Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Německo | Irsko | Kanada | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Aachen | Augsburg | Berlin | Bonn | Bremen | Dortmund | Dresden | Düsseldorf | Erfurt | Frankfurt | Freiburg | Hamburg | Hannover | Karlsruhe | Kassel | Kiel | Köln | Konstanz | Leipzig | Magdeburg | Mainz | Mannheim | München | Nürnberg | Passau | Regensburg | Rostock | Saarland | Stuttgart | Trier | Ulm | Wiesbaden | Würzburg | Jinde v Německu
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Ausbildung  (Přečteno 42331 krát)
Emilia25



Karma: 0
Příspěvků: 4


« : Červenec 23, 2007, 02:02:44 pm »

ahojte, kde najdem zoznam mnichovskych skol poskytujucich Ausbildung???
Zaznamenáno
David
Zakladatel

*

Karma: 45
Příspěvků: 2556


:)


WWW
« Odpověď #1 : Červenec 23, 2007, 02:26:07 pm »

Ahoj,

zkus tady:

http://infobub.arbeitsagentur.de/kurs/index.jsp

Neni to sice seznam skol, ale najde ti hned volne mista podle hledaneho oboru a ukaze ti adresu kde se muzes prihlasit a dalsi podrobnosti jako napr. skolne

David
« Poslední změna: Červenec 23, 2007, 03:58:11 pm od David » Zaznamenáno
Dave Czech



Karma: 1
Příspěvků: 77


« Odpověď #2 : Červenec 29, 2007, 11:51:33 pm »

a  jsou školy tady těžší než u nás v čr-myslím vysoké např práva ,medicína atd
co jsem tak slyšel tak nic moc  Úsměv
Zaznamenáno
Thomasek



Karma: 16
Příspěvků: 157



« Odpověď #3 : Červenec 30, 2007, 06:47:19 pm »

je to tady docela v pohode, ja jsem udelal medicinu za 3 roky a kamos za dva...a jeste jsme stihali u toho obcas chodit na pivko....prava nevim, to pry se da taky udelat za dva roky...ale to neni jiste, to je ze zdroje "jedna pani povidala"
T
Zaznamenáno
Emilia25



Karma: 0
Příspěvků: 4


« Odpověď #4 : Červenec 31, 2007, 10:30:40 am »

Robis si srandu???Medicina za taky kratky cas???
Zaznamenáno
David
Zakladatel

*

Karma: 45
Příspěvků: 2556


:)


WWW
« Odpověď #5 : Červenec 31, 2007, 10:40:12 am »

Ahoj Emilia25,
to byla přece od Thomaseka narážka na Dave Czech protože pořád píše "co jsem tak slyšel". Kdo tady studuje tak přece ví co je to "Regelstudienzeit"
David
Zaznamenáno
Tomas



Karma: 1
Příspěvků: 158



« Odpověď #6 : Červenec 31, 2007, 05:46:23 pm »

[zavináč]Dave Czech:
Uroven je tu mnohem vyssi nez v Cesku, sice jsou i v Cesku dobry vysoky, ale s Mnichovem se to skoro neda srovnavat. Mluvi o tom i rankingy na kterych se Mnichov umistuje na prednich mistech (na rozdil napriklad od Karlovy University).
Studium narocne podle toho co studujes, jak se tomu venujes, jestli ti plati vsechno rodice nebo si musis na to i sam vydelavat a mas pak min casu, proste jako vsude. Ja jsem ale rad ze jsem nesel na vysokou do Ceska, udelal bych velkou chybu!
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Mnichov.de © 2024

Stránka Čechů a Slováků o životě, práci a studiu v Mnichově - Německu. Užitečné články s aktuálními informacemi o životě, práci, studiu, kultuře, památkách, akcích v Mnichově i jinde v Německu. Diskuze, inzerce ubytování, práce i seznámení, galerie s fotkami, spolujízda z a do Mnichova. Vše co potřebujete vědět pokud se chystáte vycestovat a nebo přestěhovat do Mnichova - Německa.

Odkazy | spolujizda | Zahnarzt München