Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Německo | Irsko | Kanada | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Aachen | Augsburg | Berlin | Bonn | Bremen | Dortmund | Dresden | Düsseldorf | Erfurt | Frankfurt | Freiburg | Hamburg | Hannover | Karlsruhe | Kassel | Kiel | Köln | Konstanz | Leipzig | Magdeburg | Mainz | Mannheim | München | Nürnberg | Passau | Regensburg | Rostock | Saarland | Stuttgart | Trier | Ulm | Wiesbaden | Würzburg | Jinde v Německu
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: 1 [2]   Dolů
 
Autor Téma: Potřebné doklady pro založení bankovního účtu  (Přečteno 166755 krát)
Lenke



Karma: -19
Příspěvků: 909


« Odpověď #15 : Srpen 13, 2015, 09:00:58 pm »

Dnes jsem zakládal účet DKB-Cash u DKB, a stačila mi česká občanka.
Výpis z dlužního rejstříku ( Schufa ) ani potvrzení o adrese ( Anmeldebestätigung ) potřeba nebylo, protože ověření probíhá přes internet, s kamerou, jako jedna ze dvou možností ověření. Ta druhá znamená dojít na poštu, a přes PostIdent se nechat ověřit. Odeslání ( poštovné ) hradí banka.
Zaznamenáno
kleena



Karma: 81
Příspěvků: 1795



« Odpověď #16 : Srpen 14, 2015, 05:51:41 pm »

Dík za doplnění!
Jinak to ověření u Schufa dělá banka sama - má tam přístup a může si profil klientů, kteří s tím vyslovili souhlas (který je podmínkou takovýchto smluv), vysosnout sama.
Podle výsledku tohoto ověření ti pak banka přizná nebo nepřizná povolený debet (kontokorent, něm. Dispo nebo erlaubte Kontoüberziehung) a nastaví kreditní rámec na kreditce.
Zaznamenáno

A opice mínusují a mínusují...
i.Shag
livestrong



Karma: 0
Příspěvků: 1


« Odpověď #17 : Prosinec 15, 2016, 08:46:18 am »

Já jsem založil účet u Sparkasse v Ústí nad Labem. Účet je veden pod pobočkou v Dresden. Papíry k účtu jsou v němčině nicméně vše jsme dohodli v rodném jazyce na pobočce v Ústí. Online banking stránka jde taky přepnout do češtiny.

K založení účtu jsem potřeboval jen občanský průkaz a potvrzení příjmu v Německu.

Založení účtu trvalo pár minut, karta a PIN přišli do pár dní.

https://www.cs.ostsaechsische-sparkasse-dresden.de/privatkunden/ansprechpartner/ansprechpartner/vorteile/index.php?n=%2Fprivatkunden%2Fansprechpartner%2Fansprechpartner%2Fvorteile%2F
Zaznamenáno
Lenke



Karma: -19
Příspěvků: 909


« Odpověď #18 : Prosinec 21, 2016, 12:01:37 am »

A helemese, jak se Němci polehoučku potichoučku opět rozlejzají v Čechách !

Stále si, Češi, myslíte, že ještě nežijete v novém protektorátu ? Už několik let, jen se to tak úředně nenazývá.
Zaznamenáno
rudo



Karma: -112
Příspěvků: 1466


« Odpověď #19 : Prosinec 21, 2016, 08:53:33 am »

nie som cech, ale myslim si, ze cesi neziju v protektorate
Zaznamenáno
Sonja13



Karma: 0
Příspěvků: 6


« Odpověď #20 : Prosinec 21, 2016, 08:22:35 pm »

Tak odo mna doteraz okrem Finanzamtu nikto Meldebescheinigung nepozadoval. Ani zamestnavatel, ani banka, ci posilovna alebo kniznica...Vsade len OP alebo pas
Zaznamenáno
Lenke



Karma: -19
Příspěvků: 909


« Odpověď #21 : Prosinec 21, 2016, 10:25:35 pm »

nie som cech, ale myslim si, ze cesi neziju v protektorate

On se také protektorát nenazýval protektorát do jednoho krásného dne ...

A jinak, Rudo, mohou si tam Češi svobodně bastlit ty svoje favority, ledničky nebo náklaďáky ? Nemohou. Proč ? Protože to říšský protektor zakázal, aby se do Československa daly lifrovat německé výrobky.

Tak co, ještě tam Češi nemají protektorát ( okupaci ) ?

Já bych jim přál, aby si vytvořili nové Polsko - Uhersko - Srbsko, aby mohli zlatými českými ručičkami ukázat studeným čumákům, co umí. A že umí. A hezkého.
Jen jsou dnes zastrašeni.
« Poslední změna: Prosinec 21, 2016, 10:27:56 pm od Lenke » Zaznamenáno
88barbie



Karma: -71
Příspěvků: 422


« Odpověď #22 : Listopad 10, 2018, 07:06:52 am »

Ja mam v stredu termin v Sparkasse a na otazku, co si mam doniest so sebou, mi pracovnik odpovedal, ze staci preukaz totoznosti, ale mozem doniest kludne aj pracovnu zmluvu, ak nejaku mam. O Meldebescheinigung rec vobec nebola Úsměv
Mne stačil tiež len slovenský občiansky preukaz.

Asi to bude od banky ku banke iné. Mrknutí
Zaznamenáno
Stran: 1 [2]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Mnichov.de © 2024

Stránka Čechů a Slováků o životě, práci a studiu v Mnichově - Německu. Užitečné články s aktuálními informacemi o životě, práci, studiu, kultuře, památkách, akcích v Mnichově i jinde v Německu. Diskuze, inzerce ubytování, práce i seznámení, galerie s fotkami, spolujízda z a do Mnichova. Vše co potřebujete vědět pokud se chystáte vycestovat a nebo přestěhovat do Mnichova - Německa.

Odkazy | spolujizda | Zahnarzt München