Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Německo | Irsko | Kanada | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Aachen | Augsburg | Berlin | Bonn | Bremen | Dortmund | Dresden | Düsseldorf | Erfurt | Frankfurt | Freiburg | Hamburg | Hannover | Karlsruhe | Kassel | Kiel | Köln | Konstanz | Leipzig | Magdeburg | Mainz | Mannheim | München | Nürnberg | Passau | Regensburg | Rostock | Saarland | Stuttgart | Trier | Ulm | Wiesbaden | Würzburg | Jinde v Německu
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Zmina v autobusovém jízdním oádu do Prahy  (Přečteno 33094 krát)
Jitka



Karma: 1
Příspěvků: 90


« : Březen 16, 2006, 09:49:59 am »

Doposud pravidelná autobusová doprava z Mnichova do Prahy (odjezd Heimeranplatz) už není - s novým jízdním oádem - tak pravidelná. Pokud si chcete ušetoit marné eekání, jak jsem ho v úterý absolvovala já, doporueuji pohled na místní stránky Doprava CZ <-> D, Eurotours.
Zaznamenáno
petrXY



Karma: 1
Příspěvků: 26



« Odpověď #1 : Březen 20, 2006, 07:08:06 am »

? KAZDY den jezdi mezi Prahou a Mnichovem pendleri..spolujizda je rychlejsi, levnejsi a bez cekani, ne?  Mrknutí Viz. www.mitfahrgelegenheit.de, www.spolujizda.cz, www.servus.sk, www.autostop.cz
Zaznamenáno
Tomas



Karma: 1
Příspěvků: 158



« Odpověď #2 : Březen 22, 2006, 08:30:11 pm »

Dalsi tip: nekolikrat tydne jezdi vlak  - primy spoj mezi Prahou a Mnichovem, cesta trva 6 hodin, sice pomalejsi nez auto ale mnohem pohodlnejsi nez autobus. Jezdim na Bayern Ticket po hranice (kdyz vas jede 5 tak vas vyjde kazdeho cesta na 5 EUR, pak si od ceskeho pruvodciho koupim ve vlaku listek, s Junior Pasem me stoji 97 Kc + nekdy priplatek 50 Kc. Takze celkove v peti lidech zhruba 10 EUR! Smích
Zaznamenáno
Loren



Karma: 2
Příspěvků: 33

Honza (Loren)


« Odpověď #3 : Duben 21, 2006, 11:01:09 am »

Další možnost od 1.5.2006 :  "Condor" létá denni do Prahy a zpit, obi cesty celkem ve. poplatku pod 100 EUR. 
Je ale tižké za tu cenu si koupit toeba jen víkend a rozumnou dobu ... Já jsem tei sehnal jen: pátek ráno 6:30 do PRG a v pondilí 8:00 zpit do MUC. Trvá to ale taky skoro 4 hodiny (U-Bahn+S-Bahn+eekání+Letadlo+Bus 119 + Metro A + Tram) = stejni, jako autem ... takže to má smysl spíš jen jako "Abwechslung".

- Vlak je skoro poíjemnijší - (zvláš? v zimi než auto) , jede "z centra co centra" a dá se poeeíst celá kniha.
- Spolujízdu jsem párkrát nabídnul ale nikdo nechtil ... tak jezdím sám, jako každý - ale je to neekologické, vím.

Honza
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Mnichov.de © 2024

Stránka Čechů a Slováků o životě, práci a studiu v Mnichově - Německu. Užitečné články s aktuálními informacemi o životě, práci, studiu, kultuře, památkách, akcích v Mnichově i jinde v Německu. Diskuze, inzerce ubytování, práce i seznámení, galerie s fotkami, spolujízda z a do Mnichova. Vše co potřebujete vědět pokud se chystáte vycestovat a nebo přestěhovat do Mnichova - Německa.

Odkazy | spolujizda | Zahnarzt München