Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Německo | Irsko | Kanada | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Aachen | Augsburg | Berlin | Bonn | Bremen | Dortmund | Dresden | Düsseldorf | Erfurt | Frankfurt | Freiburg | Hamburg | Hannover | Karlsruhe | Kassel | Kiel | Köln | Konstanz | Leipzig | Magdeburg | Mainz | Mannheim | München | Nürnberg | Passau | Regensburg | Rostock | Saarland | Stuttgart | Trier | Ulm | Wiesbaden | Würzburg | Jinde v Německu
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: 1 [2] 3 4   Dolů
 
Autor Téma: bayern mnichov  (Přečteno 303416 krát)
Bungee



Karma: 0
Příspěvků: 18


« Odpověď #15 : Květen 18, 2008, 10:40:46 pm »

JJ Mc Donalds je na zacatek jak vysitej, vzpominam na nej nejlepe jak jen muzu, po mesici jsem daval vypoved a to jsem makal jen v Praze, takze nikdy vice.
Kamos makal v lete v Mc v Deutschlandu a nadaval kazdy den. Podle toho na koho narazis. Jinak jsem mel moznost makat v jedne firme v Mnichove v lete, solidni firma, dobre penize, prace uklidove v dobrych spolecnostech a kamos makal primo v centrale nebo hlavnim sidle FC Bayermu, uklid kanclu a tak a jen tak si prinesl sebou za kecy nekolik tricek a podobnych veci.  Valím oči! Super!
Zaznamenáno
Dave Czech



Karma: 1
Příspěvků: 77


« Odpověď #16 : Květen 19, 2008, 11:22:52 am »


super videa-jak vypadala oslava titulu ve městě,máš foto nebo video?
Zaznamenáno
Dave Czech



Karma: 1
Příspěvků: 77


« Odpověď #17 : Květen 23, 2008, 01:59:43 pm »

foto som ti poslal na mail nieco aj z Moskvy!!!

hele můžeš mě to prosimtě poslat ješět jednou na tenhle mail v.pecka[zavináč]volny.cz
ten starej už bohužel nejde
danke
Zaznamenáno
Sudik



Karma: 0
Příspěvků: 5


« Odpověď #18 : Červen 04, 2008, 08:27:25 pm »

čau a kolik asi tak stojí listky na ligový zápas Bayernu ?
Zaznamenáno
Boruvky



Karma: 0
Příspěvků: 33



« Odpověď #19 : Červen 04, 2008, 10:00:28 pm »

to zalezi na tom na jakej zapas a kde chces sedet (nebo stat)  ale muzez od tech 15€ do 100€ 
Zaznamenáno
maxximo



Karma: 0
Příspěvků: 20



« Odpověď #20 : Červen 16, 2008, 03:58:16 pm »

FUUUUUUUUUUUUUUUUUJJJJJJJJJJJJJJJJ Bayern.....hrozny....V Mnichove jedine TSV1860 München!!!!!! :-) Löwen sind die besten...i kdyz hrajou 2ligu, ale to je jedno...fanousek bayernu je skoro kazdej kvuli uspechu...jojo... 57, 58, 59, 60!!!!! chodim casto na zapasy TSV do areny, a fakt je to tam super!!! atmosfera, sezeni..proste vse...rozhodne se vyplati se tam podivat....

Mnichov je modrej, a zustane vzdy modrej :-)
Zaznamenáno
kleena



Karma: 81
Příspěvků: 1795



« Odpověď #21 : Červen 17, 2008, 01:02:05 pm »

Jasne, sympatie k outsiderum jsou chvalyhodne. I na paraolympiade jsou divaci potreba :-)
Zaznamenáno

A opice mínusují a mínusují...
i.Shag
maxximo



Karma: 0
Příspěvků: 20



« Odpověď #22 : Červen 18, 2008, 04:00:27 pm »

no to mi bylo jasny, ze napises zrovna ty....dozvedel sem se o tyhle strance teprv nedavno, ale stacilo mi prijet jen par temat na foru, a hned sem vedel od koho mam cekat prvni odpoved!!! :-) fakt sem se musel smat, kdyz sem cet ty tvoje komentare...jedno jakej dotaz, odpoved nebo pod. vsude musis vypustit alespon jednu priblblou pripominku, nebo zanechat trapnou stopu....ale jako na kazdym foru, se najde vzdy alespon jeden, co si hraje na dulezityho a vsevedouciho!! :-) jen tak dal....

a uz sem zvedav na dalsi super reakci :-) :-) :-)
Zaznamenáno
Boruvky



Karma: 0
Příspěvků: 33



« Odpověď #23 : Červen 18, 2008, 04:24:21 pm »

München ist ROT



Zaznamenáno
David
Zakladatel

*

Karma: 45
Příspěvků: 2556


:)


WWW
« Odpověď #24 : Červen 18, 2008, 09:23:02 pm »

Ale no tak, nehádejte se ... Mnichov je přece žluto-černý Úsměv
A co se fotbalu týče, stačí se podívat na Allianz arenu, jednou červená, jednou modrá a když se nehraje tak bílá Úsměv
Zaznamenáno
Boruvky



Karma: 0
Příspěvků: 33



« Odpověď #25 : Září 22, 2008, 11:54:25 am »

Cau nechce jit nekdo na Bayern - Nünberg 24.09.2008 20:30 (Deutche pokal Südtribüne Unterrang block 114 )  mam jeden listek na vic a nevim co s nim Pláč stal me 15€ a za tu cenu ho i prenecham Úsměv a mam jestre jeden listek na Ligu Mistru proti Lyonu 30.09.2008
« Poslední změna: Září 22, 2008, 12:21:16 pm od Boruvky » Zaznamenáno
kleena



Karma: 81
Příspěvků: 1795



« Odpověď #26 : Září 30, 2008, 12:16:49 pm »

no to mi bylo jasny, ze napises zrovna ty....dozvedel sem se o tyhle strance teprv nedavno, ale stacilo mi prijet jen par temat na foru, a hned sem vedel od koho mam cekat prvni odpoved!!! :-) fakt sem se musel smat, kdyz sem cet ty tvoje komentare...jedno jakej dotaz, odpoved nebo pod. vsude musis vypustit alespon jednu priblblou pripominku, nebo zanechat trapnou stopu....ale jako na kazdym foru, se najde vzdy alespon jeden, co si hraje na dulezityho a vsevedouciho!! :-) jen tak dal....

a uz sem zvedav na dalsi super reakci :-) :-) :-)
Jestli bys radsi nemel hledet, aby tve reakce byly nejakym prispevkem k cemukoliv. Zatim akorat zcela beze smyslu plkas...a omezujes se prave a jen na to, coz je prave ten rozdil oproti mne. Znas to o zametani pred vlastnim prahem... Mels babicku vic poslouchat.
Zaznamenáno

A opice mínusují a mínusují...
i.Shag
riem



Karma: 0
Příspěvků: 7


« Odpověď #27 : Září 30, 2008, 07:11:38 pm »

To je normalni,opet si pan Kleena usral a strasne smrdi.
Zaznamenáno
Macouch



Karma: 21
Příspěvků: 310



« Odpověď #28 : Říjen 01, 2008, 10:28:28 am »

To je normalni,opet si pan Kleena usral a strasne smrdi.

A koukam, ze tys z levneho piva presel na okenu ne? (pokud si pamatuji, byl jsi to ty, kdo doporucoval nejakou znacku piva, ktera sice skrabe v krku, ale je cenove vyhodna....)

Zkus trosku premyslet, co kam pises. Ono to vetsinou poukazuje na tvoji inteligenci...
Zaznamenáno
kleena



Karma: 81
Příspěvků: 1795



« Odpověď #29 : Říjen 01, 2008, 10:39:26 am »

To je normalni,opet si pan Kleena usral a strasne smrdi.
No tys to vsechno trumfnul. Rychleji nez ty, tu k cistemu slovnimu prujmu nepresel jeste nikdo. Toz hodne stesti, jsi obohacenim pro vsechny!
Zaznamenáno

A opice mínusují a mínusují...
i.Shag
Stran: 1 [2] 3 4   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Mnichov.de © 2024

Stránka Čechů a Slováků o životě, práci a studiu v Mnichově - Německu. Užitečné články s aktuálními informacemi o životě, práci, studiu, kultuře, památkách, akcích v Mnichově i jinde v Německu. Diskuze, inzerce ubytování, práce i seznámení, galerie s fotkami, spolujízda z a do Mnichova. Vše co potřebujete vědět pokud se chystáte vycestovat a nebo přestěhovat do Mnichova - Německa.

Odkazy | spolujizda | Zahnarzt München