Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Německo | Irsko | Kanada | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Aachen | Augsburg | Berlin | Bonn | Bremen | Dortmund | Dresden | Düsseldorf | Erfurt | Frankfurt | Freiburg | Hamburg | Hannover | Karlsruhe | Kassel | Kiel | Köln | Konstanz | Leipzig | Magdeburg | Mainz | Mannheim | München | Nürnberg | Passau | Regensburg | Rostock | Saarland | Stuttgart | Trier | Ulm | Wiesbaden | Würzburg | Jinde v Německu
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: BayernTicket  (Přečteno 40395 krát)
Bungee



Karma: 0
Příspěvků: 18


« : Červen 06, 2007, 02:13:39 pm »

zdravim,
chci se jen zeptat na platnost BayernTicketu, a to jestli s nim muzu jezdit z Bavorska az do Cech. Nekde jsem slysel ze je to pouze po hranice, a pak se musi dokoupit dalsi listek na ceske strane.
Bayern Ticket je mnohem levnejsi, nez cely listek a proto bych rad tuto moznost vyuzil.

Thanks
Bungee
Zaznamenáno
David
Zakladatel

*

Karma: 45
Příspěvků: 2556


:)


WWW
« Odpověď #1 : Červen 06, 2007, 02:34:03 pm »

Cau Bungee,
je to všechno napsáno ve wiki v článku Doprava CZ-SR-D
« Poslední změna: Srpen 23, 2010, 01:43:21 pm od David » Zaznamenáno
David
Zakladatel

*

Karma: 45
Příspěvků: 2556


:)


WWW
« Odpověď #2 : Červen 11, 2007, 05:18:54 pm »

Změna, Schönes-Wochenende-Ticket už dle webu od DB od 10.6. 2007 neplatí pro víkendové jízdy do ČR.

Od 10.6.2007 zavedli nový lístek Bayern-Böhmen na který je možné jet až do Plzně a platí i přes týden. Více ve wiki
« Poslední změna: Srpen 23, 2010, 01:43:37 pm od David » Zaznamenáno
maru



Karma: 2
Příspěvků: 16


« Odpověď #3 : Srpen 01, 2008, 05:17:31 pm »

Zdravim,
jen drobne doplneni, jak se tu uz resilo na jine diskuzi, kde koupit Bayern Bohmen ticket v Cechach. Tak jsem si to ted zjistila, kdyz jsem byla doma a ac z Plzne plati, tak ho tam nevydavaji. Lze ho koupit v Mariankach, Chebu a Domazlicich. Aspon tak mi to bylo receno na Plzenskem nadrazi. Treba to nekomu pomuze...
Zaznamenáno
Loren



Karma: 2
Příspěvků: 33

Honza (Loren)


« Odpověď #4 : Srpen 29, 2008, 07:35:05 pm »

Já nevím, ale mně prodali Bayern Ticket vždycky ve vlaku, když přišel německý průvodčí (bez přirážky).  Dokonce jsem se ve Furthu na nádraží průvodčímu nabízel, že si skočím ven do automatu Bayern Ticket koupit  - průvodčí mě sám zarazil - že netřeba.
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Mnichov.de © 2024

Stránka Čechů a Slováků o životě, práci a studiu v Mnichově - Německu. Užitečné články s aktuálními informacemi o životě, práci, studiu, kultuře, památkách, akcích v Mnichově i jinde v Německu. Diskuze, inzerce ubytování, práce i seznámení, galerie s fotkami, spolujízda z a do Mnichova. Vše co potřebujete vědět pokud se chystáte vycestovat a nebo přestěhovat do Mnichova - Německa.

Odkazy | spolujizda | Zahnarzt München