Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Německo | Irsko | Kanada | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Aachen | Augsburg | Berlin | Bonn | Bremen | Dortmund | Dresden | Düsseldorf | Erfurt | Frankfurt | Freiburg | Hamburg | Hannover | Karlsruhe | Kassel | Kiel | Köln | Konstanz | Leipzig | Magdeburg | Mainz | Mannheim | München | Nürnberg | Passau | Regensburg | Rostock | Saarland | Stuttgart | Trier | Ulm | Wiesbaden | Würzburg | Jinde v Německu
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Kadernice/nik v Mnichove  (Přečteno 57996 krát)
radka



Karma: 0
Příspěvků: 29



« : Březen 26, 2008, 09:29:51 pm »

Ahojda!!
Shanim tady v Mnichove sikovnou a levnejsi kadernici ci kadernik,......, jestli o nekom vite, tak prosim o kontakt!! Diky radka
Zaznamenáno
beruska



Karma: 0
Příspěvků: 23


« Odpověď #1 : Březen 27, 2008, 04:35:12 pm »

Ahojda, pri hledani ceske cukrarny se objevil kontakt na kadernici. Treba Ti to pomuze.
Zadnou cukrarnu neznam, ale zato ceskou kadernici. Ma super salon v Echingu (Freising) - Coiffeur Marketa. TEL:(08165/909801). Stoji to zato!
Zaznamenáno
janus



Karma: 0
Příspěvků: 5


« Odpověď #2 : Duben 02, 2008, 10:02:41 pm »

Ahoj lidi, hledame kontakt na nejake Cechy v Mnichove, kteri taky hledaji nejake nove zname. janus[zavináč]centrum.cz - kdyby mel nekdo zajem, tak at sem neco pisne....
Zaznamenáno
Macouch



Karma: 21
Příspěvků: 310



« Odpověď #3 : Duben 02, 2008, 10:17:03 pm »

No, mozna bys mohla zacit tim, ze nebudes psat o hledani pratel do poptavky po kadernici.... Nebo jsi kadernice, ktera takto nabizi sluzby?

Jinak radim zajit si na nedelni bowlingy... a nebo koneckoncu zacina grilovaci sezona :-)
Zaznamenáno
radka



Karma: 0
Příspěvků: 29



« Odpověď #4 : Duben 02, 2008, 10:40:52 pm »

:-)))))))))))))))))))))))9
Zaznamenáno
MagdaD



Karma: 3
Příspěvků: 91



« Odpověď #5 : Září 02, 2008, 05:46:18 pm »

Navstivila jsem Marketu v Echingu (Coiffeur Marketa) a muzu vrele doporucit, uz se nebudu strihat ani v Praze, ani v Krakowie, je vazne dobra. Kontakt viz vyse.
Magda
Zaznamenáno
smahelka



Karma: 0
Příspěvků: 22


« Odpověď #6 : Září 08, 2008, 06:58:58 am »

Mohla by som poprosit, kto uz bol u Markety, aby mi napisal presnu adresu (ulicu a cislo), kde sa to presne nachadza, som tu nova a tak mi presny popis miesta pomoze.
Dakujem.
Zaznamenáno
MagdaD



Karma: 3
Příspěvků: 91



« Odpověď #7 : Září 08, 2008, 02:50:34 pm »

Tak na tohle se hodi jedina odpoved: Hledej, smudlo, hledej Úsměv
Zaznamenáno
berusko



Karma: 0
Příspěvků: 4


« Odpověď #8 : Listopad 24, 2008, 09:50:16 am »

Zjistila jsem, ze na kadernictví v Echingu existuje i internetová adresa: www.coiffeur-marketa.de. Vsechny potrebné informace najdes tady. No a kdo z vás uz tam byl? Je to super, ne? I kdyz je to trochu z ruky, ale vyplatí se to. V dnesní dobe rozsáhlé dopravní moznosti. Stejne, já bych si to asi netroufla otevrít takový velký salón. Ale moc se povedl! To se nevidí na kazdém rohu...
« Poslední změna: Listopad 24, 2008, 10:01:08 am od David » Zaznamenáno
radka



Karma: 0
Příspěvků: 29



« Odpověď #9 : Listopad 27, 2008, 07:49:57 pm »

Byla jsem take u Markety a je moc moc super!! Rozhodne se vyplati si k ni dojet!!
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Mnichov.de © 2024

Stránka Čechů a Slováků o životě, práci a studiu v Mnichově - Německu. Užitečné články s aktuálními informacemi o životě, práci, studiu, kultuře, památkách, akcích v Mnichově i jinde v Německu. Diskuze, inzerce ubytování, práce i seznámení, galerie s fotkami, spolujízda z a do Mnichova. Vše co potřebujete vědět pokud se chystáte vycestovat a nebo přestěhovat do Mnichova - Německa.

Odkazy | spolujizda | Zahnarzt München