Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Německo | Irsko | Kanada | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Aachen | Augsburg | Berlin | Bonn | Bremen | Dortmund | Dresden | Düsseldorf | Erfurt | Frankfurt | Freiburg | Hamburg | Hannover | Karlsruhe | Kassel | Kiel | Köln | Konstanz | Leipzig | Magdeburg | Mainz | Mannheim | München | Nürnberg | Passau | Regensburg | Rostock | Saarland | Stuttgart | Trier | Ulm | Wiesbaden | Würzburg | Jinde v Německu
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Někdo z okolí Frankfurtu nebo přímo z něj?  (Přečteno 58255 krát)
nikola.ori



Karma: 0
Příspěvků: 2



« : Červenec 16, 2011, 01:25:35 pm »

Ahoj, někdo z okolí Frankfurtu nebo přímo z něj? Bydlím v Neu - isenburg..to je 5Km od Frankfurtu. Ráda bych poznala fajn lidi, holky , kluky...cokoliv.. Smích Občas na kafíčka, nákupy..procházky atd...Je mi 23 let.
« Poslední změna: Červenec 16, 2011, 03:11:17 pm od David » Zaznamenáno
jordi



Karma: 0
Příspěvků: 4

Freiburg


« Odpověď #1 : Červenec 31, 2011, 05:26:40 pm »

 Úsměv
« Poslední změna: Červenec 31, 2011, 05:56:11 pm od jordi » Zaznamenáno
Petr65



Karma: 0
Příspěvků: 2


« Odpověď #2 : Srpen 14, 2011, 01:14:48 pm »

Ahojky,

Je Tvuj inzerat jeste aktualni a porad bydlis v Neu Isenburg? Ja bydlim v Dreieich a pracuji primo v Neu Isenburgu . Jestli chces, muzem se sejit na drink a popovidat. Dej mi kdyz tak vedet... OK?

Mej se hezky

Petr
Zaznamenáno
jeany4
Host
« Odpověď #3 : Srpen 25, 2011, 11:55:17 am »

Ja bydlim ve Ffm! ozvi se pokud budes chtit neco podniknout!
Zaznamenáno
Marga



Karma: 0
Příspěvků: 5


« Odpověď #4 : Srpen 28, 2011, 07:30:46 pm »

Ahoj,

ja bydlim taky ve FF a rada neco podniknu Valím oči! Super!
Marketa
Zaznamenáno
konakam
Host
« Odpověď #5 : Leden 17, 2012, 06:56:08 pm »

Ja ted budu nejaký čas v Rodenbachu (Hanau) volno mám jen jednou týdne...pracuji ve stáji, ale kdyby někdo chtěl se se mnou pozdravit budu ráda...auto bohužel nemám. Taktéž budu ráda pokud dáte vědět na autostop a třeba mě svezli do česka či naopak.
Zaznamenáno
maddock



Karma: 3
Příspěvků: 35



« Odpověď #6 : Leden 17, 2012, 08:49:29 pm »

Frankfurt - Fechenheim  Mrknutí
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Mnichov.de © 2024

Stránka Čechů a Slováků o životě, práci a studiu v Mnichově - Německu. Užitečné články s aktuálními informacemi o životě, práci, studiu, kultuře, památkách, akcích v Mnichově i jinde v Německu. Diskuze, inzerce ubytování, práce i seznámení, galerie s fotkami, spolujízda z a do Mnichova. Vše co potřebujete vědět pokud se chystáte vycestovat a nebo přestěhovat do Mnichova - Německa.

Odkazy | spolujizda | Zahnarzt München