Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Německo | Irsko | Kanada | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Aachen | Augsburg | Berlin | Bonn | Bremen | Dortmund | Dresden | Düsseldorf | Erfurt | Frankfurt | Freiburg | Hamburg | Hannover | Karlsruhe | Kassel | Kiel | Köln | Konstanz | Leipzig | Magdeburg | Mainz | Mannheim | München | Nürnberg | Passau | Regensburg | Rostock | Saarland | Stuttgart | Trier | Ulm | Wiesbaden | Würzburg | Jinde v Německu
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: chci práci v německu  (Přečteno 54041 krát)
svita



Karma: 0
Příspěvků: 2



« : Září 27, 2011, 09:06:11 am »

Poradíte mi někdo prosím co mám dělat?,německy moc neumím.Nejlepší by bylo kdybych tu našel někoho kdo tam dělá a s nim bych tam třeba jel.
Pokládám plovoucí podlahy,dělám i dlažbu nebo obklady,ale naučím se všechno,předem děkuji za odpovědi..
Zaznamenáno
kleena



Karma: 81
Příspěvků: 1795



« Odpověď #1 : Září 27, 2011, 10:26:09 am »

Nekde kolem Mnichova je firma Cerny, ktera dela stavebni prace a ma ceskeho majitele a z velke casti ceske osazenstvo.
Nejsem si 100% jist, zda je to tato, ale zni to nadejne - muzes to zkusit: http://www.cernygmbh.de/kontakt/kontakt.htm
Zaznamenáno

A opice mínusují a mínusují...
i.Shag
svita



Karma: 0
Příspěvků: 2



« Odpověď #2 : Září 27, 2011, 04:02:35 pm »

ok, díky zkusím to..,ale stejně spíš bych potřeboval něco nahoře okolo Chemnitzu.
« Poslední změna: Září 27, 2011, 04:13:59 pm od svita » Zaznamenáno
kleena



Karma: 81
Příspěvků: 1795



« Odpověď #3 : Září 28, 2011, 01:23:51 pm »

Jeste z jine strany jsem dostal tento kontakt, treba nekomu pomuze. Tato firma ma bud Cechy nebo Polaky. Rovnez Mnichov.
http://www.bni-amethyst.de/mitglieder/nach_firma/jkb_bausanierung.html
Zaznamenáno

A opice mínusují a mínusují...
i.Shag
vladkaaa



Karma: 0
Příspěvků: 4



« Odpověď #4 : Září 28, 2011, 08:00:03 pm »

Zdravim lidicky...:-)

Rada bych se zeptala zdali nevite jeste o nejakem kontaktu na obkladacske prace.....

ja sama jsem tu jiz nejakym rokem ale rada bych sehnala nejake spojeni na obkladacskou firmu pro pritele.....

O panu Cernem jiz vim ale rada bych zdali neni jeste vice firem bud s Ceskym majitelem ci firmu kde jsou zamestnci ceske ci slovenske narodnosti....

Budu vam moc vdecna.....Dekuji......

Jeste malickost, spis ve vodach bavorskych:-) Mnichov....Bad tolz....wolfratshausen......muze byt i dal.....


Diky moc..
Vladka...
Zaznamenáno
kleena



Karma: 81
Příspěvků: 1795



« Odpověď #5 : Září 28, 2011, 09:02:31 pm »

Nojo, toz zkus ty JKB... Delali u nas v praci podlahu i kachliky...nerucim ale za to, ze nebyli vsichni Polaci Úsměv
Zaznamenáno

A opice mínusují a mínusují...
i.Shag
zdenicka11



Karma: 0
Příspěvků: 3



« Odpověď #6 : Říjen 05, 2011, 03:53:53 pm »

Ahojky, poradíte mi někdo prosím kde najít práci okolo Chemnitzu nebo Dresdenu nejraději servírku, nebo uklizení restaurací, hotelu atd. téměř cokoliv. Německy něco umím, ale né zas tak dobře. Nechci se tam zatím stěhovat. Děkuji Zdenka
Zaznamenáno
Martinneo



Karma: 0
Příspěvků: 1


« Odpověď #7 : Říjen 10, 2011, 10:04:09 am »

Ahoj,hledám práci v Německu v nějake automobilce.....nevíš kde?Díky za odpověd,Martin
Zaznamenáno
tomascarlos



Karma: 0
Příspěvků: 1


« Odpověď #8 : Leden 03, 2012, 07:00:11 pm »

Dobry vecer,nevite nekdo o praci kuchare v Nemecku,mam 12 let praxe,posledniho pul roku jsem varil v Nemecku,ovladam minutkovou i hotovkovou kuchyni,nemcina nic moc a le dobra znalost anglictiny,diky za nabidky nebo za kontakty,Tomas
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Mnichov.de © 2024

Stránka Čechů a Slováků o životě, práci a studiu v Mnichově - Německu. Užitečné články s aktuálními informacemi o životě, práci, studiu, kultuře, památkách, akcích v Mnichově i jinde v Německu. Diskuze, inzerce ubytování, práce i seznámení, galerie s fotkami, spolujízda z a do Mnichova. Vše co potřebujete vědět pokud se chystáte vycestovat a nebo přestěhovat do Mnichova - Německa.

Odkazy | spolujizda | Zahnarzt München