Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Německo | Irsko | Kanada | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Aachen | Augsburg | Berlin | Bonn | Bremen | Dortmund | Dresden | Düsseldorf | Erfurt | Frankfurt | Freiburg | Hamburg | Hannover | Karlsruhe | Kassel | Kiel | Köln | Konstanz | Leipzig | Magdeburg | Mainz | Mannheim | München | Nürnberg | Passau | Regensburg | Rostock | Saarland | Stuttgart | Trier | Ulm | Wiesbaden | Würzburg | Jinde v Německu
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Hledám práci  (Přečteno 15512 krát)
renatadluha



Karma: 0
Příspěvků: 15



« : Srpen 11, 2011, 12:07:25 pm »

Ahojte všichni.

Srdečně vás tady všechny zdravím.
Rozhodla jsem se touto cestou najít si práci.Mám zkušenosti přes agenturu,ale ne moc slavné,proto zkouším touto cestou.
Jsem žena,bez závazků,mohu odejít pracovat ihned,na delší dobu.
Hledám práci - pokojská,pomocná síla v kuchyni,hlídání dětí,opatrování,uklizečka,pomoc v domácnosti,praní,žehlení,vaření,úklid.
Nabídněte a zkuste,prosím,poradit.Kontaktovat mě můžete na mail: rendousek[zavináč]centrum.cz
Za komunikaci moc děkuji,přeji hodně štěstí a brzy se opět tady těším.
S pozdravem pěkného dne se loučí   Renča. Úsměv
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Mnichov.de © 2024

Stránka Čechů a Slováků o životě, práci a studiu v Mnichově - Německu. Užitečné články s aktuálními informacemi o životě, práci, studiu, kultuře, památkách, akcích v Mnichově i jinde v Německu. Diskuze, inzerce ubytování, práce i seznámení, galerie s fotkami, spolujízda z a do Mnichova. Vše co potřebujete vědět pokud se chystáte vycestovat a nebo přestěhovat do Mnichova - Německa.

Odkazy | spolujizda | Zahnarzt München