Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Německo | Irsko | Kanada | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Aachen | Augsburg | Berlin | Bonn | Bremen | Dortmund | Dresden | Düsseldorf | Erfurt | Frankfurt | Freiburg | Hamburg | Hannover | Karlsruhe | Kassel | Kiel | Köln | Konstanz | Leipzig | Magdeburg | Mainz | Mannheim | München | Nürnberg | Passau | Regensburg | Rostock | Saarland | Stuttgart | Trier | Ulm | Wiesbaden | Würzburg | Jinde v Německu
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Srazy?  (Přečteno 111551 krát)
lalinka



Karma: 0
Příspěvků: 14


« : Červenec 08, 2007, 10:24:36 pm »

Ahoj vsemmjelikoz jsem prave nasla tuto internetovou stranku,rozhodla jsem se prihlasit a napsat.Jelikoz tu s pritelem od listopadu bydlime a ja tu porad tak nejak nemam zadne zname,chtela bych to zmenit.Strasne mi chybi jit si tak sednout nekam na kafe a pokecat cesky.Jsme mladej par 23 a 27 let,mame radi sport a jsme normalni Úsměv ,schazite se tu tak nejak jedna stala skupina,nebo se muzou pripojit i novi lidi?Dekuju za odpoved,
Zaznamenáno
zdemiska
Zdemiska



Karma: 0
Příspěvků: 2


zdemiska


« Odpověď #1 : Červenec 12, 2007, 07:02:27 am »

Ahojky
Ja jsem tu take z pritelem uz pul roku a zhanim nejake kamarady..bydlim u Stuttgartu,pokud bys chtela muzeme se sejit,teda pokud to neni daleko..Rada bych poznala nekoho,s kym muzu cesky pokecat..pa zdemiska
Zaznamenáno
Thomasek



Karma: 16
Příspěvků: 157



« Odpověď #2 : Červenec 12, 2007, 08:43:34 pm »

Ahoj! Tak prijdte nekdy na volejbal...az bude pekne...to by melo byt pristi tyden. Pokud neumite hrat, nevadi, my taky ne:)
Nebo vikend hory nebo kolo?
Tom
Zaznamenáno
Emilia25



Karma: 0
Příspěvků: 4


« Odpověď #3 : Červenec 14, 2007, 12:02:20 pm »

Ahojky

byvam s priatelom v Mnichove.Takisto hladame par na pokec atd.Popripade holku a chlapov posleme na pivo. 0162 708 55 65.

Emilia
Zaznamenáno
uzovka25



Karma: 0
Příspěvků: 9


Aupair jak ma byt :D


« Odpověď #4 : Říjen 18, 2007, 09:24:20 pm »

Ahoj, jeste je ten volejbal aktualni? Ja bych si i v celku pinkla, nebo se taky s nekym seznamila, jsem tu 4. mesicem a puvodni kamaradi uz se vratili do CR, tak bych rada poznala nove lidi. Diky, uzovka
Zaznamenáno
David
Zakladatel

*

Karma: 45
Příspěvků: 2556


:)


WWW
« Odpověď #5 : Říjen 19, 2007, 11:52:15 pm »

Ahoj, jeste je ten volejbal aktualni? Ja bych si i v celku pinkla, nebo se taky s nekym seznamila, jsem tu 4. mesicem a puvodni kamaradi uz se vratili do CR, tak bych rada poznala nove lidi. Diky, uzovka

Ahoj,
volejbal uz samozrejme neni aktualni, uz je moc zima, ale jestli chces, tak zitra jdeme na "Lange Nacht der Museen". Sraz v 18:00 u U3-Olympiazentrum.
David
« Poslední změna: Říjen 21, 2007, 10:22:34 am od David » Zaznamenáno
Teplice



Karma: -1
Příspěvků: 13



« Odpověď #6 : Prosinec 04, 2007, 01:19:00 pm »

Nazdar my jsme taky normalni takze se nekdy muzeme sejit a neco popit. Jde o to jestli jste taky z mnichova nebo nekde pobliz?je nam taky 22 a 27 takze parada.
Zaznamenáno
Teplice



Karma: -1
Příspěvků: 13



« Odpověď #7 : Prosinec 04, 2007, 01:21:02 pm »

Kdyztak napiste nejaky cislo kde si muzeme pokecat nebo skype atd. jestli mate zajem zatim cus
Zaznamenáno
Teplice



Karma: -1
Příspěvků: 13



« Odpověď #8 : Prosinec 05, 2007, 11:54:07 am »

 Škleb Škleb sorry zapomneli jsme napsat tel.: 015773956531 nebo skype speedymeister zatim cus
Zaznamenáno
lalinka



Karma: 0
Příspěvků: 14


« Odpověď #9 : Leden 02, 2008, 09:07:17 am »

Ahojky,uz jsem dlouho nebyla na Mnichov de a prave ctu vasi odpoved-kde v mnichove bydlite ?My jsme nedaleko Munchner Freiheit.A co tu vubec delate Úsměv ?studujete nebo pracujete?Byla bych rada,kdyz by nam nekdy vyslo se sejit,nebo chodite na nejake srazy v mnichove,nebo tak neco?My tu totiz nezname ale vubec zadne Cechy-kdyztak pisnete na ahodurova[zavináč]centrum.cz,diky Alca
Zaznamenáno
marcel



Karma: -2
Příspěvků: 19


WWW
« Odpověď #10 : Leden 04, 2008, 10:13:44 am »

ahoj
Malí tip pro ty kdo hledají česky mluvicí přátele, zapněte si program  SKYPE v menu  Nastroje pod Menu HLEDAT SKYPE UŽIVATELE  zde nastavte Země: Německo, jazyk: Czech  a hledat budete překvapeni .můžete kliknout i vice krát vždy to vyhledá jiné uživatele.
Možná i ve vašem případě  najdete kamarády hned za rohem  Škleb a když ne za rohem tak si s nimi mužete  zadarmo pokecat cau Marcel z Freisingu
 
Zaznamenáno
Petulda



Karma: 0
Příspěvků: 10


mno kdo?


« Odpověď #11 : Leden 04, 2008, 10:23:49 am »

Marceel  co ze se ukzes n netu a na skype neeee??? Petr
Zaznamenáno
omacka



Karma: 0
Příspěvků: 4


« Odpověď #12 : Květen 01, 2008, 12:55:40 pm »

Ahoj lidi v Mnichove.Zacal jsem tu nejak pracovat tak nejak jeste s kamaradem kterej si za vydelane penizky odjel uzivat do kanady.ale za mesic se vrati a radi by jsme se seznamili s nejakyma lidickama na pivco,tenis, co ja vim.Nebydli nekdo u Kiefergarten metra.je to u-6?Zatim jezdim kazde rano na sedlinger tor do prace ale potom se uvidi.Ted sem v cechach.V nedeli jedu do Mnichova.Zatim Lada
Zaznamenáno
xxxmishaxxx



Karma: 0
Příspěvků: 5


« Odpověď #13 : Červenec 27, 2008, 02:02:21 pm »

no dobre tak sem taky neco napisu Smích jsem v mnichove par tydnu a shanim nejakou spolecnost, nikoho tu neznam Smutek kdyztak icq 221704836 ^^
Zaznamenáno
salamander.b
Host
« Odpověď #14 : Červenec 27, 2008, 08:58:33 pm »

Nejaka akce na pondeli nebo utery ?
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Mnichov.de © 2024

Stránka Čechů a Slováků o životě, práci a studiu v Mnichově - Německu. Užitečné články s aktuálními informacemi o životě, práci, studiu, kultuře, památkách, akcích v Mnichově i jinde v Německu. Diskuze, inzerce ubytování, práce i seznámení, galerie s fotkami, spolujízda z a do Mnichova. Vše co potřebujete vědět pokud se chystáte vycestovat a nebo přestěhovat do Mnichova - Německa.

Odkazy | spolujizda | Zahnarzt München