Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Německo | Irsko | Kanada | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Aachen | Augsburg | Berlin | Bonn | Bremen | Dortmund | Dresden | Düsseldorf | Erfurt | Frankfurt | Freiburg | Hamburg | Hannover | Karlsruhe | Kassel | Kiel | Köln | Konstanz | Leipzig | Magdeburg | Mainz | Mannheim | München | Nürnberg | Passau | Regensburg | Rostock | Saarland | Stuttgart | Trier | Ulm | Wiesbaden | Würzburg | Jinde v Německu
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Hledám místo v rodině jako aupair  (Přečteno 30956 krát)
Nikki1988



Karma: 0
Příspěvků: 14


« : Srpen 04, 2011, 07:24:34 pm »

Dobrý den,

kdybyste věděli o někom, kdo shání aupairku, dejte mi prosím vědět, nebo jim poskytněte můj kontakt. Byla jsem už jako aupair v Irsku. Můžu doložit reference i kontakt na rodinu. Jsem s nimi stále v kontaktu a navštěvujeme se. Momentálně končím univerzitu, k tomu pracuju jako lektorka aj v různých firmách. Ráda bych si našla klasickou práci v Německu, ale myslím, že začátek jako aupair by byl fajn, hlavně abych začala aktivně používat svou vysokoškolskou němčinu. Jedinou, ale bohužel podstatno podmínkou je, že si sebou do Německa chci vzít svého malého psa, takže by bylo lepší ubytování mimo rodinu. Případně mi některé rodiny nabízeli ubytování u nich v době, kde mají extra "byt" pro aupair. Díky za pochopení a případndé nabídky


Nikol
Zaznamenáno
martinka7



Karma: 0
Příspěvků: 17


« Odpověď #1 : Srpen 10, 2011, 10:53:35 am »

Ahoj , nevim jestli chces pouze jako aupairka a nebo by jsi brala misto i jinde v jinem meste a jinou praci. Ja pracuji v jedne firme kde hledaji na ruzne pozice a ruzne prijekty v ruznych mestech lidi co mluvi cesky , pokud budes mit zajem muzes nezavazne poslat zivotopis na Tel. +49 (0)361 6604 1210

Benjamin.Freund[zavináč]SELLBYTEL.de

muzes e i odkazat na me Martina Húbner ...


 Velice nutne hledaji cesky mluvici lidi do Berlina ten popis prace najdes kdyz si nakliknes Berlin pak inzerce a pak je to asi druhy prispevek momentalne ... toto je hodne technicke zamereni , ale maji i jine projekty jako ten v ketrem jsem ja a kde je momentalne take volne misto a to je v Erfurte a je to prace na servisni lince pro jednu velkou potravinářskou firmu ..zodpovidas dotazy a zpracovavas stiznosti ...zaskoleni neni problem ..


takze pokud by i neco takoveho prichazelo v uvahu klidne se ozvi
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Mnichov.de © 2024

Stránka Čechů a Slováků o životě, práci a studiu v Mnichově - Německu. Užitečné články s aktuálními informacemi o životě, práci, studiu, kultuře, památkách, akcích v Mnichově i jinde v Německu. Diskuze, inzerce ubytování, práce i seznámení, galerie s fotkami, spolujízda z a do Mnichova. Vše co potřebujete vědět pokud se chystáte vycestovat a nebo přestěhovat do Mnichova - Německa.

Odkazy | spolujizda | Zahnarzt München