zakladatel

*

Karma: 45
Příspěvků: 2556


:)


WWW
« Odpověď #2 : Červen 11, 2012, 07:54:14 pm »

googlemail.com ...  ale jo, registrace z toho emailu byla potvrzena!
« Poslední změna: Červen 11, 2012, 07:56:11 pm od David » Zaznamenáno
mnichov_job
Host
« Odpověď #3 : Červen 12, 2012, 04:40:02 pm »

Opravil som ten mail
mnichovjob[zavináč]googlemail.com
Zaznamenáno
hary01



Karma: -121
Příspěvků: 2857


« Odpověď #4 : Červen 21, 2012, 08:54:17 am »

najlepsie je sa zamestnat priamo v podniku na Reinigunsgskraft..ako nahle je tento job ci iny cez daku firmu na ludoch zaraba niekto iny bez prace a po vecine tito ludia dostanu 7-8euro neto..poznam chyzne co v Mnichove cez take firmi upratuju izby amaju vyplatu 700euro neto..vdaka tymto firmam sa vsetko serie v Nemecku a podnikatelia radsej zaplatia viac tymto firmam,len aby nemali zodpovednost za zamestnanca...zamestnanec je v konecnom dosledku odrbany na vyplate,lebo jeho vyplata ide cez dva ruky..nastastie su podniki aj v Mnichove ktore nespolupacuju s podobnymi firmami a zamestnavaju priamo ludi...a tam su uz seriozne peniaze a dobri pristup...vyplata po vecinou 1 a v tychto firmach 15-20..
Zaznamenáno
db223



Karma: 0
Příspěvků: 6


« Odpověď #5 : Červen 22, 2012, 08:32:01 am »

hari daj nejake kontakty na taketo firmy, ktore neodrbavaju ludi, rad sa tam zamestnam, dik Smích
Zaznamenáno
hary01



Karma: -121
Příspěvků: 2857


« Odpověď #6 : Červen 24, 2012, 06:43:00 pm »

do takych firiem sa je tazko dostat,lebo tam si kazdy drzi flek..len odpadove joby idu cez inzerciu..dobry job ide cez znamosti..ale najhorsie co je je zeitarbeit alebo reinigungsfirmi to by mali nemci okamzize zrusit a zacat s reformami na prac.trhu..potom nech sa nedivia,ze pribuda ludi na harz4.
Zaznamenáno
Nikol_K
Host
« Odpověď #7 : Červen 24, 2012, 07:05:24 pm »

Ahoj, proč jsou Reinigungsfirmy nejhorší? Plánuji totiž do jedné nastoupit, jinou práci jsem nenašla ...
Zaznamenáno
hary01



Karma: -121
Příspěvků: 2857


« Odpověď #8 : Červen 25, 2012, 10:05:59 am »



  Preco?podniki v Mnichove nechcu zamestnat priamo upratovacky..zavolaju do Reinigunngsfirmi a objednaju si 2 upratovacky napr..podnik zaplati na hod reinigungsfirmu za upratovacku 30euro,ale Ty ako zamestnanec reinigungsfirmi dostanes 7-8euro neto..proste z tvojej prace ziju prizivnici...a do mesiaca zarobis tam malo..odporucam Ti najst job kde by si sa zamestnala priamo a tam mas potom sancu na normalne peniaze.
Zaznamenáno
Milos



Karma: 0
Příspěvků: 7


« Odpověď #9 : Červen 25, 2012, 12:48:34 pm »

Hary, kde beres takove info?
Mam Hausmeisterfirmu a jsem rada, kdyz mam 20,-€ na hodinu. Z techto penez musim platit zamestnance a a veskere prostredky na uklid. Rozhodne mi nikdo tech 30,-€ na hod. neda. Kdyz si vezmes, ze cloveku das 8,-€ Netto na hod.a po pricteni vsech odvodu to dela 12,-€ Brutto + dalsi naklady, tak mi toho moc nezbyva. Dalsi spatny faktor je pracovitost lidi. Zamestnam cloveka a on mi to stejne jen odflaka, coz se ted omlouvam vsem tem pracovitym, ale v posledni dobe je to skoro kazdy, kdo jde do takove prace. Reci habakuk, ale rukama pracovat neumi. A dalsi vec, napis mi par tech firem, ktere ti daji 15,-€ - 20,-€ za hodinu uklidu. To uz musis mit minimalne Meisterprüfung, ne?
Zaznamenáno
hary01



Karma: -121
Příspěvků: 2857


« Odpověď #10 : Červen 25, 2012, 07:51:30 pm »

Vdaka takymto firmam ako je tvoja nemecki zamestnavatelia nechcu zamestnavat ludi priamo,ale spekuluju odrbavaju a naimaju si ludi cez rozne agentury ci ine firmi,kde platia viac,len aby cloveka nemuseli zamestnat priamo...mna napr zamestnala priamo uz 2 krat apotheka....to znamena,ze na basis 400euro som zamestnany priamo v apotheke a moja vyplata nejde cez ziadnu 3 osobu a tak by to malo byt..davaju mi 10euro neto na hod..nastastie su este v Nemecku podniki ktore pochopili,ze preplacat rozne reinigunsgfirmi ci ine nema zmysel a zamestnavaju ludi priamo...vecina ludi ktora cisti rozne praxis ci apotheky a je zamestnana priamo si take fleky drzi a nieje tam lahko sa dostat...ja som poslal cez 300 bewerbungov ked som si hladal job v apotheke..o reinigungsfirmi ci rozne hausmeisterfirmi nemam zaujem..priamo byt zamestnany je priamo ..nediv sa,ze ludia spekuluju nechodia do prace hodia sa na marodky..to je to kapitalisticke svinstvo na prac.trhu...ked to nechces robit zrus firmu a zamestnaj sa tiez niekde priamo a mas po problemoch.Poznam aj par apothek kde maju upratovacky a pomocny personal zamestnany priamo..to je uz trosku ine kaficko a clovek ktory je tam zamestnany ma aj istoty a nemusi spekulovat s moradkami a inymi hovadi...dalsie svinstvo v nemecku to najvecie je zeitarbeit...preto vecina ludi radsej sedi na hartz4 nez by mala ist robit pod zeitarbeit nechat zo sebou jednat ako s otrokom.
Zaznamenáno
Jitulka5



Karma: 4
Příspěvků: 74



« Odpověď #11 : Červen 26, 2012, 07:01:44 pm »

ahoj kámoška hleda uklid nevíš o něčem?neumí moc německy
« Poslední změna: Červen 26, 2012, 07:02:50 pm od Jitulka5 » Zaznamenáno
Milos



Karma: 0
Příspěvků: 7


« Odpověď #12 : Červen 26, 2012, 11:36:04 pm »

Harry, ty nemas o mnoha vecech ani paru. Tech 10,-€ davam i ja a nejsem zadna Apotheka. Muze u me pracovat cl., ktery se poradne nedomluvi nemecky. Narozdil od tebe jsem nemusela posilat tolik zadosti. Mas plno reci a jses zamestnany jen 400,-€? A to jen pri 10,-€ Netto? Tak kde mas tech 15,-€ - 20,-€ za hod? Ale tak jo, ty mas tu pohodicku... ;-)
 
Lide, kteri chteji mit tak dobre placenou praci i v uklidu, museji umet nemecky a nejlepe zajit primo na Hausverwaltung ( ne pisemne, ne telefonicky ) a tam si zazadat o praci. Je mnoho Hausverwaltungu, kteri shaneji Hausmeistery, Reinigungskraft... primo, ne pres dalsi firmy. Hausmeistri se ale musi umet vyznat ve vsem, co se tyka domu. Reinigungskraft si ale stejne neprijdou na vic,jak na tech 10,-€ za hod. Ceny jsou totiz udelany pausalne a ve smlouvach je hodne veci, ktere zaberou hodne casu.... Pausalne to maji i Hausmeistri...

Kazdy si musi udelat obrazek, hlavne sam a ne podle toho, co kdo napise. Nic neni zadarmo  :-)
Zaznamenáno
hary01



Karma: -121
Příspěvků: 2857


« Odpověď #13 : Červen 27, 2012, 11:12:16 am »

Tvoja zlost len prameni ztoho,ze je tu niekto kto Ti povedal,ze jednoducho tvoja Hausmeister firma ci ine podobne firmi nestoja v Nemecku za nich a zmohol si sa akurat nato,ze robia na Teba ludia,proste parazitujes len na praci druhych z ktorych Ty zijes.Ja mam pracu na Wollzeit a Basis 400euro a firmi ako je ta tvoja obchadzam v Nemecku na kilometre,lebo nebudem robit na ludi ktory chcu zit z prace druhych.

To ze nemas ludi ktori na Teba budu robit je tvoj problem..zabal to a chod sa zamestnat niekde priamo moj Tip Škleb
Zaznamenáno
gerem
Host
« Odpověď #14 : Listopad 23, 2012, 02:54:22 pm »

Je ponuka este aktuelna?
posielam zivotopis..
Zaznamenáno
Stran: [1] 2   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Mnichov.de © 2024

Stránka Čechů a Slováků o životě, práci a studiu v Mnichově - Německu. Užitečné články s aktuálními informacemi o životě, práci, studiu, kultuře, památkách, akcích v Mnichově i jinde v Německu. Diskuze, inzerce ubytování, práce i seznámení, galerie s fotkami, spolujízda z a do Mnichova. Vše co potřebujete vědět pokud se chystáte vycestovat a nebo přestěhovat do Mnichova - Německa.

Odkazy | spolujizda | Zahnarzt München